Bugün oynanacak Galatasaray-Bursaspor maçı nasıl sonuçlanır?

Bugün saat 19:00 Arena'da ağırlıyoruz Timsahları.Dün Es-Es'e yenilen Fenerbahçe,üstüne üstlük Kasımpaşa'nın da berabere kalmasıyla bize gelen inanılmaz bir fırsat olarak değerlendiriyorum.Yani maçı almazsak çok şey kaybederiz gerçekten bu maçı alıp haftaya da Eskişehir'i yenersek şampiyon olma oranımız bayağı bir artar.Biliyorum Eskişehir'i yenmek kolay değildir zamanında da Erkan Zengin'i alabilseymişiz keşke diyorum.Bunun dışında Telles'in lisansı ülkesinden gelecek olan bir belgesi eksik olduğu için yetişmedi ama maç saatine kadar yetiştirmeyi planlıyor yönetim artık yetişir mi yetişmez mi bilmiyorum ama Salih Dursun ve Hajrovic 11'de yer alacak kesin bir de Burak Yılmaz'ın da cezası bitti gol yollarında sıkıntı yaşamayacağız Salih ve Semih savunmanın ortasında yer alacak Melo kendi mevkisinde oynayacak böyle gözüküyor şimdilik.Arenanın tecavüzünden kurtulmak zordur,Bursa'nın Fernandao'su varsa bizim de Drogba'mız var ruhlarını ortaya koyarlarsa yapamayacağımız şey yoktur bunu her hafta söylüyorum.

GALATASARAYIM ALLAHASEN AL BU MAÇI LÜTFEN BAK ÇOK ÖNEMLİ YALVARIYORUM:'((((((((

Güncellemeler:

0|0
1|20

En İyi Erkek Görüşü

• Şampiyon olup 4. yıldızı takmamız için bu maçı kazanmamız şart Melo gibi mevkisinde en iyi oyunculardan bir olan bir oyuncuyu defansta oynatmak bize fayda sağlamaz Sneijder ve Burak bu maçta öne çıkar bol gollü bir maç olacağını düşünüyorum

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• çakar geçeriz başka yolu yok dün burada fenere ii koduk ama :D:D:D ne kadar gslide olsak şehrimizini takımı eses

1|0
    0|2
  • benim tahminim 3-1 gibi bir skorla yeneriz Bursayı yeni transferler oynarsa eğer çok gaz yüklendi takım :D

1|0
    0|0
  • Galatasaray alır..

1|0
    0|0
  • trabzon yan bahceniz gibi neden oyuncularını almıyorsunuz burak selcuk umut filen hep ordan geldi yani begendiniz bir oyuncu olursa trabzonda alırsınız yan bahceniz gibi ne olsa :))))))

0|2
    1|0
  • Eğer muslera salih semih koray telles hajrovic sneijder selçuk melo drogba burak 11iyle çıkarsa kazanacağımızı düşünüyorum bursa kolay lokma değil ama bizde galatasarayız ;)

1|0
    0|0
  • 5 altta aynı soru var neyin kafasıyla soruyorsunuz anlamıyorum.

1|0
    0|0
  • bugun o macı ıllakı almak zorundayz .d dun fener yenıldı bugun fark atmak lazım hatta. 3-0 fılan alsak super :)

1|0
    0|0
  • 2-1 G.Saray kazanır..Bursa deplasmanlarda pek bir şey yapamıyor ama Bursa Bursadır, yine de kolay lokma değil.

1|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • Mancini elazığ macı taktiğiyle çıkarsa çok zor bursa puan almak isticektir.

1|0
    0|0
  • bence cimbom 6-0 alir hatta sanyder hetrim yapar gibime geliyor

0|0
    1|0
  • GS:2

B

1|0
    0|0
  • Kenarda Köşede Kalmış Bir Böbreğim vardı gittim Galatasaray'a bastım..

1|0
    0|0
  • 1 - 0 olsun bizim olsun.

1|0
    0|0
  • galatasaray güzel top oynamıyor bence çok zorlanacaksınız 1 puan iyi olur gs için

0|0
    1|1
  • bunları sen söylüyorsun mancınıyı hesaba katsaydın keske

1|0
    0|0
  • Bu gün yemekte timsah var derisinden de bavul yapacağız.

1|0
    0|0
  • Bursa kazanır.2-1

1|0
    0|0
  • Bu maç bizim sıkıntı yok...

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Galatasaray almak zorunda.İstese alır da ama son zamanlardaki boş vermiş oyunumuza bakarak ne yapacaklarını bilemiyorum..

1|0
    0|0
Yükleniyor...