Bir bayanın ellerinin,ayaklarının güzelliği ne kadar önemlidir?

Her zaman bakımlı olsun ister misiniz yoksa yüz ve fizik güzelliği mi dersiniz? Bir bayanın ellerini çekici bulanlar olur mu ya da çok dikkat eder misiniz?

Kısaca ne kadar önemidir ?

0|0
3|47

En İyi Erkek Görüşü

• sana biraz abartılı gelcek belki ama bir bayanın fiziğine bakacaksam öncelikle el ve ayakları çok bakımlı ve güzel olmalı. çünkü el ve ayaklarına bakım yapan kızlar genel anlamda çok bakımlı oluyorlar. ayrıca el, ayak diyip geçmemek gerekir. bakımlısıyla bakımsızı arasındaki farkı gözlerinle gördüysen bilirsin. zaten bayanların ayakları bizimki kadar biçimsiz ve büyük olmadığı için bakım yaptıklarında o kadar da itici bir organ olmamaya başlıyorlar. çok değil kremini ojesini sürsün, kıl-tüy bırakmasın, çatlak-yara izi tarzı şeyler olmasın yeter. eller de aynı şekilde işini bilen bir bayan için çok çekici bir hal alabilir, eller fazlasıyla önemlidir.

1|0
    0|0
    • teşekkrler :)

• Cok iyi o zaman :) inan bana yuz guzelliginden falan daha onemlidir el-ayak guzelligi. Sen bakimli ol yeter zaten cirkin kiz yoktur, bakimsiz kiz vardir hehe :)

Erkekler Ne Diyor 46

• Aslına bakarsan çok önemsemezdim eskiden, yani insanız sonuçta, elbet kusurlar olacaktır ama ayaklarının üzeri kıllı bir kızla çıktıktan sonra bir nebze de olsa en azından özen gerekli diye düşünmeye başladım. Ne bileyim, küçümsemiyorum ama nedense hiç hoşuma gitmemişti o görüntü... Şekli şemali kabulümüz ama bari biraz bakımlı olsun, di mi ama :)

1|0
    0|0
  • ayak bakımı her insan için gecerli el içinde gecerli bir tamirci düşünün birde ofiste calısan düşünün aynı değildir. fiziki görünüm önemli değil.dış görünümde değil. önmli olan kalblerin güzelliğidir.

3|0
    0|0
  • Mutlaka tüm bayanlar bakımlı olmalıdır...

1|0
    0|0
  • bana gore bir yerde bayanin kisiliginin aynasi el ve ayaklarinin bakimli olmasi

Allah vergisi guzelligi ise bakimla birlesince nadide bir guzelligin gostergesi

1|0
    0|0
  • Dikkat ederim tabiki bakımlı olsun isterim önem veririm..

Ama yani çok çok geri planda bu onlar çok güzel olmasada olur yani

1|0
    0|0
    • Teşekkürler gecenin bir yarısı aklıma bir anda gelen tuhaf bir soruyu yanıtladığın için. :))

• Estağfurullah :) Farklı. Bilinmesi gereken birşey bence :)

• Baktım manikürüm gelmiş sorayım dedim. :P

• Yüz ve fizik çok önemlidir Eller erkek eli kadar kaba değilse sorun olmaz ama çok kibar bir görünümü varsa çok dikkat çekici olur :)

1|0
    0|0
    • Haklsn. çok fazla önemli değil diyorsun yani manikürlümü falan :)

• el yapısı narin ince parmaklı ve manikürlü ise dikkat çeker :) iyidir :)

• en önemlisi fiziğiidir, yüzü ikinci sırada gelir. elleri ve ayakları hiç önemli değildir. yani öyle erkek eli gibi olmadığı sürece önemli değildir.

1|0
    0|0
  • normal olsun işte aşırı bir bakıma gerek yok ya da extradan bir bakıma

1|0
    0|0
  • Güzelliğin yanında bakımlı olmasi da çok önemli benim için

1|0
    0|0
  • El ayak önemli.

1|0
    0|0
  • el ayak ikiside çok önemli <3 poposu da önemli popoyu atlamamak gerekir yuvarlak ve çıkık olmalı <3

1|0
    0|0
  • Namaz kıl yüzün güzel olsun (: namaz kılan bir kadının elleri, yüzü, ayakları zaten güzeldir. extra çabaya ihtiyaç yok (: yani masrafa gerek yok

2|0
    0|0
  • Özellikle eller ve parmaklar... Benim için yüzünüzden daha önemlidir... Yüz fiziksel güzelliğinizi, eller zekanızı yansıtır ... benim için..

1|0
    0|0
  • Eller her zaman kremli gibi yumuşak olmalıdır. Kaba saba bir ele sahip güzel biri bana o kadar çekici gelmez.

1|0
    0|0
  • bence cok onemlıdır

elını tuttugun kısının bakımlı bır el olması kadar cekıcı ne olabılırkı

sonucta el bu

aynı sekılde erkek ıcınde gecerlıdır bence

dusunsenize eller bakımsız tırnaklar bakımsız

ıyk :(((((

1|0
    0|0
  • bakımlı olması önemli, ama öncelik değil

1|0
    0|0
  • Ben çok dikkat ederim.

1|0
    0|0
  • Benim için çok önemli sayilicak bir şey,

El, Ayak, Bacak, önemli yani :S

1|0
    0|0
  • Tabiki önemlidir. Ve uzun tırnakları olması daha çekici olur manikür pedikür bakımıda olursa güzel olur dikkat ederim bayanın güzelliği elleri ve ayaklarından belli olur

0|0
    0|0
  • Hepsinin iyi olduğu bir paket yok mu ?

1|1
    0|0
  • Dikkat ederim,çok önemlidir.

1|0
    0|0
  • çok önemlidir taabiki...! bir kadının ayağı kokacağına ölsün bnce... manikür pedikür abartılı olmasada bir bakımı olmalı... narin olmalı kadın dediğin... her yeri pamuk gibi :)

1|0
    0|0
    • :) Kesinlikle.

• o yüzden eline ve ayaklarına bir gül gibi bakacaksın ki bir kelebek konsun ;)

• Evet bakımlı olun

Birgün bir kıza çaktırmadan dedim

bakımlı kızlar çok hoşuma gider eline ayağına bakacak arkadaş

2 ci gün kızın eller olmuş pamuk :D

oje surmüş felan

1|0
    0|0
  • kadında el ve ayaklar önemlidir. atlanmaması gereken bir husus.

1|0
    0|0
  • Dış görününşün hiç bir önemi yok en azından bende yüzüne bakılır dercede bir sıfata ve hanımefendi bir kişiliğe sahip olsun oturup kalkmasını bilsin yetererrr.

1|0
    0|0
    • Ruhlar aleminde yaşamıyoruz. İç güzelliği iyi olsun sözüne inanmadığım kadar hiç birşeye inanmam. Çok çirkin bir kadın gelse iç güzelliğine asla bakmazsın. yinede teşekkürler :)

• Dış görününşün hiç bir önemi yok en azından bende yüzüne bakılır derecede bir sıfata sahip olsun yeterli demek istemişim yukarı da lütfen gözünle oku bir daha ki sefere ayrıca recep ivedikten de nefret ederim.

• ayaklarını bilemem çorap kapatır da elleri önemli sevişirken malzemeyi tuttuğunda erkek eli gibi bir el görmek istemem açıkçası.

1|0
    0|1
  • Benim ilk dikkat ettiğim şeylerin başında gelir eller , önemli yani .

1|0
    0|0
  • Öptürmek istiyorsa temiz olucak o kadar.

1|0
    0|0
  • Boy endam tatlılık olsa yetiyor

1|0
    0|0
  • her zaman 1 adım öndedir

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    16

Kızlar Ne Diyor 3

• Bir bayanın zarifliği ayak bilekleri ve ellerinden alaşılır. Erkeklerin tırnaklarda en sevmediği KÜT TIRNAK mesela. Ayak bilekleri ince olsa tadından yenmez.

1|1
    0|1
  • Tabii ki el ve ayak güzeliği de önemli,yalnız yüz ve vücut güzelliği daha önce gelir.Çok çirkin bir fiziğim ama güzel el ve ayaklarım olsa hiçbir şeye yaramaz.

1|0
    0|1
  • bence önemli.kadın bakımlı olmalı

0|0
    0|0
Yükleniyor...