Merhaba arkadaşlar spora başladım ve sorum varr?

Dha yeni spora başladım bacaklarımın sıkılaşmasını istiyorum. yaza kadar becerirmiyim? ne sıklıkla gitmeliyim spora?

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• haftada 5, 6 gün gidebilirsin ama pazar günleri mutlaka dinlen. vücut kendini toparlasın.

düzenli antermanlar ve beslenme ile yaza kadar hertürlü yaparsın :)

0|0
    0|0
    • hergün tamam ama ne yapiyim mesela koşu bandı mı pisiklet mi veya bacak çalıştırma aletleri mi

• burak kardeş öyle suç atarak olmuyor bu işler varsa yanlış olduğunu düşündüğün bir konu cevap olarak bildirirsin.

hadi eyw.

• aman boşversene :)

Erkekler Ne Diyor 6

• Termal şortla koşular yap baya yararlı olur

0|0
    0|0
  • yaza daha var ya 1 2 ayda olur bişeyler

0|0
    0|0
    • eminmisinn baya yumuşak.sıkı olsun istiyorum

• bol bol bisiklet koşu ve aynı zamnanda bacak çalışma aletleri var baya toplarsın yaza kadar güzel olur

0|0
    0|0
    • mesela pazartesi günü bisiklet koşu yapıp salı günü de bacak çalışma aletleri mi yapsam?

• şişmem :) Melisa

• melisa memenun oldum beya bende istiyom çikolata :)

• haftada 4 gün gitmelisin eğer ağırlık altına giriyorsan. zaten fazlasını önermezler. yaza kadar da epey düzelme kaydedersin ve üzerine de toplamda 6 ay yaparsan çok hoş bir vücut çıkartırsınç

0|0
    0|0
    • 1.55 boy kilo 49 üstüm zayıf altım yani kalça popo felan geniş beğeniyorum ama bacaklarım çok yumuşak. sıkılaşsa harika olur :)

• orasına söyleyecek bir şeyim yok. ne kdar genetik olursa olsun ona bir çeki düzen verebilmek gerekir...

• doğru :)

• Haftada bes akti gun spora gidersen o bolgeyi zorlarsin, toparlayip kas olmasina mani olursun. 1 yil , haftada 3 gun spor yeterli olacaktir

0|0
    0|0
  • kım ne derse desın haftada aralıklarla 3 ya da 4 gun spor yap. arka arkaya gıttıgın gunler vucut yorgun duser. pzrtsı gıt salı dınlen carsamba gıt persembe dınlen fılan beslenmene de dıkkat et .d

0|0
    0|0
    • tamam teşekkür :)

• sağol yakışıklı :))

• :)) gızlı bnde senı gorebılsem ne demk guzel derdım :D))

Kızlar Ne Diyor 5

• Haftanın 3-4 günü kesin git ama yemene içmene de dikkat et

0|0
    0|0
  • Bisiklet kullan. Kosu yap.

Haftada uc/dort kere git.

Yedigine ictigine dikkat et.

Yaklasik dort/bes ayın var, hayli hayli yeter ama yaz geldi diye temponu bozma sakın.

0|0
    0|0
    • yaz gelince bol bol yüzmeye giderim artık :)

• Bacak içinse spor değil.. yürüyüş.

0|0
    0|0
    • yürüyüşü yazın çok yaptım sabah akşam toplam 2 saat sadece kilo verdim öyle

• Yaza daha aylar var. Mutlaka yaza kadar istediğin bacaklara sahip olabilirsin.

0|0
    0|0
  • bunu spor hocanla konuşmalısın

0|0
    0|0
Yükleniyor...