Nüfus cüzdanı, birçok cüzdanın içindeki gözlere sığmıyor. sizin buna çözümünüz nedir ?

Piyasada çok güzel cüzdanlar var ancak cüzdanların çoğunda aynı problemi yaşıyorum. nüfus cüzdanının sığacağı kadar geniş bir gözü olmuyor çoğunun. öylesini de bulmak çok zor. yani nüfus cüzdanının boyutu cüzdanlarda sorun yaratıyor. siz buna nasıl çözüm buldunuz ? nufus cüzdanınızı cüzdanın dışında (çantanın içinde) ayrı biryere mi koyuyorsunuz ?

Ciddi cevaplar verelim lütfen. Muhabbetine sormadım bu soruyu. ciddi ciddi sorun oluyor.

Güncellemeler:
kimlik bölmesi olarak yapılan kısımları çok dar yapıyorlar. nufus cüdanının eni çok geniş geliyor.

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• Ehliyet taşiyorum.

1|0
    1|0
    • keşke benim de ehliyetim olsa. sorun da orada zaten :(

• inşallah o uygulamanın hayata geçmesi yıllarımızı almaz :)

• 2015 de gecicegi varsayılıyor ama bilmıyorum tabi calmaktan vakit bulabılırlerse bı ara yaparlar.

Erkekler Ne Diyor 8

• Benimde öyleydi, cuzdana sıgmıyor, dınışda taşıyordum. Sonra maket bıcağı gözüme takıldı. Dört köşesinden keserek kısalttım. 5 yıldır öyle kullaniyorum. Standart diye bisi olması lazım, bunu ya cüzdan üreticileri, ya da nüfüs cüzdanı basanların yapması lazım, Yeni kimlik kartları yolda, kredi kartı büyüklügünde olacagı için işiniz kolaylaşcak. Baska bir yöntemde ucundan delik delip kolye gibi boynumuza takmak.

1|0
    0|0
  • bu ay degısmeye baslıyor kımlıkler o sorunda ortadan kalkıyor sıkıntı yok ;)

1|0
    0|0
    • gerçekten mi :) bundan haberim yoktu.

değişeceğini duymuştum da bu ay kadar yakın olduğunu bilmiyordum. yıllar alır o iş sanıyordum :)

• çok teşekkür ederim bu bilgi için :)

demek ki içime doğmuş :)

• :) rica ederim aynı dert bendede var bende bekliyorum değiştirmeyi çünki :)

• Nüfuz çüzdanı yerine ehliyet taşımak. Benim çözümüm bu. :)

1|0
    0|0
  • ben ortadan kesip bantla yapıştırıp katlıyorum

0|0
    0|0
  • Fazla olan kredi kartları ve benzerleri cüzdana dahi tutmamak tek çözüm olarak görülmektedir şuanda.

(Maksimum Gizlilik)

0|0
    0|0
  • ehliyetin varsa onu koy cüzdanı evde bırak ya da ehliyet al

0|0
    0|0
  • biraz bekle elektronik nüfus cüzdanı yaygınlaşacak türkiyede

0|0
    0|0
  • Benim cüzdanıma sığıyor sorun yok :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• benim cüzdanımda para koyulan kısmın önünde ayrı bir göz var büyük,ben oraya koyup kapatıyorum orayı.haklısın bende bundan muzdariptim bir ara,çözüm bulunca rahat ettim.

1|0
    0|0
  • Kağıt paraları koyduğum yere koyuyorum, para koyup çıkartırken'de dikkatli oluyorum veya ehliyetimi alıyorum yanıma.

1|0
    0|0
  • Hiç öyle bir sorun yaşamadım

0|0
    0|0
  • bi çözüm bulamadım bende:S

0|0
    0|0
  • taşımıyorum .d

0|0
    0|0
Yükleniyor...