Kaç ayda bu vücut şekline sokabilirim vucudumu ?

Arkadaşlar duzenli spor salonunda günde 3 gun günde 2-3 saat çalışılırsa vucut bu sekıle kaç ayda sokulur ?

link

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• günde 2-3 saat mi ? dostum profesyoneller bile günde en fazla 1-1.5 saatini ayırıyolar. kafana göre iş yapma sakın. salondaki yetkililerden yardım al. programa uyarak ve düzenli beslenerek(beslenemiyosan protein tozu alarak) 2.5-3 ayda düzenli olur vücudun.

0|1
    0|1
    • max o kadar kardesım haftada 3 gun salonda dedıgın gıbı 1,5 saat felan takılsam 4 ayda felan boyle duzene gırer mı sıgara alkol felan zaten yok

• haftada 3 günse olaylar değişir. 6-7 aya kadar çıkar bu. ama en doğrusu her gün 1 saatini ayırmak.salonun tatil günleri hariç tabi

• 4 gunde olabılır 1 ay ıcınde salona yazılcam bakalım

Kızlar Ne Diyor 2

• 6 ay olabilir

0|1
    0|3
  • En az 5 en fazla 6 ayda vucudunu sekle sokabilirsin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Sen Böyle Olucaksın Diye Kaide YOk Anatomy Farkı Olabilir Gögüslerin O Kadar İyi Şekil Almıyo Olabilir. Adam Ektomorf Sen Mezomorf İsen Yine Böle Olamassın. Üstüne Gerçekten Adam Gibi Beslenip Ek Takviye İle 3 Ayda Edilebilecek Bi Vucut.

0|1
    0|0
  • günde 2-3 saat fazla kardeş. onun yerine 5 gün 1er saat çalış. yavaş yavaş geliş.

0|1
    0|0
  • haftada 3 gün çok az ve 2, 3 antremanda çok fazla. bunun yerine haftada 6 gün 1'er saatten anterman yap, pazar günleride dinlen.

güzel bir beslenme ve güzel bir antreman programıyla 6 aya yapılabilecek bir vücut bence.

0|0
    0|0
  • senin ilk ayın galiba ilk ayda sonuç alamayabilirsin ama 2. ayda elbiseler hafif daralmaya başlar sonraları pek bişey elde edemezsin zaten temeli 8 ay civarı bazıları 2 seneden bahsediyor

0|0
    0|0
  • 2-3 saat çalşmana gerek yok ben sana 30-50 dk olan programlar verebilirim ve 2 ay gibi bişey böyle olursun

0|0
    0|0
Yükleniyor...