Ciddi bir ilişkiye başlarken neleri düşünürsünüz gözden geçirirsiniz kriterler nelerdir?

Ciddi bir ilişkiye başlarken neleri düşünürsünüz gözden geçirirsiniz kriterler nelerdir?

0|0
9|6

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 8

• ılıskım cıddıyete donusur ama oturup aaa bu adamla evlenmelıyım bu adamla cıddı ılıskıye baslamalıyım demem.oylesıne zaten bırılerıyle cıkmam ama gelecegıde pek dusunmem.hersey olacagına varıyor.ama hayatımdakı erkekle cıddı dusunme krıterlerım sunlardır

kafamda soru ısaretı olmaması lazım

kusursuz asık olmam lazım(kımse kusursuz degıldır dıyecek olanlara soyluyorum anladıgınız sekıl kusursuzluk degıl)

gözüm kapalı guvenmem samımıyetıne ınanmam lazım.

limonda satsa çalıskan olması lazım

ve engellerde hemen pırr dıye kaçmayacak bırı olması lazım

0|2
    0|0
  • Başlarken kimse bu ilişki ciddi diye anlaşma yapmıyor , herşey olacağına varıyor .

1|0
    0|0
  • giyim ve konuşma tarzı hoşlanmak için yterlidir sonrası sonra gelir

0|0
    0|0
  • "Ben bu adamın şu beğenmediğim yönünü ne yapar eder değiştirebilir miyim, değiştiremez miyim?" diye bir kendimi yokluyorum. Hep kendime zıt gittiğim için de gelende o ilişkiye başlıyorum.

0|0
    0|0
  • dürüstlüğü,saygısı,terbiyesi,anlaşabilmem,aile yapısının ailemle benzer yapıda olmasıdır.

0|0
    0|0
  • düşünmem gözden geçirmem kriter sıralamadım. yaşarım sadece.

0|0
    0|0
  • ciddi düşünebilmem için aşık olmam lazım.aşkta da mantık aranmıyor zaten.

0|0
    0|0
  • cahil olmaması,akıllı,zeki olması,güvenilir olması, içki,kumar olmaması,sadık,dürüst,sevecen olması,yalan konuşmaması,beni olduğum gibi sevmesi yeterli. bu aralar hep evlencek insan arıyorum yaşım 18 neden böyle düşünmye başladım bu yaşta biilmem

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• türk kızıysa : "gerçekten sevmediğine eminim ama zamanla sever mi? benimle niçin sevgili oldu? beni seçti ama ne menfaati var?" gibi sorular.

avrupalı kızsa "acaba onu sıkmadan bu ilişkiyi nasıl sürdürebilirim?"

0|1
    0|0
    • yanlış anlaşılmasın, ben nasıl düşünürüm onu anlatmaya çalıştım, yani yukarda okuduklarınızı ben düşünüyorum bi ilişkiye başladığımda. dübürden algılama olmasın diye bu açıklamayı yazdım.

• daha bir kaç gün öncesine kadar bu soruya cevap veriyor olsaydım, cevabım "hayatımı gözden geçirip, karşı tarafın rahatsız olabileceği her şeyi ortadan kaldırırım" olacaktı.

Ama şu anda ki cevabım; tın. doğaçlama takılırım. beğenen kalır, beğenmeyen de gider. ve her zaman için giden gider, kalan sağlar bizimdir.

0|0
    0|0
    • sana sonuna kadar takılıyorum çok kısa sürede düşüncelerimiz çok seri bir şekilde değişebiliyor malesef kafamızı topladık diyoruz ama daha da dağıtıyoruz bilmiyorum

• inan ki, bu şekilde daha başarılı oluyorsun. yoksa kıçını yırtınca, kendisini bir hint kumaşı sanmalarını da sağlayabiliyoruz.

• sonuna kadar katılıyorum sana değer vermemek her şeyi akışına bırakmak gerekiyor

• hiçbirşeyi sadece geçmişi önemli.

0|0
    0|0
    • vah vahh kör topal idare edersin o zaman

• neyse sen konuyu anlamadın geçmiş derken zar muhabeti flan herhalde

• bizde zarlık durum olmaz.helal süt emmiş başka bişey emmişse düşeş olsa ne yazar.

• samimiyete bakarım

0|0
    0|0
  • Kriterler direk şudur diye denilemez, karşı taraftakine bakıp söylenebilir.

0|0
    0|0
  • başlarken ciddi düşünülmez...

0|0
    0|0
Yükleniyor...