Habam sınıfı sınıfta kaldı

Gecen günlerde tvde bir kanalda ard arda hababam sınıfı serisini yayınladı, evet hoş güldük eğlendik yanlız bişey var, bu filimde okuldaki; lakayıt, disiplinsiz ve zararlı davranışlar cocuklar okul çağındaki gençler icin kötü örnek oluşturabileceğini bunları örnek alabilecekleri ihtimali gözardı edilmelimi, en azından rütük filme ( 22+) yaş sınırlamsı işaretinin getirmesi gerekirmiydi acaba, zihinlerde farkındalık yaratmak icin

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• Allah aşkına dünyadan bu kadar mı bihaber yaşıyorsunuz ... henüz 2 3 yaşında ki bebeklere izletilen çizgi filmler çok mu masum asıl onlar ha bire gittikçe sapkın bir neslin ortaya çıkmasına sebep oluyor ... subliminal mesaj nedir bir araştırın ve ondan sonra keşke tv de yayınlanan her şey hababam sınıfı kadar masum olsa dersiniz... gerçi hababam sınıfı gibi eski filmlere restorasyon çalışmaları esnasında subliminal mesaj eklenmediği de muallak ama ...

herneyse zaten şu anda öğrenciler hababam sınıfından kat be kat daha beter durumdalar ... en azından hababam sınıfında saygı sevgi var şimdiki öğrencilerde öyle mi ?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Ne demek istediğini anladm ama tv programlarnda çoçukları kötü yönde etkileyecek en son fil Hababam snfı olr. Ayrca cocukların tv dn bir şey ögrenmesine gerek yok .10 yaşndaki cocuk bile eski büyüklermzden daha fazlasını bilgye sahb. Bu birazda aile eğitiminden ileri gelr,

0|0
    0|0
  • bir cok korku filmi bile +16dan baslarken tam olarak hangi sahne +22 olmali hababam sinifinda?

0|0
    0|0
    • Baştan sona, 20 yasina kadar insanın gelişimini tam olarak tamamladığı düşünülemez insanların yaratacılıktan uzak tembeliğe meyilli kişilik ve karekter sekillerinin etkisi altında kalabilecek olumsuz örneklerden sakınılması gerektiğini düşümdüm

• Benim asil anlatmak istedigim buydu, siz nedemek ıistediğimi anlasaydiniz o saydiginiz sacma dizilerinde olumsuz örnek oluşturduğunu ve aslında ben bu duruma dikkat cekmeye çalıştığımıda anlardın

• hababam sinifina gelene kadar örnek verebilecegin bircok dizi film cizgi film var.

kaldiki hababam sinifinda +22lik tek bir sahne yok.

• recep ivedik gibi filmleri izlerken bişey yok hababam sınfı gibi fılmlermı olumsuz örnek olusturuyo gülünç olmayın. o filmlerle büyüdük biz hiç birimiz içinde kötü örnek oluşturmadı o filmler

0|0
    0|0
  • Ne bir kufur var ne bir cinsellik var simdi ki dizilerde kim kime belli degil kufur desen 2 laftan biri bir Hababam sinifimiz var ona bari bulasmayin egitimciyim ben tüccar değilim ...

0|1
    0|1
    • Neden herseyden cinsellik cikariyosunuz düsunsene okullari hababam sinifina dönmüş iyimi

• Neden tek yönlü dusunuyorsun ordaki kardsligi yardimseverligi dostlugu gozardi ediyorsun istenildiginde kat be kat ders alınabilecek bir yapıt

• Bir doğru üç yanlisi götürmüyor ben filme karşı olmaktan cok, en azından farkındalık yaratılabilir cocuklar icin

• Kafan güzelmiş kardeş güle güle kullan

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 5

• Bu biraz aile eğitimiyle alakalı birşey bence, bu tarz filmlerin veya dizilerin eğlence amaçlı olduğunu ve gerçek hayat ile kamera önünün bağdaştırmasını sağlayabilmek devreye giriyor.

Yani demem o ki öğretebiliyorsan senin dediğin havada su kalıyor.

0|0
    0|1
    • Evet bunu cocuklar senin yasina geldigi zaman idrak edebilir, aile eğitimi takibiki önemli ama bilinçaltı diye bişey var

• Vallahi ben o filmlerle büyüdüm ve sınıfta haylazlık yaptığımı hatırlamıyorum. :)

İyi günler.

• yazdıklarının aksine, filmlerde buzlama sahnelerini, argo konuşmalar sırasında sesin kısılmasını bile fazla tutucu buluyorum. her türlü görüntü ve ses sansürsüz yayınlanmalı. 90'ların başında yerli kanallarda gece 12'den sonra erotik yayınlar çıkardı. şimdi öpüşme sahnesine bile rtük ceza kesiyor. çok ileri gitmişiz gerçekten.

0|0
    0|0
  • gençler ve çocuklarda herşeyden etkileniyor. Bilgisayarda - oyun konsollarında hiç şiddet olumsuz örnek olacak davranışlar yok sanki.

şaban filmi izliyorsun eşşoğlu eşşek bile bipli. ne anlamı kaldı?

0|0
    0|0
  • Ona bakarak konuşuyorsan televizyonda izlenilen herşey kötü örnek iyisini görmedim henüz.

0|0
    0|1
  • hababam sınıfıyla büyüdük biz. 100 kere izlesen yine izleniyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...