Sevgiliniz facebookta başka bir kızın fotoğrafını beğense tepkiniz ne olur?

arkadaşlar sevgiliniz facebookta başka bir kızın fotografını begense tepkiniz ne olur? ya da erkekler sizce normal mi bu of çıldırcam artık

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

• birde tasma takın.bak süslüleri çıkmış allı güllü.

0|1
    0|0
    • sence beğenebilir bir şey yok yani :(

• ben beğensem kızardı ama canım

• yapmasını istemediğin davranışların aynısını yaparak bir daha yapmamasını sağlayabilirsin

Erkekler Ne Diyor 5

• bi git yaa...

0|0
    0|0
  • bukadarda kıskanç ve aptal olmayın nevar yani sanki çocuk yapmışlar okdarda kafana takma hasta olursun.

0|0
    0|0
  • Nasıl olsa ayrılcanız neden bu saçma çaban kendini değerli hissetme çabası 80 yıldır yılmadı Merkez bankası

0|0
    1|0
  • Sen de benim cevabı beğen çatlatalım seninkini ha ne dersin?

cayırt

0|0
    0|0
  • ergenlik dönemi sanal kıskançlıklar oluyor çok doğal...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Kız kim? Çok yakın bir dostuysa aralarında bir şey olmayacağından eminsem kıskanmam. Ama bunun dışında kimsenin fotoğrafını beğenemez. Beğenirse ve öğrenirsem olay çıkar. Aynı şey benim için de geçerli. Ne münasebet canım.

0|0
    0|0
  • akrabası ya da aile dostu falan sa ya da nebilim işte kızmam ama diğer bütün dişileri kıskanırım

0|0
    0|0
  • nasıl bir fotoğrafı beğendiği çok önemli.

kızın tek başına olduğu bir fotoğrafsa kesinlikle yanlıştır ve tepki göstermelisin.

ama kız arkadaşları ailesi vs varsa bence çokta önemseme

0|0
    0|0
    • evet tek. ve bulanık çekmiş zaten hangi mal çektiyse. Allahım bir de çirkin anlatamam kızlar çok cddiyim. suratı bile belli olmuyo şu on dört Şubat bir geçsin o hazrladgm hediyeleri veriyimg*tetmesi sona kalsın sabrediyorum ...

• kıza göre değişir.fhdfg

0|0
    0|0
  • Ya bir kızın fotosunu begenmek nedmek ya.ulan anında bitirirm ilişkiyi

0|0
    0|0
Yükleniyor...