Beni seviyor mu? Bir kız sorunca; "sevmiyorum" diyor, sizce neden ?

ayrılalı 3 hafta oldu ama o 3 haftada hep bana bakıyodu o ayrılmak istedi ayrıldık ama ben onu faceden silmedim sonra bir gün selam yazdı benmle barışırmısın dedi bende beni seviyosan barışırım dedim ertesi gün okula konuşamya gittik en yakın arkadaşımla biraz konuştuk onu arkadaş olmak için yazmış bende arkadaşlık isteğini kabul etmedim sonra hep bana bakıyodu en yakın arkadaşımla aynı gün nöbetçiydi biraz konuşmuşlur arkadaşım neden ayrıldın demiş o da işte yaa felan demiş sonra benle ilgili bir soru sormuş biri hakkında o oğulcanla çıktımı diye sizce hala neden bakıyo benim geldiğim yoldan geliyor beniml ilgili birilerine sru soruyo ama bir kız sorunca sevmiyorum diyo neden bana yardım edin güzel cevaplar vern lütfen

0|1
4|1

En İyi Erkek Görüşü

• sadece kendince gurur yapıyo. senin yalvarmanı bekleyip egolarını tatmin etcek. ama eğilme sakın zaten seviyorsa bir zaman sonra kendi gelir affettirmeye çalışır. gururu çok fazla olsa zaten millete gidipte seni sormaz. elbet gelir yani geri sana

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 4

• Seviyorda söyleyemiyor. İtiraf edemiyor kendine. Bence sana söylese gurur yapacak. Gururuna yediremicek. "Yüzsüz gibi gittim söyledim" vs duygular ortaya çıkar gurur meselesinde. Yüzsüzlük sanar ama halbuki yaptığı tek şey ilişkinize 2. bir şans vermek. Yerinde olsam giderim ona "Seni hala seviyorum" derdim. Belki o da açılırdı. Biraz zor olacak ama çabala biraz. Faydasını görebilirsin. İtiraf edemiyor ve gururuna yediremiyor hepsi bu.

0|0
    0|0
    • çok teşekkür ederim içim rahatladı ama ya başka bir tepki alırsam diye korkuyorum ama bir arkadaşına söyleyebilir beni sevdiğini ve barışmak istedeğini sevdiğinden emin değilim

• Sorun o zaten. İtiraf etse herşey yoluna girer.

• Sıktı et boş

0|0
    0|0
  • erkekler böyledir sever ama baskası sorunca umursamaz davranırlar :D

0|0
    0|0
  • lise aşklarını geç. hepsi unutuluyor tatlım takma

0|0
    0|0
Yükleniyor...