Bir sabah uyandınız ve eşiniz yatağınızda ölü halde yatıyor...

evet 7 yıllık evliliğinizin ardından o artık dünyada yok. ölmeden önce hep size sorardı ben ölürsem ne yaparsın? siz de Allah korusun öyle konuşma derdiniz. ve işte beklemediğiniz an. seçeneklerden birisini seçiniz :) tabi ki bu o kadar kolay olmayacak ama gerçekten mantıklı ve duygusal dengeler içerisinde düşünmeye davet ediyorum sizi.

• Cenaze işlemleri bitince kendimi bir müddet topladıktan sonra tekrar evlilik yapabilirim.
    33% (5)0% (0)31% (5)Oy Ver
  • Çocuğum var ise evlenirim elbette. ama biraz zaman geçmeli.
    7% (1)0% (0)6% (1)Oy Ver
  • Çocuğum yoksa hemen evlenirim sonuçta evli hayattan bekar hayata düşmek zor olacak.
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Asla evlenmem bu beni büyük bir bunalıma sürükler.
    47% (7)0% (0)44% (7)Oy Ver
  • Bekarlık sultanlıkdır. bu evlilikten sonra evlenecek kadar aptal değilim. hem kendimi içkiye vurur, günümü gün ederim.
    13% (2)100% (1)19% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
bir radyo programında dinlemiştim. günün sorusu şu : bayan eşler kocalarına soruyor eşiniz ölse ne yaparsınız? bir bayan sormuş eşine :) eşi demiş ki sen öldükten sonra niye bir daha risk alayım :D
konuya zaten en çok kızlar cevap vermiş ve asla evlenmem demişler. umarım bu kimsenin başına gelmez ve verdikleri karar stabil olur.

0|0
15|9

En İyi Kız Görüşü

• şuan itibariyle düşünürsem yaşım 26 bi daha evlenirim tabi hemen olmaz..

Adamın birinin karısı ölmüş kahvede kafası önünde çok üzgün duruyomuş kimseyle konuşmuyomuş..

arakdaşları yanına gitmiş demişler ki yaa üzülme 40 ı çıksın bi aha evlenirsin..

ben bu akşamı nasıl geçircem onu düşünüyorum siz 40 ı çıksın diyosunuz demiş..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Eğer çocuğum varsa ömrümün geri kalanını ona adarim bir daha evlenmem . Çocuğuma ne üvey baba ne de ben ölürsem üvey annenin bakmasını istemem ne kadar iyi olursa olsun istemem .

0|1
    0|0
  • Çok kötü bi durum bu ya ama eminim ki bi daha evlenemezdim çok uzun süre geçtikten sonra belki ama küçük bi ihtimal.

0|1
    0|0
  • Bekarlık sultanlıkdır. bu evlilikten sonra evlenecek kadar aptal değilim. hem kendimi içkiye vurur, günümü gün ederim.

0|1
    0|0
  • onsuz bır hayatı dusunmek bıle ıstemıyorum.allah basımdan eksık etmesıon.sevdıgını kaybetmek olumden beter.

1|1
    0|0
    • tabiki öyle ama hayat bu işte. ne zaman nerede ne olacağı belli olmuyor. bilinç olarak herşeye hazır olmalıyız.

• tekrar evlenebilirim kader bu işler

0|1
    0|1
  • Cenaze işlemleri bitince kendimi bir müddet topladıktan sonra tekrar evlilik yapabilirim.

0|1
    0|0
  • Allah korusun. ama evlenmezdim herhalde.

0|1
    0|0
  • allah korusun genede

0|1
    0|0
  • Deme öyle deme :(

0|1
    0|0
    • :)) ehehe bütün bunlar nükte tabiki de kim üzülmezki böyle bir durumda. üzülmek kelimeside basit kalır zaten.

• ya kötü düşünceleri çağırma hayatımıza.. :D

0|1
    0|0
    • ahahah ne yapalım iyi bir soru sormak gelmiyor içimden basit olurdu yoksa :) bu uç noktalarda insanlar kendilerini gösterirler. empati yapabilirler :) amaç bu.

• Bu çok zor yaa ://

0|1
    0|0
  • D SIKKI

0|1
    0|0

0|0
    0|0
  • bilemiyorum yaşamam lazım

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• gerek yok böyle kötü düşüncelere...çağırmayalım negatif şeyleri

0|1
    0|0
  • pozitif düşünelim!

0|1
    0|0
  • Yaşıma ve karşıma çıkacak insanlara bağlı ama çocuğum olsa da evlenmemeyi düşünürüm.Kendim bakmak isterim ona heralde.

0|1
    0|0
    • dimi çocuk yarım kalır başka anne ile. yoksa hiç annesi olmaması durumundamı yarım kalır?

• O babasına bağlı biraz, hem annelik hem babalık yapmaya çalışabilir insan.Tabi bu durumu yaşamadan tam birşey söylemek zor.

• Belli olmaz...

Bu olay gerçekleşmeden birşey söylemek doğru olmaz.

0|1
    0|0
    • şuan ki kanaat nedir peki?

• gününü gün ederken çocuğa kim bakacak?

• Komşuya bırakırım. :O

• D: Asla evlenmem bu beni büyük bir bunalıma sürükler. :((((

0|1
    0|0
  • bekarım bılader bosanmak kolay gelıyor.

0|1
    0|0
  • ağlarım

0|1
    0|1
  • bidaha evlenmem... aynı zulme 2 kez katlanılmaz :DD

0|1
    2|0
  • senin için herşeyin bir ilki vardır. o da onlardan bir tanesi

0|1
    0|0
Yükleniyor...