Evi terk etmek istiyorum..

Ailem ile aram çok kötü evi terk etmek istiyorum dışarıda nasıl hayatıma devam edebilirim

0|0
7|7

En İyi Kız Görüşü

• Erkeksin bir yere kadar yapabilirsin. Sonra yapamazsın yaşayamazsın bu yuzden bu düşünceyi at kafandan. Hicbi yer evin gibi olamaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• bunu deneme herkesin ailesi dort dortluk dgl malesef disarda kndine bir hayat kursanda muhakkak bir yerde onlarin yoklugunu farkedp ihtyac duyucaksin

0|0
    0|0
  • Birikimin varsa iyi de ekonomik açıdan ayakta duramıcak gibiysen hiç evden ayrılmayı düşünme bence

0|0
    0|0
  • Büyüyünce geçer

0|0
    0|0
  • evet evet terkette kurtul:D

0|0
    0|0
  • ekonmik açıdan kendime guvenseydim ben ülkeyi terkedecektm:((

0|0
    0|0
  • zor iş bunlar ayakta kalamayacagına inanıyorsan hiç deneme

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• eger isin meslegin falan yoksa dilenerek hayatini devam ettir ya da ailene biraz katlan bir is bul biraz para biriktir eve cik

0|0
    0|0
  • yaşadığın yer sıcaksa iyi dışarda kalabilirsin hem sanada iyi ders olur senden ayrı kalan ailenede ders olur bir süre sonra eve gidersin

0|0
    0|0
  • Yatıli bir is bulmalısın ya da bekar kalan arkadaslarınla kalabilirsin kıralık bı ev tutabilirsin yada..

0|0
    0|0
  • Dışarıda hayatına güzel devam edersin. Ama bu insanın evi gibi güzel gelmez.

(Maksimum Gizlilik)

0|0
    0|0
  • Bende Arada Sırada Çalıştıgım Yerde Kalıyorum Kardeş Öle Bi Yer Bul Bence :D

0|0
    0|0
  • ekonomik özgürlüğünü eline almadan sakın deneme

0|0
    0|0
  • işe gir ev tut

0|0
    0|0
Yükleniyor...