Sizce bunu sevgilim mi yaptırdı ?

sınıftan hiç konusmadıgım bir çocuk beni faceden ekledi o zaman da sevgilimle ayrıyız. çocuk bana direkt asıldı,kahve içmeye davet etti ama ben cevap vermedim.ertesi gün ben bunların ikisini sınıfta yan yana otururken gördüm. sonrasında sevgilimle konustugumuzda bana neden sınıftan tanımadıklarımla ekleşip konuştugumu söyledi ben de yok konuşmadım felan diyince konuştun hani tanımadıklarını kabul etmeyecektin bana öyle demiştin dedi.şuanda o kişiyle yakın arkadaşlar. bu olayda sevgilimin bir parmağı olabilir mi?

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Çok sacmaaaaaaa. Sonuçta sadece eklemişsin ve o sürede siz ayrıymissiniz. Ve Çocuk sana asılmıs sen orali olmamissin.senin bu eski sevgilin kac yaşında tatlım. Biraz saçma geldi bana bu davranışı. Sen kimlerin ne yaptıklarba bakma. Büyük ihtimalle sevgilin yapmıştr. Toksa sana asln biriyle nasl arkadaş olabilir ki? Hem aynı siniftasnz seni ekleyenle tanıyorsun azda olsa. Dedim ya saçma geldi bana canım

1|0
    0|0
    • 22 yaşında. o ekledı ben bıle değil. ben yanlış bişey yapmamısım değil mi ?

• Hayır tatlım ya ne yanlışı. Sana güvenmesi gerekir. Eklemişsin ama buluşmamişsn. Takma kafana

• teşekkür ederim :)

Erkekler Ne Diyor 2

• Var (: Ayrılmışsınız Başkasına Evet Diyor musun? Demiyor musun? Diye Merak Etmiştir.

1|0
    0|0
    • ben evet demediğim halde neden kızdı bana peki ? sınıftan oldugu için mecbur konustum o da selam nbr felan.

• Kızmasa Sen Öğreneceksin Durumu Hani Rol Yapıyor ki.Böyle Bir Soru Aklına Gelmesin Diye Ama Anlaşılan Hissetmişsin Bir Şeylerin Döndüğünü (:

• zaten olduğu açıkça belli değil mi

1|0
    0|0
    • nerden belli ?

• üniveristeyiz biz ve o beni bıraktı. peki beni önemsiyor mu sizce ? takmasa niye benımle ugrassın ?

• seni neden bıraktığına bağlı cevabı, daha doğrusu bunun cevabını sen daha iyi bilirsin vazgeçilmezin oluırsa, vezgeçilirsin bu kesin ve onun durumu bilmesi yeterli

Kızlar Ne Diyor 3

• "hani" kelimesinden seni denemek için yapmış olma ihtimali yüzde 88

1|0
    0|0
    • ya da diyorum ki bu cocuk bizi bilmeden bana asıldı sonra konusmamızı benımkıne mı anlattı abarta abarta

• valla her şey mümkün ya..

• Sacma diye dusunuyorum ve evet parmagi var bu iste seni aklinca denemek ustemis. konussmussun ne olmus yani asilinca muhabbeti kesmissin seni suclamaya hakki yok

1|0
    0|0
    • o beni denediğinde 1.5 aydır ayrıydık. neden deniyor ki beni ? bırakan da oydu.

• 1.5 aysa hic karismaya hakki yokmus ki denemek. Istemesinin nedeni hala. sevip sevmedigini anlamak istemis olabilir

• beni önemsiyormus o da yani değil mi ? umrundaymısım

• kesn var tbiki ya

1|0
    0|0
    • ama neden yaptırdı ki ? o beni bırakmıştı niye denedi beni ?

• ona göre olması gerekn senn hiç kabul etmemendi. ama karşındaki insan dha çocuk beyni gelişmemiş olduğundan sen ne anlatrsan anlat anlamıcktır

• aynen öyle. kabul etmeyecektin hani diyor kendinde de sevmediğim sınıftan bir kız ekli ben onu tanıyorum,muhabbet ediyorum,kahve de içiyorum sen tanımadıklarınla konusuyorsun diyor.

Yükleniyor...