Devlet hastanesinde estetik fiyatı ne kadar?

Burnum kemerli ve özgüvenim yok. Sırf bunun için dışarıya çıkmıyorum. Fotoğraf bile çekilmek istemiyorum. Estetik parasını karsılayacak durumumda yok. Ne yapacağım bilmiyorum. Devlet hastanesinde yaptırabilirim anca fiyatı nedir arkadaşlar devlet hastanesinde?

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• eğitim ve araştırma hastanesinde oldum ben istanbulda samatya... 1000 lira falan tuttu tüm masraflar gelip gitme falan fistan... çevrem de olumlu tepkilerde aldım çok da güzel bir ortam dı ameliyat yani bir özel den daha iyi... tabi özel gibi çok ilgi olmaz ama ben beğendim...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Üniversite hastanesinde yaptır. Fiyatı yaklaşık 5000 diye biliyorum.

0|0
    0|0
  • Aynı sorunsal bende de var. Burnum biraz biçimsiz. Fakat şunu da atlamamak lazım, Hülya avşar bile Kaya çilingiroğlu denen adamla birlikteydi. Tip herşey değildir ;)

0|0
    0|0
  • Eğer sağlık sorunu oluşturmuyorsa, sırf görüntün için yaptıracaksan yaptırma. Zaten durumunda yok, seni beğenen böyle beğensin, ne olursa olsun özgüvenini hiçbir zaman kaybetme, kimse dört dörtlük olmak zorunda değil.

0|0
    0|0
  • ne gunahi ya estetigin gunahinin oldunu sanmiorum biraz para biriktirip ozelde yaptirman daha iyi olur ozelde maksimum 3 milyar

0|0
    0|0
  • illaki gidicem devlet hastanesinde kendimi ziyan edicem diyosun :))

sakın olma özele git

0|0
    0|0
  • Burnuna bakabilirmiyim :S.ASf.fas.s

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bu konuda devlet hastanelerine bilmem pek güvenmezdim

0|0
    0|0
  • bi araştır ama günah diye biliyorum

0|0
    0|0
    • İnsanın kendine özgüvenini pekiştirip mutlu olmasını sağlıyorsa neden günah olsun? Nerede yazıyor günah olduğu? Kaynak gösterir misin?

Yükleniyor...