Erkekler; yaptığınız bir hata karınızın bir daha hamile kalamamasına neden olsa?

Hayatınızın aşkı ile evlendiniz, birbirinizi deliler gibi seviyorsunuz. Balayından dönerken 8/8 kusurun sizde olduğu bir trafik kazası geçirdiniz ve hanımınız artık hamile kalamamasına neden olacak derecede yaralandı. Karınız iyişelip durumu öğrendiğinde size; "Seni canımdan çok seviyorum, fakat artık gebe kalamayacağım ve seni üzmek istemediğim için senden ayrılmak istiyorum" diyor. Karınız sizin mutluluğunuz için sevdiği halde sizden ayrılmak istiyor. Cevabınız ne olurdu?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Hangi vicdansız ayrılırki, böyle birşey yüzünden eşinden, hem suçlu kendisi olacak, hemde eşi ayrılmak isteyince tamam güle güle diyecek? yapılacak en mantıklı şey, birlikte güzel bir ömür geçirmek ve mümkünse evlatlık edinmek olur.. bundan ötesi olmaz, olamaz. Allah a, o kazadan sağ çıktığınız için şükretmekte cabası..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• 1.si kadının mantığı yanlış.erkeğin kadına kendisinin bozulmuş bir kuluçka makinesi olmadığını hissettirmesi gerekiyor.

0|1
    0|0
  • Enreteresan bir soru daha

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• tabiki hayır..

hastalıkta sağlıkta dedik bi kere..

taşıyıcı anne falan ya da evlatlık ediniriz..

0|0
    0|0
  • Eline bıçağı verip beni öldür ayrılmış oluruz derdim

0|0
    0|0
  • pişman olurum

0|0
    0|0
  • Küfrederdim, böyle ayrılık nedeni mi olurmuş derdim.

0|0
    0|0
  • ben ayrılmazdım kazanın sebebi benim onu bu hale getiren benim neden ayrılayım ?

0|0
    0|0
Yükleniyor...