Evlenmeyi düşündüğünüz birinden arkadaşınızı üstün tutar mıydınız?

2 senelik birlikteliğim evlenmek için yola çıktığım ömrüm biz birbirimize göre değiliz deyip bensiz olmanın sana daha iyi geleceğini düşünüyorum dedi ve ilişkimizi bitirdi. ilişki boyunca kıskandım ama hayatına müdehale etmedim tüm arkadaşlarının içinden bir kız arkadaşını sevmedim onunla arana biraz mesafe koy dedim ve o kız arkadaşının çocukluk arkadaşı olduğunu söyledi. Evlenmeyi düşündüğünüz birinden arkadaşınızı üstün tutar mıydınız beni sevdiğini biliyorum ama ne yapmalıyım

0|0
10|2

En İyi Kız Görüşü

• Erkek arkadaşımın, kız arkadaşımı sevmemesi için bana bir neden sunması gerekiyor. Eğerki geçerli bir nedense erkek arkadaşımı dinlerim ve arkadaşımdan vazgeçerim. Benim için önemli olan evleneceğim erkektir.

0|0
    0|0
    • neden kız arkadaşından dolayı başına bir şey gelmesini istememem. konuşmayın demedim ki dışarda onunla olunca aklım sende kalıyo evine çağır ya da sen ona git dedim

• Ben olsam dinlerdim.

Kızlar Ne Diyor 9

• Bu üstün tutmak değil.Çocukluk arkadaşımı neden sileyim ben sevgilim için?Bence herkes yerini bilmeli.Böyle sakin ayrıldıysa da kork derim.

0|0
    0|0
  • Eski sevgilimle ciddiydik beni arkadaşımdan ayırmak istedi. Ben kabul etmedim. Sonıçta onu ben daha iyi tanıyorum. Sonra yediremedi ayrıldı 3 yılık ilişkiyi çöpe attı gerçi aradan 5 yıl geçti ve ben nişanlıyım. Diceğim oki iş ciddiye binmeden fazla karışmayın arkadaşlara karıştırmayında bariz bir hata yoksa tabi!

0|0
    0|0
  • hayır asla üstün tutmam o da üstün tutmuyordur zaten sadece arkadaşı ayıp olsun istemiyordur takma kafana

0|0
    0|0
  • Sen yokken arkadasi vardi, ne alaka ustun tutmakla. Sen hayatina girdin diye, sen sevmiyorsun diye neden arkadasina mesafe koysun. Yanlis.

0|0
    0|0
    • nedeni var tabiki de evli be çocuklu bir erkeğin evini basıp ya karın ya ben diyecek kadar psikopat ve o tarz bir hayatı olduğu için

• Arkadas erkekse ozaman haklisin. Erkek le kiz arkadas olmasin :)

• Bence biraz politik düşünüp taktiksel davranmalısın. 3ünüz bir aradayken kıza çok iyi davran erkek arkadaşına melek gibi görün. Bu zamandada kızın açıklarını yakala alttan alttan erkek arkadaşına aşıla.

0|0
    0|0
  • Biraz sessiz ol; arama sorma mesaj atma kafana takmıyo gibi davran ustune fazla dusme kızın.Bir sure sonra kız sessizligini fark eder ve pisman olur ;)

0|0
    0|0
    • olmasın ya çok acı çekiyo insan yani olsunda benim gibi olmasın.

• evet sevdim çünküsüz sevdim, siyahla beyaz kadar zıt olsakta sevdim ama neye yarar ki. Cevap veren herkese çok teşekkür ederim. Allah kimseye yaşatmasın bu duyguyu içi yanmak böyle bir şeymiş işte.

• Aynı durumu yasıyorum ama bigun bu acının gecicegine inanıyorum inanmasam bile deniyorum en azından..Hep icine kapanma mesela git dolas gez yeni mekan yerlere git iyi gelir sen,n icin

• Arkadasindan ustun tutmasi ne kotu bir durum ya aynisini ben yasiyorum. Burcu ne seninkinin

0|0
    0|0
  • Aslına bakılacak olursa

Bir çift birbirlerîne karı koca olarak düşünüp evlilik planları içerisine giriyorlarsa

Bir bayan için o satten sonra sevdiği adam

Herkezden herşeyden önce gelmelidir ( aileleri katmıyorum )

Arkadaşmış dostmuş vs

Bunların da yerine göre bir sınırı olmalı

Sevdiğin adam la arkadaşı dengede tutabilmekte fayda var..

Umarım îlişkiniz düzelir mutluluklar..

0|0
    0|0
  • Kötü olmuş arkadaşımı üstün tutmazdım tabiki , bence o kızdan pek hayır gelmez ya hiç güvenilir değil bu ne böyle

0|0
    0|0
    • ya sadece ben mi nefessiz kaldım sadece ben mi hayal kurdum. odun kömür olmayan evimde o gelince üşümesin diye sadece soba yaktım ben soğukta durdum harcamalarımı kıstım sırf rahat evlenelim diye hiç mi canı yanmaz acaba.

• hiç yaşamadığım bir duyguydu bu. Nefessiz kalmak buymuş işte. eve giriyorum her yerde o dışarı çıkıyorum her yerde o, kaldıramayacağı yükü yüklemem diyor rabbim hep bunu düşünüp tekrar ediyorum... dua edin ne olur bu yük çok ağır geldi

• Bu kadar da ağır gelmesin bence görmüyor musun sana yaptığını , o kızla geçim olur mu :(

Erkekler Ne Diyor 2

• kızlar bu abi anlaşılması kafasından gecenleri hesaplamak imkansız

0|0
    0|0
    • ya kafamın almadığı şu deli gibi sevdiğini söylediği evlenmeyi düşündüğü birinden nasıl olurda arkadaşını eniştesini üstün tutar ki bu olay olmasa haziran gibi evlenecektik

• senden önce onlar vardı dostum öyle bak

• bile bir şey olmaz hayat arkadaşın üstünden ancak anemi tutarım

0|0
    0|0
Yükleniyor...