Gs bugün ikincilik için çok iyi savaşmadı mı?

gs bugün ikincilik icin çok iyi savaşmadımı bence ikinciligi koruma adına gayet basarılıydılar :)

0|0
7|9

En İyi Kız Görüşü

• Ne olacagi belli olmaz uyarayimda. sampiyon olsaniz ne olacak sampiyonlar ligine. gidemiyorsunuz aslanlarimiz harika bir is cikardi olunmezmi bu takima snejder bu macta harikaydi ve. muslera yine kalemizi guzel korudu. 7 fark oldu ama oda kapatilir merak etme gizlican:)

3|4
    1|0

Kızlar Ne Diyor 6

• hayır savaşmadı gayet rahat şekilde kazandı :) ama fener liderliği korumak adına çok iyi savaşıyorr son dakikalara kadar çırpınıp zar zor son dakika golleriyle kazanıyor :) GS ise daha 20 dakika da 4 gol atıp işi bitiriyor

3|3
    0|1
    • sampıyonlar lıgınde ceyrek fınalımız var uefada yarı fınalımız var arenada ilk derbiyi kazanan takım var karsınızda gs ye 6.atan 4 atan 3 atan bir fenerbahce var yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :)))))))

• tesekkur ederim kırık kalpli kız nikini cok begendım ozellıkle neden bılmıyorum bende size iyii geceler ve guzel uykular dilerim :))

• ikinizde iyi tartısmıssınız tebrikler actım baktım 23 yorum.

• Hala bir çekememezlik hala kendinizle karıştırıp şikeci Galatasaray diyenler var size acımaktan öte başka bir şey diyemiyorum sezonun en iyi futbolunu ortaya koydu Galatasaray nokta

4|3
    0|0
  • Ne zamandir ikincilere en iyi deniliyo seni enayi

Of yine temizlemem gerekicek ortaligi neyse zor degil 15 dk ya burada 5 tane yorum kalir isime gelirse

2|2
    0|0
  • ikinciliği korumak için savaştılar evet tabi ikinci olanda şampiyon olmuş sayılır anlamak lazım onları :)

0|2
    6|6
  • Yoo bence hiç savasmadık, oldukca raha bir sekilde koyduuk :D

4|3
    1|1
  • yiyesiniz gsnin ...

4|4
    1|1

Erkekler Ne Diyor 9

• Avrupadan s*ktiri yemiş , kapıya kadar geçirilen takımın taraftarı olmak.. ondan bu medeniyetliğiniz..

Ha, sarıda sorun yokta i*nelik lacivertte..

6|4
    2|2
  • Fenerlileri korku sarmış şu an

6|3
    1|3
  • Evet. Şampiyonluktan kopmadığını gösterdi

3|5
    0|1
  • Öncelikle 2. lig geniş düşünen takımlar için bu sene çok çok önemli hem prestij hem maddi açıdan Gs 2. olsa bile 3 yıl üst üste Cl ye gidicek tabiki önemli ama bence GSlilerin aklı 2. likte değil şampiyonlukta he en kötü ikinci oluruz gideriz hesabı var ama aklıllar şampiyonlukta 7 puanlık farkın kapanması kolaymı değil ama 3 puanlık sistemde herşey olabilir eğerki olasılık tabiki FB Sivasta puan kaybederde GS içerde Es esi yenerse lig yeni başlamış olur tam anlamıyla ve ondan sonrasıda çok zevkli geçer..

0|0
    0|0
  • bu oyunla bencede ikinciliği garantilediler.

0|1
    0|0
  • bukadar korkmayın nefesimizin gücü ensenize ter kaynağı yapmış anlaşılan korkmayın ama geliyorzzz :D

0|0
    0|1
  • evet dostum cok iyi savastılar garanti ikinci olucaklar ama unutmaman gereken birsey var onların uefa kupası var :)))))))))

1|1
    4|5
    • evet kupa avcısı Galatasarayyy Şampiyonlar ligi kupası haricinde her kupamız var sizin neyiniz varr :)))))))))

• yenilince tabiki de üzülürüzz insan takımının kazanmasını ister tabiki de ama sizin gibi bunu kompleks haline getirmiyoruz. siz ligi sadece GS-fb derbilerinden ibaret sayıp sürekli bizimle kıyaslıyorsunuz maç olur biter skor üzerinde durmamak gerekir onu diyorum ben :) Biz son 2 sene de elinizden 4 kupa aldık üzülmediniz mi hala eskiyle mi avundunuz biz daha çok yenmişiz die :))

• ikinizde iyi tartısmıssınız tebrikler actım baktım 23 yorum.

• fenerbahçeli detected :)

1|0
    0|0
  • Sizde 1.liği koruma adına çok başarılı maç çıkardınız Es Es maçında :)

1|2
    0|1
Yükleniyor...