Aslanlar gibi yendik bursayı yorumları alalım mı?

Aslanlar gibi yendik bursayı yorumları alalım mı?

Sneijder 3 golün sahibi.

Melo harika oynadı 100. maçında.

Tebrikler aslanlar!

Güncellemeler:
Fenerin baya zoruna gitmişiz anlaşılan :D nedir bu çekememezlik ya fethiye mağdurları siziii :D:D

0|0
5|18

En İyi Erkek Görüşü

• Sneijder ve Melo gibi 2 oyuncuya sahip olduğumuz için çok şanslıyız mükemmel bir futbolla mükemmel bir galibiyet aldık Arenada Feneride böyle ezerek yeneceğiz

7|6
    2|3
    • inşallah

• arenada ilk derbide oldugu gibimi ezerek yeniceksin :))

• Biz Arenada size yenildiğimiz maçlarda bile sizi ezdik Süper final maçında dünyaları kaçırdık siz orta sahayı geçemediniz ama bu sefer gollerle birlikte sizi ezeceğiz Aylardan beri yenilmeyen İtalya Şampiyonu Juventus bile Arenadan çıkamadı geçen sene Real Madrid Arenada ecel terleri döktü bu sahadan kimse bizden puan alamaz

Erkekler Ne Diyor 17

• Galatasaray 6 rakamını çok sevmiş anlaşılan..

5|7
    6|7
  • İnşallah bu oynumuz devam ederde sene sonuda Şampiyon oluruz.

1|2
    0|1
  • yalniz pis yendik :) uzun zamandir firsat bulmuyodum mac izlemeye.bugune kismet oldu cok da iyi oldu cok da guzel oldi

1|1
    0|1
  • Burak ve Melo da ataydı iyiydi

özledığimiz cimbom ruhu

Metin Oktay ı saygıyla anıyoruz

Tebrikler

GALATASARAY'ım...

:)

sıra Fenevi yenen Eskişehir de..

1|0
    0|0
    • katılıyorum melo çok azimliydi 2 asist yaptı 100. Maçında atsaydı keşke

• olsun KAZANDIK...HAKEDEREK

• Galatasaray bugün belkide kadro kalitesini iljk defa sahaya tam olarak yansıttı 4 0 ken bile maç Bursa kendi yarı sahasında kapanıyodu gerisini siz düşünün.. Bu arada Bursalıların küfürü yakışmadı Ultraslan kısada olsa yanıt verdi ama sonra kendi işlerine baktılar güzelde yaptılar..

0|0
    0|0
  • Keşke hergün metin oktay 'ın doğum günü olsa diyorum . :)

1|2
    0|1
  • Mükemmel bir maçtı burak hariç herkes süper oynadı.

1|0
    0|0
  • Her ne kadar Bursasporla aramız ıyı olmasa da cok uzuldum bu skora keske yenselerdı ama olmadı...Eskişehirspor oyle bır takımdır kı bu hafta sıkebahceyı yener cınconu sevındırır haftaya cınconu yener sıkebahceyı sevındırır.bızı ızlemeye devam edın..Anadolunun yıkılmayan tek kalesıdır ESKISEHIR

0|0
    2|1
  • Sarıyla kırmızıyla anlımızın akıyla.Tebrikler aslanlar

1|2
    0|1
  • biz burada bangır bangır bağırıyorduk objektif bir şekilde Galatasaray kendini yakalarsa değil fener bursa chelsea psg kendine kaçacak delik arasın lütfen çekemeyenlerde anten aksın :)

0|2
    0|2
  • 10 olur diyodum :/

0|1
    2|1
  • Ateşi yaktık. Hayırlısı. İkincilik garanti olsunda gerisine bakarız :)

1|2
    1|0
    • ne takım şu gs ille 6saray olcam diye parçaladı kendini :)

• Kendi yağında kavrluyor olmamız sizin 6saray olmanıza gülümsememize engel değil ,hem biz iyi gün taraftarı olmadığımız için kötü günlerde ve başarısızlılkarımızda bile takımımıza sahip çıkarız.Mesela ben gs yenildiğinde burada 1tane gsli görmezken hepsi yenince ortaya çıkıyor,bende bunun nedenini merak ediyorum.Büyük takım olmak için taraftarın yüreğinin de büyük olması da önemlidir :)

• Takımın yaNında olmak demek destek vermek demektir,kötü günde ortadan kaybolmak değil,stadı aynı şekilde doldurmaktır.İyi tartışıyorsun ama en azından,senin gibi taraftara sözüm yok :)

• 6-0 kesinlikle tesaduf olamaz :)

0|0
    1|0
  • Sonuç çok manidar..

1|0
    1|1
  • Güzel futbol güzel sonuç teşekkürler Unal Aysal teşekkürler Mancını teşekkürler aslanlar

0|0
    0|0
  • Tbrkler epeydir maç kazanamıyolardı

0|0
    0|0
  • Şike Şike Şike Şike TFF el at şu işe ...

0|1
    1|6
    • bi soruya şike yazarsın diger bir soruya anca bursasporu yenersiniz yazarsınız.. sorunlu musun sen lan:) gidip ölsene sen

• lan mal herif . Biz bu üyeliği 2 kişiyle kullanıyoruz . Neyin kafasını yaşıyorsun sen ? Diğer arkadaş öyle bir yorum yazmış hatta kendisi yanımda , bu yorumuda ben yazdım .

• şu kızda tespit diyor,neyin tespiti bişey bilmiyosunuz konuşuyosunuz ****

Kızlar Ne Diyor 5

• tebrikler aslanlar. dişi kartal olarak kutlarım i*ne bursa almış yine ağzının payını :)

4|5
    1|1
  • 6saray olduğunu kanıtladı gizlican :)

1|2
    2|5
    • link Siz iyi bilirsiniz :) Başkalarının başarılarına değilde kendi başarılarınıza baksanız :D

• cevabı olmayan ergenlerin ortak cevabı ,kitap okumanı öneririm :)

• fena yaran varmış senin

• Çoookk mutluyum gerçekten.Galatasaray ruhunu çook özlemişiim..Umarım böyle devam ederiz

1|0
    1|0
  • Soran olursa hala lider FENERBAHÇE dersiniz :)

0|1
    1|4
  • Varsa şekliniz arenaya bekleriz!

0|0
    0|0
Yükleniyor...