Tanımadığınız birinin sizden etkilendiğini nasıl anlarsınız?

Bır cocuk var aynı bölumdeyiz ben okulu uzattığım ıcın onunla aynı donem derslerini alıyorum 2 senedir.. bununla hiç muhabbetim yok bir kaç kere ders konusunda soru cevap şeklinde bir konuşmamız olmuştu onun dışında ismini bile face den öğrendim bir arkadaşım vasıtasıyla belki o benim ismimi bile bilmiyor neyse sürekli kaçamak bakışlarını yakalıyorum ben baktıgımda kafasını çeviriyor tedirgin oluyor.. sınava girmek üzereyken kağıtlar dağıtıldığında bile bakışlarını uzerimde hissediyorum o derece. normalde sınava giren birinın kafasında bu olmaz dimi... geçen seneden beri istisnasız ne zaman baksam bakışını yakalıyorum. son zamanlarda da ben baktığımda birşeylerden korkar gibi tedirgın olduğunu hissediyorum. benım hakkımda kafasında birşey düşündüğünü resmen belli ediyor fakat hala tık yok eğer hoşlanıyorsa gelip konuşmaz mıydı? ortak arkadaşımız çok hatta birtanesi geçenlerde bana twitterında sürekli ayrılık sözleri yazdığını söyledi bu çocugun acaba sevgilisi mı var diye düşünüyorum şimdi vardıysa da neden sürekli bakışları benim uzerimde ne yapmaya çalıştığını anlamış değilim.. 2 senedir böyle devam ediyor son bir donemimiz kaldı mezun olup gideceğiz ve hala daha bir adım atmıyor yoksa ben mi kendi kendime gelin güvey oluyorum.

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Ben de aynı sınıfta okuduğum bir kıza aşık olmuştum yıllar yıllar önce. 3 yıl boyunca hep uzaktan izledim. Arada bakarken beni yakalıyordu. Ben sevdiğimi söyleyemedim ama o okulun bitimine 10 gün kala söyledi. Ben yine söyleyemedim.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Yoksa bendenmi bahsediyosun sen :D

1|0
    0|0
  • ondan büyüksün sanırım.okurken bir üst sınıflar alt sınıfları pek takmaz.seninde onunla ilgilenmeyeceğini düşünüyor olabilir ya da yapısı gereği çekingen biri

1|0
    0|0
  • Guzelsen hoslaniyor olmasi normal

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...