İlk buluşmadan sonra zar zor haber aldığım net aşkıma yorum yapar mısınız?

Arkadaşlar uzun süredir aklıma takılan, keşke yapmasaydım dediğim bir olayı paylaşıp yorumlarınızı almak istiyorum. Sitenin birinden o zamanlar hala okuduğum okuldan mezun olmuş, doğuda görev yapan bir polisle tanıştım. 26 yaşındaydı, o güne kadar sadece lisede masum bir aşk yaşadığını söylüyordu ve ayrıca cemaatçiydi. O kadar ki, yakışıklısın dediğimde öyle şeyler söylemememi alışık olmadığını söylerdi.

Neyse resim kamera derken konuştuk bir süre, seni beğendim, bir ilişki neden yaşamayalım dedi. Ama onu aramadığımdan dolayı şikayetçiydi falan. O yüzden kestik iletişimi.

Derken bir gün telefon geldi, okuduğum memlekete gelmiş arkadaşlarını ziyarete, o arada beni de görmek istemiş, giyindim kuşandım gittim buluşacağımız yere. Derken geldi ki yanında bir erkek daha, neyse olayın şokundan sonra oturduk bir yere, onlar yemeklerini yediler. Sonra kalktık, bu akşam yola çıkıyorum ne zaman istersen arayabilirsin dedi, tabi ben aramadım. Ve gitti. Birkaç günlük uzun sessizlikten sonra ben dayanamadım ve mesaj çektim ne bu suskunluk diye, pardon ya çok yoğunum dedi bi kaç mesaj daha attık ve sonra sonsuza kadar sustuk. :)

Aklıma takılan bu adam beni beğenmemiş oluyor değil mi? Biraz kiloluyum ama yüzüm güzeldir, onu mu beğenmedi acaba? Ya da cemaatçi olduğu için dar bir kot pantolon ve deri ceket mi itti onu? Veya daha başka seçenekleriniz?...

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• ne cemaatcisi yaaa polis ev arkadaslarım oldu hepsi internet ortamında polis unvanlarını kullanarak kız dusuruyorlardı çok havalı oluyorlar sankı basbakan yarısı (kesınlıkle hepsı öyle degıl ama dısarıdakı yunuslara söyle bır dıkkatlıce baksanız sankı buraları ben yarattımk edalarındalar )

0|0
    0|0
    • Evet o yürüyüşünü hiç unutmam, o kadar kafayı dikiyordu ki arkaya düşecek gibiydi. Sanırım beğenmedi beni haspam.

Erkekler Ne Diyor 7

• yahu beğenmiş veya beğenmemiş. insanlardan kaçarsan, herkes kovalamaz ki seni. -ki kovalaması için belli bir samimiyet oluşmamış zaten.

0|0
    0|0
    • Kaçmadım ki, kendi oldu kaçan

• Buluşmadan sonra ilk mesaj benden gitti günler sonra, daha ne kadar yakınlaşayım? Ve verdiği cevaplar kati ve sertti

• neden günler sonra? neden hemen ardından değil. ben arkadaşımın yanından bile ayrılırken ardından mesaj atarım. "teşekkür ederim canım, sayende çok eğlendim veyahut sayende günüm güzel geçti" tarzında. herşeyi karşı taraftan beklemeyin. neyse, kendi suyunda boğul.

• özellikle nette polislerden uzak durunuz bayanlar

1|1
    1|0
    • Niçin özellikle polislerden bayım?

• genelleme yapma.onlar içerde ve dışarda senin yediğin ekmekten tut namusuna kadar korumaya yeminli insanlar.

• keşke dediğin gibi olsalar ;) aldıkları maaş ne yaşadıkları hayat nasıl ? nerden geliyor bu paralar düşün bakalım doğduğumdan beri esnaf çocuguyum ve kendimde esnafım bugune kadar dükkanıma gelen bütün polisler hep işlerini bedavaya gördürme çabalarına girmişlerdir ;)

• Herşey olabilir ama seni gerçekten beğenmiş olsa mutlaka arardı.

0|0
    0|0
  • Bazıları üçkağıtçıdır

0|0
    0|0
  • iki dediğin de olabilir ama ilgilenmediği ve istemediği çok açık

0|0
    0|0
  • bence yakınlasamamıs sana sende begenmedı sanıyorsunn..

0|0
    0|0
    • Öyle olsa ilk mesajı benden bekleyip, mesaj attığımda ise geçiştirmezdi sanırım :)

• ayrıca yanında erkekle gelmesı garipsedım bunu.

• beğenmemiş seni gayet ondan olmuştur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Sana şu kadarını soyleyeyim ya evlidir yada niyeti ciddi değildi .Yanında başka bir erkekle seninle gorüşmeye gelmesi de çok kaba .Kilolu olduğunu hiç gormedimi bilmiyormuydu ? Eğer bu sebepten ise zaten niyeti bozuk demektir .

0|0
    0|0
  • bı dk sımdı:)olaya bodosloma dalıyorum:)cemaatçı tamam bu adam senın resımlerını gordu senı kameradan gordu dımı.resımlerde nasıl gıyındıgıne daır bı bılgısı vardır kılon oldugunuda bılır.

madem okadar masum bırı bır hatunun yanına baska erkekle gelınmez bunu bılmıyormu pekı?

o senle yalnız kalmamaya çalısmıs.belkıde oylesıne bır kapı olmussun onun ıçın.sanmamkı nedenler bunlar olsun.baskasıyladır buyuk ıhtımalle

0|0
    0|0
    • Başkası varsa benimle olmak neden istesin

• Arayıp sormuyorum diye kızmazdı ama başkası olsa, hergün bunun mevzusu yapılırdı... Bence başka bir şey var.. sanırım beğenmedi

• hadı gormemıs olsa begenmedı dıcemde bence olaya cok masum bakıyosun.senlede sevgılı olabılır hayatında baskasıda olabılır.bı ınsan bır hatunu cok ıstese o hatuna ılgısını bellı eder işide olsa.bunu 100 kısıye sor 90 kısı aynı yanıtı verır

• ben yapmak isterdim ama site kuralları gereği susuyorum.

0|0
    0|0
  • seni beğenmemeiş olabilir

1|0
    0|0
Yükleniyor...