Sizin sözünüz nişanınız nasıl olduuu ??

sizin sözünüz nişanınız nasıl olduuu ?sizin sözünüz nişanınız nasıl olduuu ?

• Söz ayrı nişan ayrı
    100% (2)100% (3)100% (5)Oy Ver
  • Söz ve nişan aynı anda
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
6|3

En İyi Erkek Görüşü

• benim nişanımın olacagı gün sevdigim kıza yani halamın kızına gittim dedimki bak gel gidelim dedim yok olmaz falanlar dedi nihayet akşama niaşanım olacak ve onlarda nişanıma geldi artık evden cıkmışım kız evine dogru gidiyorum belki 20 mtre eve kaldı halamın kızı yolumu kesti tabi onun erkek kardeşide yanımda ekrem gel kacır beni dedi bir an noldu anlamadım babam tel actı ekrem geliyormusun diye dura kaldım napacagımı bilemedim ve ben sana cok geldim her seferinde beni yok saydın gittin dedim ve evlendim ama huzur olmadı ha sorarsanız haen seviyormusun evet halen seviyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• daha o kdar cıddı dunucek kımse cıkmadı

0|0
    0|0
  • Daha olmadı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Söz ayrı nişan ayrı oldu.Benim için çok sıkıntılıydı ama eşim öyle istedi:) Sözü önce Lacivert Restaurant'ta(Anadolu Hisarı'nda)aile arasında yaptık sonra Reina'da modern biçimde arkadaşlarla eğlenerek yaptık aynı günün gecesi.Nişanı Suada'da yaptık.Şimdi hatırladım da:) O zaman çok söylenmiştim zaman problemimiz vardı "Nasıl yetişecek,nasıl giysi bulacağım?"diye ama şimdi düşünüyorum da iyi ki yapmışız,her şey çok güzel olmuştu:)

0|0
    0|0
  • henüz olmadı

0|0
    0|0
  • o duyguları henüz tatmadım

0|0
    0|0
  • Olmadı henüz :)))

0|0
    0|0
  • A: Söz ayrı nişan ayrı

0|0
    0|0
  • Valla daha öyle bir olayım olmadı ama hayırlısı yaa benim öyle bir planım falan yok kim ne derse uyarım yani

0|0
    0|0
Yükleniyor...