Galatasaray-Bursaspor maçının sonucu ne olur?

link Galatasaray-Bursaspor maçının sonucu ne olur?

0|1
6|11

En İyi Kız Görüşü

• galatasaray artık mutlak galibşyet düşünmrsi lazım . bir de evinde oynayacak . kesinlikle handikap alır

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 11

• Şampiyon olmamız için bu maçı kazanmamız şart ben Sneijder ve Burak Yılmaz´ın bu maçta öne çıkacağını düşünüyorum Mancini nasıl bir kadro çıkartacak hiçbir fikrim yok ama büyük ihtimal Hajroviç ilk 11 de yer alacak bana göre Alex Telles´te mutlaka oynamalı farklı bir galibiyet alacağımızı düşünüyorum

1|2
    1|0
    • Alex Tellesin Türkiyedeki lisans işleri tamam ama Brezilya federasyonunda sorun çıkmış galiba gün içinde çözmeye çalışacaklarmış Valla eğer oynarsa süper olur

• Arık yetiştirsinler bir zahmet lig bitecek hala transferleri takıma oturtamadık

• gençler tellesin lisansı çıkarılmış sanırım : hurriyet.com.tr/spor/futbol/25713895.asp ben link koyamıyorum w w w . yı ekleyin siz

• Gönlüm de mantığım da Galatasaray alacak bu maçı diyor, amma velakin her şey olabilir, ilk 11' leri ve mancini' yi yüz ifadesini görene kadar net bir şey söyleyemem...

cut:

0|1
    0|0
  • çakar geçeriz başka yolu kalmadı artık sabır yok

0|1
    1|0
  • 2-2 berabere biter derim,

0|1
    0|0
  • Bence cıkıcağımız kadroya göre macın sonucunu etkiler kazanmak zorundayız.Gs kazanır gibi

0|2
    0|0
  • berabere biter

0|1
    0|0
  • sıkıntılı bır mac cımbom ıcın

0|1
    0|0
  • Galatasaray alır bu maçı .

0|1
    0|0
  • 3-1 gs alır gsnin golleri 23 burak 35 drogba 77 melo bursanın golü 54 ferhat kiraz

0|1
    1|0
  • Daum galatasarayı yenmeye alışık bir hoca. biraz zorlanır ama istediğini alırdiye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • gs buyuk istekle oynıcak buyuk ıhtımalle ya 1-1 ya da 2-1 biter.

0|0
    0|0
Yükleniyor...