Kapat

Yakın arkadaşım ve sevgilisinin söyledikleri... Yanlış mı düşünüyorum acaba?

Şimdi sayın KizlarSoruyor.com üyeleri benim yakın bir arkadaşım .Erkek arkadaşı ile ciddi bir ilişkileri var.Aralarında bir konuşma geçmiş ve o konusmadan farklı çıkarımlar yapmıs.Acaba yanlış mı düşünüyorum dıye kendisine soruyor.Bende sizlere sorayım dedim.

Konuşmayı pek fazla bilmıyorum ama konuşmanın bir kısmı soyle.

ERKEK-Ben senin güzelliğin veya fiziğinden ötürü seninle birlikte değilim.Bunu sakın düşünme

KIZ-Peki neden benimlesin?

ERKEK-Bağlılığın ve iyi niyetliliğin demiş.

Arkadasımda diyorki benim sevgilim beni güzel bulmuyor mu .Yada bana aşık değilde ; kendini güvende hissettiği bi liman gibi mi goruyor? falan fılan .

Yorumlarınızı bekliyorum :)

0|0
2|14

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 13

• Akıl var mantık var seninle güzelliğin için birlikteyim mi diyecek çocuk ? Herhalde iyi niyetin samimiyetin için diyecek. O zaman seks objesi olmaktan farkı mı kalacak kızın ?

1|0
    0|0
    • Neler yaşamışlardır o kadarını ben bilemem .

Ama hem güzelsin hem sadıksında diyebilirdi değilmi.

şimdi burdan ''kızı sex objesi olarak goruyor'' mu demek istiyorsunuz

• :):):) o derece yani.Tamam soylıycem bunları bi uyansınn:)

• Yani düşünsene birisi seninle sırf güzel olduğun için beraber ? Ne kdr hoşnut olursun ? Herşeyinle seni sevebilecek birini bulmuşsan gerisi önemli mi ? Bence çok gereksiz yere tasalanıyor.

• cidden nerden ne cikarmis, yahu suyunu cikartmayin olayi mahvetmenin. adam duygusal cici insan olmus ona da kulp

1|0
    0|0
  • Hayır, çocuk arkadaşının düşündüğü anlamda bunu söylememiş.Sadece iltifatta bulunmuş.Yani önemli olan güzellik değil diyor, önemli olan birbirimizi sevmemiz.

1|0
    0|0
    • Teşekkürler.2 bucuk sene ardından böyle bir konusma geçince haliyle onun kafası karısmıs.İlişkiye baslamadan oncede normal arkadaşlarmıs eski kız arkadalarını flan biliyor arkadasım.Çok güzel kız arkadasları olmus.Belkide arkadasım''sen benim çıktığım o kızlardan güzel değilsin'' gibi bir anlam vermiştir o konusmaya.

• Tsekkür ederiimm

• Rica ederim.

• Güzel buluyor artı iç güzelliğini övüyor.

1|0
    0|0
    • Arkadasımda soylemiş ''Ben güzel değilim senin için öyle mi?' diye oda ''Bunu kastedmediğimi ikimizde biliyoruz '''demiş.

• aşık olmuş,seviyor.

1|0
    0|1
    • Umarım.Niye eksi basmışlar ki saanaa

• benım takıpcılerım... kızın bı seyını sevmıyor ve perdeleme yapmış. buda bı ıhtımal.

• Evet bu bir hakaret:))

1|0
    0|1
  • Aklında iltifat etmiş ben ötekiler gibi senin güzelliğin için yanında durmuyorum güzelliğin olamsa bile kalbimde yer bulursun falan gibisinden bişi demek istemiş :D

0|0
    0|0
  • Senden hoşlanmıyorum, olsanda olur olmasan da, senden ayrılacağım ama dürüstlüğünden bağlılığından ve iyi niyetinden dolayı bunu telafüz edemiyorum. Sen çek git artık, demek istemiş.

0|0
    0|0
  • aklınca kıza iltifat etmiş. ah biz erkekler...

0|0
    0|0
  • nelimanı ne urşusu amacı bağdan üzüm yemek deyil bağcıyı dövmekkkkkkkkkk anla yani tek kelime s*kmek yaniiiiiiiiiiiii

0|0
    0|0
  • yüreğini seviyorum demiş işte daha ne desin :)

0|0
    0|0
  • güzel bulmuş ama güzelliğin diyince de yanlış anlaşılır demek ki içime bakmıyor gibi.

0|0
    0|0
  • sana aşık gayet öyle görmüyor

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• erkek yanlış anlaşılcak bişey söylememiş kalkıpta sen güzelsin diye senle birlikteyim dese çok kötü olurdu bence

1|0
    0|0
    • Arkadasımında demek istediği su .Hem güzelsin hemde sadık da diyebilirdi diyor.Bri yandan da makyaj yapmasına gerek olmadığını doğal halin de çok güzel olduğunu fılan soylediğini soylemişti bir aralar .İşde insanın aklında ne zaman soru işaretı belireceği bell olmuyor.

• Çok teşekkür ederiimmm yorumların için :)

• rica ederim :))

• Kaş yapayım derken göz çıkarmış :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...