Hayatınızda hiç beklemediğiniz şeyler oldu mu?

Arkadaşlar hayatınızda hiç ummadığınız bir anda mesela hayatınızın aşkı ya da hiç beklemediğiniz bir insanı ya da en yakın dostunuzla tanşma veya herhangi bir şeyi hiç ummadığınız düşünmediğiniz bir zamanda oldu mu?

0|0
19|11

En İyi Erkek Görüşü

• 5 yıllık sevgilim tarafından aldatıldığım zaman beynimden aşağı kaynar sular dökülmüş gibi hissetmiştim. Asıl şaşırdığım bu değil o 5 yıllık sevgilimden sonra hayatıma bir kadın daha gireceğini hiç düşünmezdim. Öyle birisi girdi ki hayatıma sanki ilk defa aşık oldum. İlk elimi tuttuğunda sanki ilk defa bir kadın elimi tutuyormuş gibi geldi. İlk dudaktan öptüğünde ilk defa bir kadın beni öpüyormuş gibi geldi kalbimin hızlı çarpmasını hissetmiş bu kadar mı çok seviyorsun dediğinde ise seni senden daha çok seviyorum cevabını verince ağlamıştı o da yaralıydı benim gibi. Neyse şuan mutluyuz hem de nereden tanıştık biliyor musunuz? Bu siteden tanıştık...

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 19

• Evet oldu 1 kez.

0|0
    0|0
  • genelde beklemediğimiz şeyler olur hayatta

0|0
    0|0
  • Aşk dışındaki herşey bir anda oldu istemediğim

Beklemedim bir anda...

0|0
    0|0
  • Evet çoğu zaman öyle olur.

0|0
    0|0
  • evet nadir olur böyle seyler birini sevmeme derken sevmem gibi :)

0|0
    0|0
  • beğendiğim çocuğun haftalar sonra bana ilgisi olduğunu öğrenince sevinçle karışık bir şaşkınlık olmuştu :)

0|0
    0|0
  • Olmuştur da hatırlamıyorum şimdi. Ben istediğim şeylerin beklemediğim bir anda olmasını istiyorum ama, hala olmadı.

0|0
    0|0
    • Benim bu aralar olmasını istiyorum çünkü bundan 2 ay sonrasında ne durumda olmak isteyeceğimi bilemiyorum

• Hayır olmadı.

0|0
    0|0
  • evet oldu. ama keşke beklediğim şeylerde olsa.

0|0
    0|0
  • Beklediğim şeyler olmuyor ki zaten hep beklenilmeyen.

0|0
    0|0
  • evet oldu,oluyo,hayat bu.her an neyle karşılaşacğmz belli olmuyo

0|0
    0|0
  • Herkesin illaki olmuştur

0|0
    0|0
    • tabi olmuştur benim istediğim en tuhafı ya da en ilgi çekisini öğrenmek çünkü bazen hayatta böyle anları beklersin

• Tabii ki oldu. Her şey umduğumuz ya da beklediğimiz gibi gitmiyor maalesef.

0|0
    0|0
  • cok önemli seyler olmadı acıkcası sadece aklımdan gecmediği zaman mesaj atanlar o kadar

0|0
    0|0
  • Hayatım da sırf beklediğim için hiçbir şey olmuyor...

Beklenmedik şeyler de olmuyor.

0|0
    0|0
  • Evet cok olur bana.

0|0
    0|0
  • evet oldu aşk manasında hayır ama iyi bir arkadaş buldum

0|0
    0|0
  • ewt oldu 1 ocktan beri hergünüm imkansız dediğim olaylarla geçiyo

0|0
    0|0
  • evet oldu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Hayır olmadı.Olmasını da beklemiyorum.Akışına bırakıyo insan süpriz hiç gelmeyince.Her şey planlı programlı..

0|0
    0|0
  • 2 3 ay önce öyle birşey oldu ki anlatsam kimse inanmaz inansada ağzı açık kalır.

0|0
    0|0
  • 1 yıl aynı ortamda bulunduğum ama bir günden bir güne selamlaşmadığım arkadaşım sonradan sevgilim oldu

0|0
    0|0
  • illa ki olmuştur ama hatırlamıyorum malasef.

0|0
    0|0
  • illa ki olmuştur. hayat sürprizlerle dolu.

0|0
    0|0
  • Oldu , hiç ummadığım bir anda aldığım bir kararla hayatımın yönü değişti.

0|0
    0|0
  • Zaten hep beklemediğimiz şeyler olmuyor mu? :) Asıl beklediğimiz şeyler olmuyor.

0|0
    0|0
  • evet 2 sene önce olmuştu.

0|0
    0|0
  • 4.levele 1 xper kaldı

0|0
    0|0
  • Sürekli oluyor (:

0|0
    0|0
Yükleniyor...