Seni çok seviyorum der misiniz ?

bir çocuk hayal edin size aşık, bunu her şekilde anlatmaya çalışıyor size, hayatını sizle paylaşmak istediğini söylüyor. Ama siz sevmediğinizi olmayacağını söylüyorsunuz. Çocuk eninde sonunda sizi ikna ediyor ve tamam diyorsunuz. Birlikteliğinizde çocuk size hep sizi sevdiğini güzel sözlerle dillendiriyor. Ama birkere olsun sizin ağzınızdan sevgi, aşk, hoşlanma sözcükleri çıkmıyor. Sonra bir gün siz (kız) arkadaşlarıyla içiyorlar, güzel bir rakı sofrası, eğleniyorlar, ve sonra çocuğa daha önce en ufak sevgi sözcüğü kullanmadığınız çocuğa seni çok seviyorum diye mesaj atıyorsunuz. ve bundan iki gün sonrada ben yapamıyorum yanlış bir karar vermişim deyip terk ediyorsunuz. Uzattım, kısaca sevmediğiniz birine seni çok seviyorum der misiniz ?

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• Diyemem hissetmedigim bişeyi soyleyemem asla

Gercek aşkını bulduğunda ne anlami kalir seviyorum,aşığım demenin

0|1
    0|0
    • peki buradan ne anlamam gerek, seviyor muydu gerçekten ?

• :) teşekkür ederim yorumların için

• Rica ederim :)

Kızlar Ne Diyor 4

• Demem daha doğrusu diyemem çünkü hem onu kandırmış olurum hem kendimi kandırmış olurum belki anlık karşımdaki mutlu olacak ama sonrasında çok üzülecek ve insan sevmediği birine seni seviyorum demesi gerçekten çok güç ve dememesi daha doğru bence

0|1
    0|0
  • Asla demem ve sevmedigim birinle, asla cikmam..uzaklasirim, arayip sormam onun iyiligi icin.

Benden sogutmaya bakarim ona ''seni cok seviyorum'' diye mesaj atmam atacaksam da hissediyorum demektir, hissetiyorumsa da devam ederim.. ama burada ki hanim efendi hem mesaji atmis hemde terketmis. Hic sevmedim davranislarini bence cok yanlis..oldu oldu da cocuga ozaman niye umit veriorsun ya ? Bir insani bir umudun icine niye hapsediorsun bu cok yanlis..

0|1
    0|0
    • bu olayın üstünden 2-3 yıl geçti, umuda mı artık bilmiyorum ama duygularımı gerçekten hapsetti.. Teşekkür ederim yorumun için

• Seni anliyorum emin ol. Umarim bunlarin ustesinden gelirsin ki gelmistirsin umarim..rica ederim :))

• geldim artık bir önemi yok benim için ama, unutamıyor insan

• demem

0|1
    0|0
  • demem kesinlikle

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...