Sizcede iş bulamazmıyım

yüzüm çarpılış gibi hormon bozukluğu var kıllıyım kuru kara bir kızım Allah belamı vermiş ama üzülmeyeyim benide anlayacak biri çıkacak :D güldürmeyin çalışayım diyorum anneme ne olacam ben sizde ölüp gideceksiniz sonuçta hep sizine oturamam diyorum sen hiçbirşey yapamazsın beceremezsin diyor kafayı yiyorum yaşım 27 geçen bir avm de bilmemne kahvede garson arıyorlardı başvurayım dedim kardeşim kızdaki fantaziye kızım sen oraya yakışmazsın dedi birkaç yere kasiyerlik başvurusu yaptım tecrübede yok geri dönmediler bulamazmıyım sizcede iş

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Çok merak ettim tipini :>)

0|0
    0|0
    • tarif edeyim dalga geçmiyorum ama yüzümün sol tarafı sağ tarafına oranla daha aşağıda burada kimsenin kimseyi ciddiye aldığı yok herkes dalgasında çocukken bana baktıklarında güzel olduğum için sanardım şimdi farkındayımki insanlar yüzümdeki anormalliğe bakıyorlar kimseye bakmam o yüzden fotoğraflarda da doğal olarak güzel görünmüyorum yüzümün bir tarafının görünmesine dikkat ediyorum

• Canım benim kıyamam sana ya :>) bak bence her insanın kendince b i güzelliği sempatikliği vardır , sıkma canını . Nasıl b i iş arıyosun , hangi şehirdesin ?

Erkekler Ne Diyor 6

• Dostum istedikten sonra bulursun tipi güzel ya da yakışıklı olanlar çalışmıyor sadece.

0|0
    0|0
  • Allah için 27 yaşındasın git evlen evde kalmışın ne çalışmasından bahs ediyon

0|0
    0|0
    • nereye başvurmam gerekiyordu

• tamam tamam bulursun adresim vereyim kargoyla yolla

• tamam yollarım :)

• allah bu dünyada herkesi eşit yaratmaz eşit sartlar vermez ama bunun neticesinde isyan asla olmamalı halimize şükretmek lazımşu anbir bosluktasın bence sana tavsiyem kendini dine ver

0|0
    0|0
  • izmirde yaşıyorsan ttnette çalışabilirirm diyorsan pm at

0|0
    0|0
  • Allah belamı vermiş asdgkjasgdku

0|0
    0|0
  • beni ekelrmisin senle biraz konuşalım lütfen

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bu soruyu soran erkektir bu 1. Bide ergendir buda 2.

0|0
    0|0
    • sende akıllı geçinen salaksın o zaman bir ergenin evde kalma sorunu iş bulma sorunu olmaz her soruya ergen yorumu iyice klasikleşti sen bu sorunları yaşamıyorsun içinde değilsin diye anlayamıyorsan yorumda yapma kardeşim

• yanlış yerlere iş başvuru yapıyorsundur demişsin de avm de çay kahve satan bir yerde garsonluk yapmak yanlış bir yer mi oluyor ya da kasiyerlik yapmak ne gibi meslekler seçmeliyim peki

• Ne desem tersliyorsun, onun yüzünden birsey demicem.

• Işsizlik sorunu bu tiple ne alaka ? :D ben de cok duyarim boyle seyler yani yalniz degilsin hic takmiyorum sende takma insAllah bulursun

0|0
    0|0
Yükleniyor...