Eski ve yeni arasında seçim zamanı geldiyse!!

sizi çok seven bir kız vardı hayatınızda. kaybetme korkularına,kıskançlıklarına yenilip ayrıldı.sonra döndü siz reddettiniz. bir ay sonra siz istedinz o gurur yaptı. bir ay geçti. Şu an sizi çok seven biri var ve her özelliğiyle hayransınız ona. mantığınız aklınız tam sana göre diyo. tam ona ısınmaya başlıosunuz. bir bakıosunuz eski sevgiliden bir mesaj: merhaba Nasılsın?

aklınız mantığınız yeni de ama gönlünüz yenisine göre bir tık daha fazla eskisinden yana..

sizz olsaydınız ne ypardınız böyle bir pis durumda?

0|0
8|5

En İyi Kız Görüşü

• sımdı klasık bisey olucak amaa bitmiş parfum şişesiine su doldurdugunda eskisi gibi kokar mı?

seni cok seven biri varsa eskiye hemen cizgiyi cekk aşkta gurur olmaz sen ıstedıgınde gurur yapmayacaktı. yeniyle devam et. o kendını unutturmamaya calısıyor umurssamaaa.

0|0
    0|0
    • bu mesajı atmasındaki amacı ne olabilir sence?

• hahahaha teveccühünüzz :)))

• tatlılığınızz ablacımm :)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 7

• eskisine yüz verme sende. biraz adam olun azıcık ya . ne meraklısnız insanalrı aldatmaya

0|0
    0|0
    • maydonoz arkdaş yüz verdm diye birşey dedim mi,zaten aylar olmuş yazmıyorum

• Bence sen yeni sevgilinle eskisini unutmak icin cıkmıssın gibime geliyoor :)) Eskiler eskiden guzeldi lafına kanma kesinlikle eskisini seçç ..

0|1
    0|0
    • hayırrr ben yeniyle henüz bir ilişkim yokk, ümit de vermedim. o beni hep bekliceni söyledi :)

• teşekkürlerimi sunarım tekrardan :)

• Kalbini dinle.

Gönlün eskideyse git konuş. Yoksa bir ömür pişmanlık çekiceksin, hem oyalayıp yenisini de sıkma bence.

0|0
    0|0
    • yenisine ben zaten ümit vermedm, tuttum kendimi. o bakımdan vicdanım rahat.

gönlüm eskide mi onu da bilmiyorum. ama zihnimi daha çok meşgul ettiği kesin

• Eskisi derim ben.

• Gelen gideni aratır derim.Yeni olan anlık bir heyecan olabilir dikkat diyorum.

0|0
    0|0
  • off çok kötü :(

0|0
    0|0
  • Eger eskisini cok sevseydin, yenisine hayatinda yer olmazdi. Kesinlikle yenisini sec..

0|0
    0|0
  • Ne kdar tuhafsınız ya

0|0
    0|1
    • Boş yere dememişler esseye fazla arpa verirsen kndini at sanıp kişnermiş sizinkide o hesap fazla deqer werince oranız buranız ayrı ayrı oynuyor.

• yokk işimin zor ya da kolay olmsı önemli diil artıkk. ve inşallah unutur ve acı cekmezz diye dua ediyorum. Allah ona her şeyin en güzelini nasip etsin

• Amin...

Erkekler Ne Diyor 5

• Arkadaşım bu durumu hiç yaşamadım. Eminim karar vermek çok zor olacaktır senin için. Eski kız arkadaşınla kaç yıllık bir ilişkiniz vardı?

0|0
    0|0
    • ilişki kısaydı kardeşimde, amayaklaşık bir yıl peşimden koştu ama sonunda bende onu çokk sevmiştim

• Seçimin ne olursa olsun arkandan seni iyi anmayacak biri olacak artık hayatında, orası muhakkak. Bence karar verirken iyice düşünmen gereken şey, eski kız arkadaşının aynı şeyi tekrar edip etmeyeceği hususu olmalı. İki gün sonra bu kısa süreli ilişkiyi öğrenirse yeniden aynı şeyi yapması olası gibi geliyor bana geçmişte yaşananları anlattığında.

• haklısın aslında kardeşim

• aynısını eski sevgilim yaptı bana kardeş. eski sevgilisine döndü bana umut verip evlenecez falan diye. yüzük taktık ailemle tanıstırdım alan. sonra eski sevgilisinin bir mesajıyla gitti. kararnı iyi ver derim ben.

0|0
    0|0
    • haklısın kardeşim. içim cızz etsede eski yok benim için. onun içn ilgilenmiyorum onlada

• eyvallah kardeşim güzel söyledin.

• ben bu gizli kişiyi bir yerden tanıyorum ama :)

0|0
    0|0
  • Zor bir durum

0|0
    0|0
  • psikologhanım ın yorumuna katılıyorum kardeşim... ayrıca eskiye dönmek bir şeyi değiştirmiyor aynı tas aynı hamam malesef... yeni ile devam etmeni öneririm... kalbinin sesini dinleme aşk gelip geçicidir kafa yeniyle uyşuyosa onnla devam et bence...

0|0
    0|0
    • aynenn senin gibi düşünüyorum kardeşimm..

sonuçta aaşk vardı karşılıklı ama bıktırdı işte, çıkmadı mutluluk..

• inanki arada aşk olupta anlaşamayan ve yıkılan çok yuvalar ve ilişkiler var. fikir uyuşmazlığı kişinin karakteri anlayışları felan uymayıpta sırf kişinin fiziki hatlaına aşık olanlar var yürümüyo öyle malesef. inan kafa dengi ve senin düşüncene yatkın insan olsun ama aşık olma o ilişki daha güzel yürür segiye saygıya dayalı bir ilişki daha sağlam oturaklı gidicektir buna emin ol. vıcık vıcık aşk yaşamaktansa kafa dengi insanla sevgi saygı çerçevesinde ilişki yürütmeyi yeğlerim

Yükleniyor...