En yakın arkadaşınızın düğünü için heyecanlanıyor musunuz hiç?

Ben evlenmek istemiyorum evlensemde düğün yapmam ama en yakın arkadaşım yapsında onun düğününde süslenip göbek atayım istiyorum.Normalde düğünleri sevmem ama en yakın arkadaşımın çok olsun istiyorum :D sizdede var mı böyle bir şey?

0|0
3|11

En İyi Kız Görüşü

• Bende cok heyecanlanırım :D beni şahit yapmazsa boğarım onu *-*

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• yok be ne heyecanlancam. ağustos ayında düğünü var. garibimin hiç bri arkadaşı nişanına gelmedi. düğüne de gelen olmaz bence.

yine ben gidecem , en yakın arkadşı olarak :)

0|0
    0|0
  • en yakın arkadaşımı evlenme kararından vazgeçirmek için ne uğraşmıştım düğününe gidip o sahneyi izlemek istemiyorum ama mecbur gideceğiz :D

0|0
    0|0
  • Nedense düğünlerdeki gözlemlerime göre

Gelin'in en yakın arkadaşı gelinden daha güzel görünüyor hep asdjhjkkhjk

0|0
    0|0
  • dügünler beni bozuyor

0|0
    0|0
  • Hiç heyecanlanmıyorum, kıskanıyorum çünkü :D

0|0
    0|0
  • düğünleri oldum olası sevmem.

0|0
    0|0
    • ya niye düşünsene az geyik olmaz :D bende sevmem ama yakın arkaşın düğünü eğlenceli olur

• bozma şimdi hayallerimi süslü bir abiye giyip sim döktürcem saçıma ben jfdngdj

• ıyykkk. tamam ben karışmıyorum eğlenin siz, ben sessizce uzaklaşıyorum :D

• Tabiki. en yakın arkadasımızın düğününde onun için düğünü şenlendirmek gerek.

0|0
    0|0
  • Tabiki arkadaşımın düğünü olsun isterim ama dans etme konusunda kötü olduğum için pek oynayamam :D

0|0
    0|0
  • yoo

evlenirse işte gideriz

tabi cagırırsa

0|0
    0|0
  • dügün yapmam diyo sevgilin başka kızla evlenir o zaman :D

0|0
    0|0
  • eski arkadaşlarımın çocukları dahi olmuş en yakın arkadaşlarımında manitaları var evlenirmiler bilmiyorum ama her halükarda umrumda bil değil

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ya olmaz mı?

Yıllar sonra olacağını düşünmemize rağmen,(ortada aday bile yok iken) elbisemi seçtim bile.

1|0
    0|0
  • düğünlerden nefret ederim ve heycanlanmam

0|0
    0|0
Yükleniyor...