Güven ile alakası olmadığını söyledi. Sizce nedir? Yardımlarınız lazıım! :(

Bu yaz 5-6 kız Avrupa tatiline gitmeye karar verdik fakat benim sevgilim bu olaya sıcak bakmadığını söylüyor. Her konuda çok anlayışlı biridir ama bu konuda anlamadığım bir tutumu var. Neden diye sorduğumda ise düşün ve nedenini sen bul dedi. Güven ile alakası olmadığını söyledi. Sizce nedir?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• ilişkide uzaklık=özlem dir, canının yanmasıdır ya da ilişkinin sogumasıdır ya kızım otur oturdugun yerde :D

0|0
    0|0
    • Nerdeyse aynı evde yaşıyor gibiyiz zaten sürekli beraberiz. Biraz mesafe iyi değil midir? :P

• aşk ta mesafe olmaz gülummmm :) ben seni seviyorsam gider beraber gezeriz arkadaşlarınla yani :D ben otelde kalırım sizde gider bir ev tutarsınız arada sen yanıma glrsn ya da bn gelrm öyle bişey ayarlarz yani , ama gitmemen iyi olur gibisinden düşüncem yani aranızdaki bağ ne kadar güçlü bilmediğim için yorum yazmak kolay gelebiliyor .)

Erkekler Ne Diyor 4

• kıskanıyo..

çokk daa normal bana göre

0|0
    0|0
  • Ben olsam bende gondermem onsuz tatil yapma plani oradaki karsilacaginiz olumsuz davranislar biz erkekleri etkiler

0|0
    0|0
  • tabiki aldatılma korkusu

0|0
    0|0
  • kız kıza gideceksiniz die size sarkıntılık ederler..laf atarlar die korkuo..güvenmemek alakası yok tamamen bu sebebten

0|0
    0|0
    • Sarkıntılık etmeleri onu aldatacağım anlamına gelmiyor ki... Sokağa çıksak biri laf atıyor zaten. Sebep yalnızca bu olamaz gibi.

• korkuo işte orda başınıza bişe gelir die..sonuçta şehre yabancısınız ve sizin turist olduğnuz belli olur büyük ihtimal size bişe yaparlar die korkuo...Zaten bir insan güvenmediği birisiyle kolay kolay birlikte olmak istemez o yüzden sorunun güvenmekle alakalı olduğunu sanmıorum

Kızlar Ne Diyor 1

• deki ben orda her gece başkalarıyla hop hop. allahın malıymış afedersinde. sana güvenmiyo.

0|0
    1|0
Yükleniyor...