Üvey babaannem ve onun aptal torunu

Dedem babaannem öldükten sonra başka biriyle evlendi, 10 yıldır evliler. Biraz sinsi ve yalancı bir kadın. Annemde hiç sevmiyor ama dedemin hatırına iyi davranıyoruz. Şimdi bunun ceren diye bir torunu var, kadın torununa resmen aşık. Torunu bugün buraya (yurt dışı) geldi Türkiye'den 1 haftalığına. Ben kadına da torununada sinir oluyorum. Annem ve babam tutturdu yarın ceren ile birlikte gezelim diye ama ben istemiyorum. Ikisi birden yalvardilar 'olmaz çok ayıp olur kizcagiz gelir gelmez seni sordu' dediler (onlar aldılar havaalanindan ben daha görmedim kendisini). Bende 'bana ne bana mı sordu gelirken. Kendisi yetmez gibi bir de torunu eksikti' falan dedim ama hala israrcilar. Az evvel yatmadan önce anneme 'oh be yarın bütün gün evdeyim tüm gün yatıcam' dedim ve annem bana biraz üzülür gibi baktı. Ya ben napicam? Yarına arkadaşım la bulusacaktım ceren hanımla gezmeye çıkmam için iptal ettirdiler resmen zorla. Siz olsaydınız napardiniz? Yarın sorun çıkartayım mı, yoksa kuzu kuzu gideyim mi ve sıkıntıdan bütün günüm mahfolsun mu? Ben mecbur muyum elalemin torunuyla ilgilenmeye yahu :(

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• ee kendileri gitsin cerenle seni niye istiyorlar...sevmiyorum de bu kadar basit... babana özelikle bunu açıkça söyle.üvey babaannemi de torununu da sevmiyorum kusura bakma:).

1|0
    0|0
    • Kaç defa söyledim bir bilsen. Ama anlamıyorlar. Ben gitmezsem çok ayıp olurmuş.

• neyse 1 hafta idare et artık sonra gidecek zaten.dua et türkiyede yaşamıyor yoksa sinir hastası olmuştun:))))))))))))))))))) iyi geceler

• Yok o Turkiyede yaşıyor ben tr'de yasamıyorum. Evet Allah'tan bir haftacik yoksa sonum kötüydü. Teşekkürler sana da iyi geceler.

Erkekler Ne Diyor 3

• Ergen triplerine hiç gerek yok.

4Ever Ceren <3<3

0|0
    0|0
  • sen ne kasarsn misafir o. yurt dsnda kalmaktan misafir perverligimizi unutmussun babannen ktu olabilir tanmadan kza nie kin besliyosun gezdir nolucak yazik sana harbiden

0|0
    0|0
  • ceren sana ne yaptı kuzum

0|0
    0|0
    • Ceren'in anneannesi benim dedemle evli. Ve Ceren benim dedeme dede diyor. Bunlar yeterli mi?

• Ohhhhh

• ne çekiyordur ceren senden

Kızlar Ne Diyor 4

• Arada deden varken böyle ergen triplerine girmen ve bencil olman çok çirkin.

0|0
    2|0
    • Ben demedim dedeme git evlen diye, yani bunun bencillik ile bir ilgisi yok.

• sana soracak değildi zaten deden kimle evleneceğini. ne ukala biriymişsin.

• Sana noluyo ya? Madem evlendi kendi ilgilensin üvey torunuyla ben mecbur muyum. Kimse beni anlamıyor ;/

• öyle deme ama tanrı misafiri oda neden sorun çıkarıyorsun yazık gezin beraber Türkiyeden geidi memleket kokusu var

0|0
    0|0
  • Boşver hayrına gezdir

0|0
    0|0
  • Ne çektin be gizli cerenden

0|0
    0|0
Yükleniyor...