Kolunuzu bacağınızı hic kırdınızmı Vs ( Nasıl oldu )

Kolunuzu bacağınızı hic kırdınızmı Vs ( Nasıl oldu )

0|0
18|27

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 18

• çok şükür kırmadım

ama hayattaki büyük korkularımdan biridir karda ya da işte normal zamanda yokuşta yüksekten atlama felan olsun hep tedirgin olurum

parmağımı vurmuştum artık rengi siyah oldu alçı korkusyla doktora gitmedim rengi artık dönemye başlıyınca gitmiştim adam neden önce gelemdin felan dedi alçı korkusuna gidemedim bile :D

0|1
    0|0
  • Köprücük kemiklerim kirilmisti cocukken

0|1
    0|0
  • Hayır, hiç öyle bir şey yaşamadım.

0|1
    0|0
  • cocukken hep kırardım durmazdım yerımde bir ara belım gıdıyordu be off hatırlattınız bak canım sıkıldı sımdı :D

0|1
    0|0
  • Hayır.Parmaklarımı haşladıydım 2 kere ama o.O

0|1
    0|0
  • bacağım kırılmıştı çocukken

0|1
    0|0
  • Hiç kirmadim çok şükür

0|1
    0|0
  • Hiç kırmadım.

0|1
    0|0
  • Cok şükür oyle bir kaza geçirmedim

0|1
    0|0
  • bacagıımı kırmıstım .2katlı ranzadan düşmüştüm. hattta bacagım bir yıl alçıda kalmıstı

0|1
    0|0
  • kırmadım. en fazla burktum.

0|1
    0|0
  • Voleybolda ve Handbolda cok kirdim parmaklarimi :)) ya da kemikte catlaklar cok oldu :))

0|1
    0|0
  • okulda merdivenlerden yuvarlanmıştım :) sevgilimi gözetlerken.d

0|1
    0|0
  • Hiç olmadı umarım hiçbir zaman olmaz da

0|1
    0|0
  • ayağımı kırdım araba geçti üstünden gerçekten berbat birşey

0|1
    0|0
  • Ayagimi merdivenleden kosarken. Bide parmagimi kirdirmistim kungfuda ikiye bir musabaka yaparken

0|1
    0|0
  • Hic kirmadim..

0|1
    0|0
  • bacağımı 3 kere kırdım ...birincisinde yoldaki pek derin olmayan bir çukura düştüm..ikincisinde ayakkabı bağcığıma bastım ve iyi bir yere düştüm..üçüncüsünde ısınma hareketi yaparken fazla zıplamışım gitti

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 26

• allaha şükür kırılmadı da ayağım çıkmıştı onu yerine oturtana kadar gittim geldim hayattan :)

0|1
    0|0
  • Şükür hiç kırılmadı

0|1
    0|0
  • gençliğimde bolca motosiklet kazası yaptım.pek çok kez yarışa girdim omuzlarım okadar çok çıktıki sayısını unuttum.kaburgayı çatlattım elimi kırdım burnumu kırdım dizimi kaydırdım ohooo.ama yarış motosikletlerinin en dengesiz olduğu ve o haliyle türkiye piyasasına girdiği ve bizim gibi hevesli zamane ergenlerinin altına girdiğini düşün.çift karbüratörlü kütük gibi makinelerdi.deyim yerindeyse eşşek gibi makinelerdi...sıktığında gider sıktığında öyle kolay durmazlardı.yamaha yzf r1 ilk çıktığı zamanlarda bizim devrimiz bitti.o 1000lik ve 155ps lik üstten çift egzantrikli tek makinaydı enjeksiyon filan o teknolojiler motosikletlere uyarlanmaya başladı.ölenlerimiz oldu tarzı değiştirenlerimiz oldu benim gibi çeşitli nedenlerle bırakanlarımız oldu(iflas)sonuçta pişman olmadığım bir tecrübedir benim için.kısmetse önümüzdeki bahar tekrar başlıyorum ama bu sefer yarış makinası almicam.henüz karar vermedim ama tek bildiğim yarış olmayacak.

0|1
    0|0
    • Ayak kirmada kol kirmada ne varki :) ben köprüleri yiktim hihihi, bir seyin üstüne cikmistik 4-5 kisi oda devrilince arada kaldim kirildi iste :)

• kaynaması uzun sürmüştür eminim.bi arkadaşımınki tek kemikte 4 kırık vardı yarış kazası çocuk 3 ay adeta sürünmüştü...platinler vidalar filan

• Kırılma değilde azda olsa acısını bılırım 1 yıl içerisinde en az 100 defa omzum cıktı 5 sn lik bir olaydı benimkisi çıkıyor çıktıgı andan ıtıbaren cok dehşet bir acı verıyor verıyor ve kendı kendıne kayıp geri oturuyor yerine ve 1 saat kafa atıyorum duvara acısından o kadar yanı 3 gun once bıdaha oldu hala agrı var :I doktora gıttım adam akıllı bısıy demıyolar bile yalamamı ne yapmıs dıyolar

0|1
    0|0
  • Sağ elimin 5. tarak kemiğini çatlattım :D Sınıf başkanıydım kadir diye bir arkadaşla şakalaşırken kendini savunmak için sol dirseğini kaldırdı bende elimi yumruk yapıp omuzuna vuracakken dirseğine gömdüm elimi oda kemiği çatlatmış

0|1
    0|0
  • Bir kızla şakalaşırken şakayı biraz ilerletmişiz.En son hastanede koluma alçı takılıyodu :)

0|1
    0|0
  • demir ve kafamın yaptığı maç demir 1 kafam 0 olarak son buldu ve kafamı tam ortadan 2ye kırdım. bezle bağlatılar açılmasın diye ve 18 dikişi bayıltmadan attılar. o ipin geçişini hissedebiliyordum.

0|1
    0|0
  • kolumu bacağımı değil de: bisiklet yarışında yolu kapatan 3 kişiden birini seçip son sürat çarpma sonucu kafamı kırdım. sonuç 2 beyin kaması ameliyatı.

0|1
    0|0
  • motora kafa attım :D bende bisiklet vardı çarpıştık bacağım kırıldı 6 ay top oynamadım :( ve 1 sene çektm acısını

0|1
    0|0
  • hiç kırılmadı :)

0|1
    0|0
  • 2011 yılında 2. kattan düştüm (zemin dahil) hiçbir şey olmamış gibi kalkıp yürüdüm bu zamana kadar da çok yerden atlayıp zıplamışımdır ona rağmen çok şükür hiçbir şey olmadı :)

0|1
    0|0
  • Sag dizimi basketbol maci yaparken..arkadasim uzerme dustugune dizim cikti...sisti.

Sol dizim..banyoda dizim kaydi...

0|1
    0|0
  • Neredeyse hiç top oynamam.

Küçüktüm bir gün maç yapalım dedik mahallede o gün düşüp kolumu kırmıştım.

Nasıl bir zihniyetse düzgün kaynasın diye kırılan kemiğin yanındakini de kırıp öyle alçıya almışlardı.

Allah'tan canım pektir.

0|1
    0|0
  • Sayılırmı kafa tasımı ve kolumu Çatlattım. ittiler 5-6 metreden betona düştüm

0|1
    0|0
  • Hiç kırmadım ama nasıl bir duygu olduğunu çok merak ediyor ben.

(Maksimum Gizlilik)

0|1
    0|0
  • Kafamı kırdım.

0|0
    0|0
  • Kolumu kırmıştım Bisikletle duvara çarparak kafamda şişmişti :(

Acısı tarifsiz bir duygu

0|1
    0|0
  • Konu biraz kalın belki bulun:)))))

0|1
    0|0
  • Sol ayagmın üstünden taksi gecti kırdı..

0|1
    0|0
  • hiç bir yerim kırılmadı inş ömür boyuda kırılmaz :D

1|0
    0|0
  • bacağım kırılmıştı iyileştiğinde hastaneye gittim alçıyı çıkarttırdım hastanenin orada yoldan geçeyim derken araba çarptı bu sefer öteki bacağım kırıldı çok şanssız biriyim çok :S

0|1
    0|0
  • Kırmadım Allaha şükür.

0|1
    0|0
  • Kolumu kırdım. Bacağımı da kırdım.

Kolumu ilkokuldayken rövaşata attım gol oldu ama evet kolumu kırdım.

Bacağımı da lisede kavgada kırdım. Aynı zamanda bıçaklanmıştım da o kırılan yerden.

İkisi de sapasağlam allaha şükür.

*Kolumunun kırıldığı anda gole sevinmiştim ben öyle de bir salakmışım.

0|1
    0|0
    • Rovaşata golden oluyo noluyosa :) sevgiliminde ondan kirilmisti.

• Düşmeyi beceremiyoduk. Ben bir de sanırım ömrü hayatımda o kadar yükselemem o gün iman gücü mü ne geldiyse arkadaşlarım ben yükselin oha dediler keşke düşüşüm de aynı güzellikte olsaydı :(

• Burnum kırılmıştı arkadaşla çarpıştık sonra gece gece hastahane ara

0|1
    0|0
  • Futbol maçında tezeahurat yapan fıstık gibi bir kız vardı ,sonra pipişime top geldi kırıldı :(

0|1
    0|0
  • ayak bileğimi çatlattım, kolumu kırdım, parmağımı kırdım, kafamı kıramadım ne yazık ki :) daha kötüsü boğazıma bahçedeki demir girdi görenler şok geçirmişti, hastaneye bile götürmedi babiş valla.

0|1
    0|0
Yükleniyor...