Fenerbahçeliler; "Mustafa Kemal'in askerleriyiz" diye bağırdıkları için Kasımpaşa maçını seyircisiz oynayacak..

Fenerbahçe kasımpaşa maçını seyircisiz oynayacak! Akp ve akpnin tffsi ne yapmaya çalışıyor amaçları ne sizce?

0|0
7|10

En İyi Erkek Görüşü

• Ya arkadaşlar bu Fenerbahçeliler 3 temmuz sürecinden önce AKPlilerdide şimdimi AKP düşmanı oldular eskiden Aziz ile Başbakanın arasından su sızmıyordu hatta Feneri alıp suriyede maç yapmaya götürdü Başbakan yani bu Fenerliler bu kadarmı menfaatçi?Galatasaraylı taraftarlar 2009 da Hamburg maçında Başbakanı yuhaladığı zaman TT Arenanın açılışında Başbakanı yuhalarken Fenerliler ne yapıyordu ayrıca bu Fedarasyonu Türkiyede seven tek takımda Fenerbahçe

1|0
    1|1
    • Ben galatasaraylıların ufak grup dışında Akp ile restleştiğini görmedim hep bjk ve fenerliler karşı karşı oluncada neler oldu gördük.

• ulan mal herif konunun alakası ne şikeyle ? Altta kalınca hemen şikeyi niye karıştırdın söylesene aziz yıldırıma 90 dakika küfür eden trabzon niye ceza almadıda fener ceza aldı küfürden?

• Ulan Mal herif bu TFF kimin TFFsi diyorsun şike yaptığı her yerden tesccillendi ama Fenerasyon hala Fenere ceza vermedi ben sana madem TFFyi sevmiyorsun neden sizin Stadda Demirören aleyhinde sloganlar atılmıyor diyorum Mal gibi kalıyorsun ortada Azizin anasıda babasınada başlatma Trabzon başkanı her gün Hak mahrubiyeti cezası alıyor bu kadar Fenere kıyak yeter birazda Trabzona kıyak yaparımda foyamız meydana çıkmasın diye vermemişlerdir

Kızlar Ne Diyor 7

• Pfdk değil link

0|3
    1|2
  • Bunun için ceza aldılarsa sacma ancak Mustafa Kemalin askerleriyiz sözü de cok sacma yani dogustan savascı ve kinci olunmaz ki.

1|1
    0|2
  • amacı o ve ya bu. bunu kurcalamak sana bir şey kazandırmaz. burada akp'ye laf sokma çabalarında bir işe yaramaz sadece tartışma çıkarır. ayrıca maçta o şekilde bağırmak çok gereksiz bunun altında bir sebep arıyor insan.

0|0
    0|0
  • Ya bunda konu Atatürk değil ben açıkça söyleyeyim siyaseti tribüne karıştıran her takım ceza almalı

0|0
    0|0
    • 90 dakika aziz yıldırıma küfür eden trabzonspor niye ceza almadı hemde adamın ölmüş annesine küfür ettiler 90 dakika boyunca

• O adamin amaci millete Mustafa Kemal Atatürk'ü unutturmak.

0|0
    1|1
  • Fenerbahçe mason kuruluşudur

1|1
    2|3
  • alakası yok i*ne gs diye bağırdılar son dakikalarda

0|1
    2|2
    • manyakmısın sen kendi kendine laflar uydurma o maçta küfür filan olmadı dediğin gbide olsa takımlar her maç seyircisiz oynar

Erkekler Ne Diyor 9

• Hadi bakalım bir provokatif soru daha.. Spor mecrasında Mustafa kemalin askerleriyiz demek ne alaka,aziz yıldırım yırtamayacak bu davadan artık hiç kaçmasın.Spor programlarına bile çıkmayı reddediyor çoktan kaybetti

1|1
    1|4
    • fenerbahçe geçince konu spor bölümü oluyor gsli ya da başka takımlısın diye provokatif paylaşım filan deme

• konuyu birdaha incele istersen :) mustafa kemalin askerleriyiz ? seyircisiz oynama ? şike ? arkadaşın sorusunda şikeyle bağlantılı hiçbirşey yoktu ama sen nedense bağlantılı hale getirdin ?

• işte bunu anlamak istemiyorlar hemen konuyu şikye getiriyorlar soruda şikeyle ilgili tek bişi yok

• ne yapacaklarını şaşırdılar

0|0
    0|0
  • PFDK Tarifesi..

FB = 1 maç seyircisiz oynama + 150 bin TL

GS = 100 bin

TS = 90 bin

Kayseri = 110 bin

Bursa = 90 bin

Eskişehir = 70 bin

0|2
    0|1
  • trabzonlular 90 dakika aziz yıldırımın ölmüş annesine küfür ettiler bildiğim kadarıyla sahaları kapanmadı.

bundan şu sonuç çıkıyor fenerbahçeyi durduralım diğerleride şampiyonluk yarışına katılsın

ayrıca dün fb taraftarının mustafa kemalin askerleriyiz tezahüratını alkışlayan es es taraftarınıda tebrik etmek lazım

0|2
    1|2
  • Bu hem Fenerbahçe'ye düşmanlık hem de Atatürk'e karşı düşmanlık sanırım. Daha öncesinde de Fethiyespor'a da üzerlerinde "Yüce Atatürk" yazısı bulundurdukları için para cezası aldı ama bunu Fenerbahçe ödemek istedi.

Sonuç olarak ligte herkes kim üstünse onu torpilli görüyor. Diğerleri ise ezmek üzerine çok çok palavra uyduruyor. Saygı, sevgi ve Fair-Play yok.

0|0
    0|0
  • Bunun AKP ile ne alakası var anlamadım. Seyirci taraftarları felan bu işlerle TFF ilgilenir.

(Maksimum Gizlilik)

0|1
    0|1
  • Ne mi ben sana söyleyeyim puan farkı 10 ya onu 1 e 2 ye düşürmeye çalışıyorlar lig daha çekişmeli olsun diye bu kadar basit.

0|1
    0|0
  • adamlar yapacaklarını yapmış daha sen neyin peşindesin :)

0|0
    1|1
  • napmaya calısırlarsa calıssınlar gerek cezalar bunlar bizi durduramıcak.

0|0
    2|2
Yükleniyor...