Erkeklere nasıl güvenebiliyorsunuz durum bu iken

Erkekler için emin olun sizin kim olduğunuzun bir önemi yoktur siz veya bir başkası fark etmicektir onlar için. Aynı samimiyeti yakınlığı başka kızla kurabilseler sizi bırakım ona giderler sonra ona nasıl güvenmeyi başarıyonuz

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Bence bu karakter meselesi.

Kız veya erkek fark etmiyor. İnsanın kişiliği bozuksa her şekilde o dediğinizi yapabilir. Bir çok erkek var çok sevdiği halde aldatılmış. O yüzden tüm erkekleri ya da bayanları aynı kefeye koymak son derece yanlıştır.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Karaktersizse ve adam degilse zaten erkek demeyelim biz ona :) ayrica ayni sey bayanlar icinde gecerli sizde o kadar guvenmeyin bence kadinlara :)

0|0
    0|0
    • güvenmiyorum ki zaten ama bir ilişkiye başlamak için sizin kesin güvenmeniz lazımbiizm öyle zorunluluklarımız yok bir kız bize ne yapabilirki

• Eyvallah umarim bizim sayimiz gun gectikce artar.erkeklerinde namusu oldugunu ve bunlarin onlarada haram oldugunu solemek lazim :) yani erkekte turk ve muslumansa bunlari istemez.allahima sukur ben buldum her genc kizin karsisinada benim sevdigim adam gibi biri cikar insallah :)

• amin darısı benim bacılarıma

• Aslında hiç bir kız bir erkeğe tam anlamıyla güvenmez.. Tabi erkeklerin güvenilmez olduğunu anladıysa. Fakat kadınlar çok çabuk kanıp umutlanır. Ama yine de tam olarak güvenemez hep bir korkusu olur içinde.

0|0
    0|0
  • Erkek oldugu icin babama bile güvenmem.

0|0
    0|0
    • babana bile mi baban seni besledi büyüttü ama cebine harçlık koydu belki hala koyuyo ona nasıl güvenmiyosun sein hiç sevgilin oldumu gizli

• Alakasi yok sen temasla mi ölçüyosun aşkı.benim acimdan el tutmanin güvenle alakasida yok.bu arada konu cok uzadi ya.iyi aksamlar size

• tamam sanada iyiakşamlar

Erkekler Ne Diyor 2

• nasıl vardın bu kanıya çözemedim alakası bile yok öyle olanlar var tabi ama genel olarak ele almamak lazım .

0|0
    0|0
  • kendi adına konuş hacı, her erkek aynı değil

0|0
    0|0
    • :)))sen yalan sölemeye devam

• şu sitede bir kişi bul bu konuda yalan söylediğimi iddia eden bir daha bu siteye gelmem

Yükleniyor...