Galatasaray' ın ruhsuzluğu..

fenerbahçe bu hafta 3 puyan kaybetti fakat galatasaray geçen hafta ki başarısızlığından bu durumu değerlendiremedi.sizce hata kimde? sezon sonuna kadar değişir mi bu durum ? ben galatasaraın durumuna çok üzülüyorum

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• ruh derki kral gibi oyna ilk yarı 4

0|0
    0|0
  • Galatasarayın Ruhsuzluğu diyerek sen bayaa hakaret ediyorsun ya.ruhsuzluk nedir orda bir takım oyunu var ve bizim yapabileceğimiz tek şey takımımıza destek çıkmak.Galasaray da oynuyan her bir oyuncu kendini bu işe adamış ve elinden geleni yapan oyuncular.lütfen hakkını yemiyelim.

0|0
    0|0
    • hayır. takım rhsuz oynuyor bence ama futbolcuların çabasını tek tek yorunmlarsak iyi oynuyorlar. takımımı sonuna kadar zaten destekliyorum

• galatasaray dediğin gibi çok ruhsuz oynuyor düzeleceğini zannetmem en iyisi bu

1|0
    0|0
    • ben düzeleceğine inanıyorum.fenerin elinde büyük koz var ama sezon bu farkla kapanmayacak

• aynen öyle.

yani galatasaray aynı galatasaray endişe etmenize gerek yok

• hep birlikte gorucez:)

• Bende size üzülüyorum, Galatasaray sizi dert sahibi yaptı, bırakın da kurtulun:)

0|0
    0|0
  • kadınların futbolla ilgilenmesi çok itici soruna gelirsek 3-4 haftaya toparlıcak gs bursayıda yenicez

0|0
    1|0
  • İki sene sampiyon oldunuz doymadiniz

0|0
    0|0
  • kimin yan hesabısın?

gs elazığ maçında gayet iyi oynadı bu akşam bursayı rahat yener

0|0
    0|1
    • ya ben gecen haftayı diyorum ziraati değil.

• ben dedim rahat yeneriz :)

• Cok rahat oldu.gercek galatasaray bu ya:)

Kızlar Ne Diyor 4

• Bizde çok üzülüyorduk ama bugün Metin Oktay bizi yattığı yerden izleyip bize şans diledi bugün bu maçı aldıysak Metin Oktay ve Mancini sayesindedir teşekkürler bizim takım!

0|0
    0|0
  • sizde farkındasınız ruhsuz olduklarının o zaman şampiyon olacaz hayali kurmayın 1 maç kaybettik diye koca bir sezonu kaybettik değil ya bu sene fenerbahçe şampiyon :)

0|0
    0|0
    • ama koca bir sezon bitmedi güzelim

• Canimin icii en son biz sevindik ama az o beynini kullanmayi dene hangisi onemli diye :) gorusuruz

• siz mi yendiniz peki tatlım :))

• Bunu söylemek için mi kaydoldun ?

0|0
    0|0
  • hata futbolcuların performansında bak kendi ağzınla diosun zaten ruhsuz die bende fanatik gsliyim inşallah bugün bursayı yenecez canım:D

0|0
    0|0
Yükleniyor...