Gizli kamera görüntüleri ile tehdit

sorum gizli kamera. başıma böyle bişey geldi. tehtit gibi şeyler oldu. polis dedim susturdum. olayın üzerinden altı ay geçti.inanın hergün kendimi aramkatn nette kafayı yedim.sorum şu eski sevgilim paragöz bir insandı.beni tehtit edemez ama görüntüleri nete koyarsa bundan gelir elde eder sonuçta.benm kaçırdığım nokta olabilir mi acaba hergün arayorum kendimi nette birşey yok ama belki ben görmüyorum diye düşünüyorum.diğer yandan koysaydı altı ay boyunca ben duymazmıydım?polise gidip evi bastırsaydın dicekler olcak lakin bu işi yapan evini temizlemiştir.lütfen söyleyin altı ay boyunca haberim olmazmıydı. Lütfen cıvıtcak insanlar gelmesin

0|0
5|15

En İyi Erkek Görüşü

• eger nete düsmüsse görüntü sildirmenin imkani yok cünki bir dakika icinde dünya kadar insanin eline geciyor ö görüntü kimisi pc indiriyor kimileri kendi siteleridne ya da baska yerlerde paylasiyorlar yani net kücümsenecek bir sey deyil saniyede dünyaya yayilabilir,

polis demissin: evi temizler demissinya :kullandigi bilgisayari veya telefonu ya da cektigi kamara kartini istedigi kadar silsin kayitlar silinmez bulunur cikariliyor.

nette paylasirsa: eger böyle bir sey olursa alacagi cezayi hesaplamasi gerek yapamaz bence.

Not: ama sen isi sansa birakma ve yakinlas agizini ara kayitlarin elinde olduguna eminsen ve nerde sakladigini bildigin anda savciliga suc duyurusunda bulun ve icabina baksinlar bu yolla sadece polis ve savcilik bilir durumunu aksi durumda yani nete düserse görüsntüler ailen cevren duyabilir iyi düsün ve is büyümeden dediklermi yap bence yoksa bir ömür boyu kafanda soru isareti kalir.

0|1
    0|0
    • çok haklısın.yalnız şöyle bir durum var ben adımı hergün defalarca google da araıyorum bir gün p*rno sitesinde etiketlenmiş olduğumu gördüm yalnız herhangi bir görüntü yoktu.altı ay geçti üzerinden.beni tehtit edemez bir tel mesajıyla direk polise giderim iyi bilir ancak paragözdür cd haline getirip satıyorsa benim nasıl ne zaman haberim olur?yakınlaşma imkanmz yok.aynı okuldayız ama benm sevglm var.onunda vebleyken memlekette sevgilsi vrms kandrmş beni.hep sonradan öğrendim

• bu arada istek yolladım özelden cevap yazabilirsin

• hayir baska sitede anlmina gelmez. söyle anlatiyim mesela etiketi site sahipleri ekler eklemesinin maksadi siteye hit kazandirmak yani yüzlerce isim etiketler site sahibi ve bu sitede olan etiketleri google örümcekleri arama kelimelerin arasina alir sen arma yaptigin isimde o sitede oldugu icin googlede gözükür ama video cikmayabilir etiketten.

Erkekler Ne Diyor 14

• Nete düştüğü an sildirebilme gibi bir ihtimalin yok.O siteden silinince biticek mi sanıyosun.Her şey deepweb'te artık.Ve internetin görünen yüzüyle ilgileniyorsun.Emin ol açıklayamıyacağım bir sürü şeyler var (başlıklarını veriyim : 2. dünya savaşına ait gerçek belgeler vs.).Yani bunları bile kaldıramayacak güçten sen p*rno silmesinden bahsediyosun ki milyonlarca p*rno sitesi var hangisinde bulcan kendini :( koymamasını um,birdaha aynı tuzağa düşme

0|0
    0|0
  • Haberin nasil olacak allasen?

Kaç bin tane boyle videolari icinde barindiran siteler var..

1|0
    0|0
  • Ne tür bir sapığa bulaşmışsın sen .

Kendi de varsa eğer koymaz ama ekran görüntüsü alacak forumlara yükleyebilir.

Şahsi fikrim video çoğaltmış olması . Yapacağın şey sende onu polise ihbarla tehdit edeceksin.

0|0
    0|0
    • ettim tehtit çağır polisleri gelsinler eve bende hiçbişey yok dedi.ama ben devamlı şüphelendiğimden adımı hergün google da aratıyodum bir gün p*rno sitesinde etiketlenmiş olduğumu gördüm herhangi bir görüntü yoktu.üstelik altı ay geçti.cd halinde satmış olsa altı aydır haberim omazmıydı sence

• sağol ilgilendiğin için ama ben polise gitcem dedim etiket hala duruyor.

• belki de koymamıştır , silmiştir resimlerini

0|0
    1|0
  • Nazının geçtiği arkadaşın falan yok mu ? Konuş tokatlasınlar kamili ne biliyosa dökülsün. Sen düşüneceğine o düşünsün sonrasını.

0|0
    0|0
  • bnce kişisel bilgisayarını ele geçirmelisin

0|0
    0|0
  • koymuştur belki kim bilir internette bir sürü site var belki daha yayılmamıştır tam anlamıyla yapmadan öncede düşünmeliydin bunları ha atmışsada elbet bir süre sonra yayılır ama belki sen bulamazsın

0|0
    0|0
  • Videoda cinsel bir olay mı geçiyor yoksa?

0|0
    0|0
    • evet

• Rica ederim. Umarım iyi bir ders almışsındır hanfendi ?

• hayatımın dersiydi umarım fazla büyümez

• bela oku bundan sonrada kendinden başka kimseye güvenme ben öyle yapıyorum

0|0
    0|0
    • okuyorum güvenmiyorum ama ya nete düşerse ya da düştüyse benim haberim yoksa bu risk beni deli ediyo düşünsene hayatın boyunca bu korkuyla yaşıcaksın

• adını biliyorsan dava aç suç duyurusunda bulun

• onu yapmadan önce düşünecektin bizde izliyoruz bide gizli kamera diye :D

0|0
    0|0
  • çok çok p*rno star olursun.. bu işler başına gelirken aklın neredey di ...!

0|0
    0|0
  • uzulme ak madonna nasil unlu oldu saniyon ?

0|0
    0|0
  • sende de yok mu o görüntülerin aynısı ?

0|0
    0|0
    • hayır bilmiyordum ki ben kamera olduğunu

• eklersen konuşalım ?

• sazan.avi

• ne var kamerada.

0|0
    0|0
    • nasıl kontrol ediyon.o siteleremi bakıyon.puuuu sana

Kızlar Ne Diyor 5

• İki kişiye 100 lira ver. Dövsünler, konuştursnlar.

0|2
    1|1
    • pentin aklı çalışan bir sen varsın şu kada insanın içinde :D

• Koymuştur belki. Bide şu ihtimal var. Birine para karşılıgı görüntüleri satmıs olabilir.Illa dedigini yapcak diye bısıy yok. :D Büyük s*ctın.

0|1
    0|0
    • o nu da düşündüm ama habrim olmazmıydı

• Eger görüntülere bisey yapmadiysa sirf seni altina s.cırtmak icinse fazlasiyla basarmis .d Ne bu telaş .d git bir gusül al .d ama bilirsn bakirelige önem veriliyo ama bakire olmayanlarada o. gözüyle bakilabilir

• meraklanma görüntüler bu zamana kadar cikmadiysa bundan sonra da cikcagini sanmam rahat ol aklını başına al bidakine bu kadar sanslı olamayabilirsn

• Sanal ortam uçsuz bucaksız bir yer elin nereye ne kadar uzanabilirki.

0|1
    0|0
  • Amac korkutmak sen de onu korkut önceden susan simdide susabilir.

0|1
    0|0
  • Nasıl video bunlar? korkma yaaa rahat ol

Eyer saçma sapan video yoksa rahat ol brişey yapamaz

0|1
    0|0
Yükleniyor...