Ben geldim.Kızların tercih etmediği efendi çocuk.Nerem kötü ya?!

Evet o benim. Kadınların gerçekten ihtiyacını karşılayamayan biri.Dedikleri kadar varım emin olun.Sıkıcı biriyimdir her gün macera istemem.Sevdiğimin yanında olayım yeter bana.Sudan sebeplerle tartışıp sizi kıramam,bir hata yapmışsam zeytingibi bir çırpıda üste çıkamam.Sonuna kadar özürümü dilerim.Sizin fikirlerinize, isteklerinize önem vermemezlik edemem.Aslında o yüzdendir o çok itici bulduğunuz "'sen' nereye gitmek istersin?" "'sen' ne yemek istersin?" gibi sorularım, karar verememekten değil.Bir müzik aleti çalıyosam eğer,sürekli göz önünde bulundurmam bunu.Sahilde gitar çalıp etrafa delici bakışlar da atamam ben.Yaptığım hata için pişman olurum.Kafamda 40 tilki dolaştırmayı bile bilemem.Gördüğüm her kızı yatakta düşünümem.Asla aldatmam seni.İsteseniz bile üzülemezsiniz ki benimle.Hiçbir özel günü unutamam ki ben.Nasıl unutayım?!? Daha ilk günden sevişme planları da kuramam.Eğer gün gelirde sevişirsekte kusura bakmayın yatakta bırakıp gidemem.Sabah uyandığınızda bulursunuz yanınızda beni,bırakıp kaçamam o halinizi.Mutsuz da edemem sizi.Mutluluğunuzu her şeyin önüne koyarım ne yazık ki :( .Her dakika sevdiğimi söyleyemem ama içimde delicesine bir ateş yatıyodur.Hele yalandan sevdiğimi hiç söyleyemem.Tavırlarımdan ve gözlerimden anlarsın zaten.Bu nedenle hiç yalan da atamam ki :) .Ve çok hata yaparım.Sizi hayatımın tam ortasına koymak gibi..Ne yazık ki.Yani aptalız.O arkasından küfürler ettiğiniz,ağladınız "p*ç" gibi insanlar olamam ben.Yukarıda anlattığım gibi bu ihtiyaçlarınızı karşılayamam ben.Onların verdiği acıların hiçbirini veremem.Ama merak etmeyin,benim de soyum tükenicek bir gün.Hak veriyorum size aslında.Kesinlikle hak veriyorum veremiyoruz çünkü onları.Halbuki dışımızda da hiçbir problem yoktur :( gerçekten hiç mi beğenmiyorsunuz bizim gibileri?

Güncellemeler:
Burda bile ipleyenemiz yok. :) Ne diyim kötü duyguların kölesiyim zaten.

0|0
7|5

En İyi Erkek Görüşü

• Adam gibi adamsın kardeş ve hep adamlar yalnız kalır. Sen kendinden ödün verme hak ettiğini bulacaksın emin ol. Taktir ettim.

2|1
    0|0
    • Kendimden ödün istesemde veremiyorum ve asla hakettiğimi alamıcam bunu kafama soktum.Çünkü kızlar eğlenceli tip seviyor ve ilgilerini çekmiyorum bu yüzden.

• Aynen öyle ama kimse beni anlamıyor.Üstüne üstlük ateistim diye bana bunları yapmamın gerekmediğini sonuçta her türlü şeyi yapabileceğimi söylediler inanabiliyo musun yani? Resmen delirtti bunu demesi beni.Dinle ahlakı birbirinle karıştırıyor herkes.Umarım dediğin gibi kalırım ama hayat yalnız geçmiyor emin ol.

• Dinde zorlama yoktur görüşüne saygı duyuyorum ama tasrif etmiyorum. Dinle ahlak farklıdır haklısın ahlak insandan başlar. Herşey gönlüne göre olsun kafana takma ne kadar çırpınsanda olacağına varır. İyi geceler.

Kızlar Ne Diyor 7

• Herşey güzel ama 'Sıkıcı biriyimdir her gün macera istemem' cümlesi bütün olayı altüst etti:))

0|0
    0|0
    • Dürüstlük önemli.Sıkıcıyım kabul ediyorum o yüzden yani :)

• Okuduğum tek uzun yazı sanırım. Ne de güzel yazmışsın. Biz sıkıcı insanları çok seviyorum.

Böyle birinin olduğunu bilmek güzel.

0|0
    0|0
    • Bir kızın da böyle erkekleri sevme olasılığının olması beni mutlu etti.Bu yalnız kalmıyacağımı açıklıyor.

• Sıkıcılar bir kere ama tercih eden var. Tercih öyle olmuyor genelde yakışıklıysan ne yapsan çekici gelir çirkinsen ne yapsan itici ondan öyle düşünme çirkinsen bunlar iticidir yakışıklıysan çekici. Biskolata erkekleri ameleyken bile çekiicidir yani..

0|0
    2|1
    • Beni tanıyana kadar herkes güzel :(

• Okurken bile sıkıldım

0|0
    0|0
  • küfür de etmiyorsan benim için tamamdır :)):):))

0|0
    0|0
    • Kızların yanında etmem de samimi bir arkadaşımsa ve erkekse ve gerektiği yerdeyse ederim.Ama sana bunu söyleyerek alttaki kızla o kadar sohbetimizle alttaki kıza saygısızlık yaptığımı düşünüp kendimi kötü hissetmeme neden oluyor :(

• har,ka birşey bu. Keşke senin gibisi beni bulsa. tam aradığım gibi birisin :)

0|0
    0|0
  • Nerdesin sen adres ver link

0|0
    0|0
    • :) gerçekten emin misin buna :)

• :D bu daha etkili

• evet :D laf çarpıp kaçtın.sinirlenmem 2 kat arttı :D ama sinirlenmedim %1 se %2 oldu yani öyle :D neyse o zaman :D yapcak bir şey yok bu saatten sonra

Erkekler Ne Diyor 4

• Aynıyız senle tüm düşüncelerimiz aynı,çevrem akrabalarım beni efendiliğimle severler ama kızlar kesin sevmiyorlardır,bu efendiliğimiz sadece evleneceğimiz zaman işe yarar :)

0|1
    0|0
    • Evlenmek için gelirler aşk için değil diyosun :)

• Aynen ben evlenene kadar beni seven olacağını sanmıyorum :)

• Taktir ettim seni kardeş bazı erkekler gibi değilsin yani hangi kızı yatağa atsam düşüncesi yani sen böyle dürüst olmaya devam et ortalık ta çok p*ç var delikanlıyım diye adamım diye gezinenler var ellerin de tespih sabahtan akşama kadar sallıyorlar sanki bir b*k yapıyormuş gibi sürekli ağızların da küfür eksik olmaz onların ailelerini acıyorum biz dürüstlüğümüzü kaybetmememiz lazım kardeşim kızlar acı çekmeyi çok seviyor sürekli söylerler biz böyle Dürüst,Akıllı,Güvenilir yok bilmem ne kişileri seviyoruz diye ama gidip onlarla sevgili oluyorlar beraber oluyorlar ne yazık ki ben artık kızlar la bütün ilişkimi kesmiş durumdayım 1 senedir kimseyle çıkmıyorum kimsenin duygularıyla oynamıyorum biz her zaman iyi olmalıyız ki ALLAH'da bizim karşımıza iyi kişiler çıkartsın eğer biz dürüstüz diye kimseyle beraber olamayacaksak boş ver olmasın..İyi geceler

1|0
    0|0
    • Umarım allah vardır ve çıkartır böyle kişileri.Ama ne biliyim kardeşim be hayat yalnız geçmiyor.Ben ne kadar bunu söylesem de diğer o p*çlere benzemicem.Ya bir insan evladı bir diğerine kavga etmediği için dalga geçer mi? Kavgaya gideni tuttuğum için bile dalga geçildim bu kadar mı olur ya? Hayvanlar iletişimden haberleri yok yobaz beyinleri.

• "laf ile uslanmayana etmeli tekdir tekdirle de uslanmayanin hakki kotektir" diye bir laf var sonuçta.benim kuzenim beni iplemez bile öyle biri o yüzden sorsamda söylemez :( ayrıca hoşuna gitti büyük ihtimal yoksa çıkmaz.

• Ben kuzenlerimi takip ederim ne zaman ne yaptı kiminle konuşuyo haberim olur bir de bana söylerdi sen karışma bana diye ama sonun da bana gelirdi yardım et sen haklısın diye ben kimin ne olduğunu biliyorum ama şu ki hayatta tabi kide biriyle çıkacak beraber sevicek ama doğru kişi olması lazım bizde erkeğiz kimin ne niyetle çıkacağını biliyoruz biz de birileriyle çıktık sevdik ama kimseyi pişman edecek bir şey yapmadım ama bunun kötü niyetlisi de var iyi niyetlisi de belli olmaz

• bende senin gibiyim ama sıkıcı biri değilim. Efendi insanlar diğer insanlardan daha iyidir.

0|0
    0|0
  • ne istiyon.kızlar varsa bunu alacak kafası karışık düşünün derim

0|0
    0|1
    • stratejin yanlış senin.tabi başarısız olursun

Yükleniyor...