Ayrıldım, sizce doğru kararları vermişim mi?

elbet içimde bir şüphe var. pişmanlık damarlarımda, vücudumdaki bütün kanı boşaltasım bile var. 10 aylık bir ilişkim vardı, etek konusunda çok hassas davranıyorum özellikle yaşadığımız bölgede giyilmeye hiç uygun bir şey değil. bu gece bana beğendiği bir eteği alacağını söyledi baya zorladı en sonunda ben çektim resti almayacaksın alırsan hayatında asla olmam, kararlarını doğru ver dedim o da alacağını söyledi. daha sonra ortam gerildi ve tartıştık baya bana bundan sonra hiçbir erkekle ciddi bir şey yaşamayacağını söyledi ve beni aylarca g*tünde koşan olarak adlandırdı. bunu söylediğine gerçekten inanamıyorum. ama içimde ufakta olsa pişmanlık var, mutsuzum dostlar. ne yapmamı önerirsiniz? bu arada faceden saniyesinde engelledi.

0|0
8|1

En İyi Kız Görüşü

• 10 ayı 2 dk da sılıp atmıs demekkı ..

0|0
    0|0
    • ondan nefret ediyorum ama hala onsuzlukla mücadele ediyorum sence bu nasıl olabiliyor?

• Sımdı sınırlı ve ofkelısın cunku sevıyorsun sevmeseydın boyle olmazdın bıraz zaman tanıyın bırbırınıze ozleyın bırbırınızı ..

• evet kendisi adanada. bana yazdığı ve buraya bile atmaya utandığım bir mesajı var. o mesajını asla unutmayı düşünmüyorum, bana bu güne en çok koyan şey o oldu...

Kızlar Ne Diyor 7

• o lafları demeseymiş keşke .. dediklerıne ragmen onu dusunme ? bırak.. ama sunu unutma sen o kızın etek gıydıgını bıle bıle sevgılıydın neden değiştireceksın ki kızlar bu konuda cok daralır onu gıyme bunu etme karısmıcaksın kızsaydın ama bu noktaya getırmeseydn ama o kıızn dedıklerıde sevdıgi adama dencek şeyler degıl .. pişmanlık duyma bırakk herşeyı zamana o zaten üzülür .. mesaj atar sen hiç bişekilde iletişim kurma zaten aşık der iyice ezer

1|0
    0|0
    • bundan sonra asla iletişim kurmam. aynı sınıftayız, mutlaka bir şeyler yapacak. pişmanlığını dile getirecek. ama bu saatten sonra benim onu affetmemle deveye hendek atlatmak arasındaki zorluklar bir. pişman olsun, dönsün. ama bu en fazla egomu tatmin edecek

• dönse geene seveceksin kalbe söz gecmıyor

• evet geçmiyor, bunu daha önce defalarca yaşadım. fakat ilk kez onun için gururumu kırmıyorum, o bana bundan sonra hiçbir erkekle ciddi bişi yaşamıcam dedi ya bu saatten sonra zaten istediği eteği alıp g*tünü başını açıp gezebilir. zaten istediği de buymuş baksana söylediğine çok fena sövesim var ona ama tutuyorum içimde site yönetimi bunu istemez

• bu nasıl iliski bu nasıl sevgi?

etek yuzunden biter mi?

ya da g.tunde kosan ne demektir ya?

seviyodum kostum abi, madem oyle dusunuyodun donup bakmasaydın ben gibi karaktersiz birine sen de.

haspam!

bırak ne hali varsa gorsun.

eger biraz seviyosa ve asırı parlayan sonrasında dusunup hatasını anlayan bir insansa yanasır zaten konusmaya.

kesinlikle adım atma.

0|0
    0|0
    • adım değil ben sildim onu artık. yalnızım, özlüyorum, deli gibi de seviyorum ama bunların hiçbirini hak etmiyor. sildim artık, bitti. bu arada facedeki engeli kaldırmış profilinde bizimle ilgili ne varsa duruyor hiçbir şeyi de silmemiş. belli ki o parlayıp hatasını anlayan insanlar gibi kafasını duvardan duvara vuracak..

• Böyle iste deger bilmeyen ınsanlarda var, ha bide su konu var her dediğine tamam derse ozmn da senin g*tün kalkardi..

0|0
    0|0
    • o da zaten her dediğime sözde tamam dediği için gtümün kalktığını söylüyor. fakat aslında olan tam tersi, onunki kalkık bunu her türlü yazdıklarından okuyabiliyorum..

• Bi etek kadar değerin yokmuş. :/

0|0
    0|0
    • evet ya bende onu söyledim giderken. umarım bir etek benim veremediğim mutluluğu verecektir sana diye

• Kardeşim kusura bakma da sen bu kızla tanıştığında onun giyim tarzını etek giydiğini vs. bilmiyor muydun?Onu böyle sevip böyle kabullenmedin mi?Madem sana ters neden onunla sevgili oldun?Erkeklerde böyle bir mantı var.Sevgililerini zamanla istedikleri gibi değiştirmek istiyorlar.Tmm kızın dedikleri de hiç hoşdğil o haklı demiyorum ama sen en başında onun giyim tarzını bilerek onunla çıktın.Neden çıktın?

0|0
    0|0
  • Zaten sana saygisini falan gectimde yasadiginiz yer uygun degilmis insanin kendine saygisi olmali herseyin bir yeri var yani,belki cok rahatsiz oldugunu bildigi icin bu konuyu bahane edip ayrildi yani

0|0
    0|0
    • o ayrılmadı ben ayrıldım

• konuşmayacaksın yahu, bu kadar basit her şey. basitte kendim yapamıyorum be

• Aynen bende simdilik konusmadim ama kendimi zor tutuyoruum

• illa da bacaklarını göstermek mi istiyomuş yani giymese ölmezdi sonuçta sana saygısı olması lazım sana saygı gösterecek daha edepli birini bul

0|0
    0|0
    • katılıyorum ve ilk işim bu olacak dostum..

• hah şöyle

Erkekler Ne Diyor 1

• ah dostum benim sana saygısı olmayan bir kızmış bu da senin çok yüz vermenden olmuş hayatta her konuda başarılı olacaksın diye bir şey yo ki olabilir bunlar sıkma güzel canını unut gitsin başka vicdanını da rahat bıramaman temiz kalpliliğinden oluyor bu senin güzelliğin ve sen daha iyilerini hak ediyon ama bazı şeylerdende ders almayı unutma başarılar...

0|0
    0|0
    • zaten düzen bu, seni öldürmeyen acı olgunlaştırıyor, güç veriyor. ya da güçlendiğini düşündürüyor. yahu fark ediyorumda öyle bir yüz vermişim ki bir insan kendini tanrı ilan etmiş ve beni cehennemi ile tehdit ediyor. bana aylarca g*tumde kosturan demesinden ben bunu anlıyorum ne de olsa biz aşıklar olarak hepimiz eşitiz bir konu dışında; verdiğimiz değer. lanet olsun verdiğimiz değere, yaşasın tam bağımsız, özgür, gururlu aşıklara

Yükleniyor...