Erkeğin sünnet hatıralarını anlatması hakkında ne düşünüyorsunuz?

Erkeğin sünnet hatıralarını anlatması hakkında ne düşünüyorsunuz?Sizce bu ayıp mı yoksa normal mi rahatça konuşulabilir mi?Erkeğin bir kızla bunu paylaşması doğru mu?

0|0
1|19

En İyi Erkek Görüşü

• Erkekler bunu paylaşmaz bunu bir kızın yanında paylaşan anne baba ya da abi ya da akraba ise bilakis utanır hemen topuklar konuyu degiştirmeyi dener ama eger erkek anlatıyorsa demekki burada bir sornvar şöyle tuttular böle kestiler cok acıdı tarzı ise cok büyük bir sorun vardır burada

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• doğru olduğunu düşünmüyorum , ince bir çizgide belki sadece belki

0|0
    0|0
  • Bana sorarsan şaka olsun muhabbet olsun diye rahatlığını ve samimiyetini göstermek istemiş arkadaş. Rahatça gülümseyebilir ve sohbetine eşlik edip sende kulağını nasil deldirdiğini anlat sonuçta ikisi de sünnet :))

0|0
    0|0
  • Anlatacak bir şey bulamamıştır ne yapsın adam ve nesi ayıp olsun?

0|0
    0|0
    • Tamam da sen olsan nasıl anlatıcan geldiler beni tuttular sonra ucundan kestiler cok acıdımı diceksin psikolojisi ii degilse bişe diyemem bunu anlatmadaki amaç farklı olabilir

• Ütü masasında kestiler beni hacı, tutan felanda yoktu uyusturulmustum cunku amacım ne olabilir şuan onu anlamadım? Aşağı yukarı ne olduğu belli utanılacak olan ne?

• sanki simdiki halinden bahsediyor da tepki gosteriyosun. Anlatabilir 3-7 yasindaki bir cocukanbahsettiginj unutma.

İcerikte cinaellik bukunmuyosa normal gecmisinden bahsediyor kabul et Burdaki bahsetmem falan siyenlere bakma ;)

0|0
    0|0
  • ne desem yalan olur.

ama her sünnette gülmeye değer şeyler vardır :)

0|0
    0|0
  • sünnet olmanın nasıl bir hatırası var ki şimdi merak ettim doğrusu :D :D :D

0|0
    0|0
  • küçük utanırdım ama şimdi sorsalar anlatırım ne varki bunda kız merak etmişki sormuş

0|0
    0|0
  • Yanlış tabiki saçma hatta kim hatırlamak ister ki:))benim fotoğraflarım var o günden kalma şantaj olarak kullanacaklarmış :))

0|0
    0|0
  • Şahsen ben anlatmazdım. Ancak erkek arkadaş arasında konuşurum.

(Maksimum Gizlilik)

0|0
    0|0
  • Sünnet edilirkenki fotoğrafımı gösteririm...

Olmazsa olmazım...

0|0
    0|0
  • Bazen anneannem anlatıyor , utanıyorum yav. :))

0|0
    0|0
  • saçmalik konuşulacak şeyyokta kabuktan bahsediyor salakça bence

0|0
    0|0
  • o arkadas manyak mi

0|0
    0|0
  • yanı basıt bırsey herkes oluyor bahseetmenın anlamı ney? yanı nasıl bır muhabbette onu soyledı?

0|0
    0|0
  • 1ay sonra iyleştim çünki doktor damarı kesmişti alttaki :(

0|0
    0|0
  • ne şekil bağlı olduğuna bağlı kendi kendine bu konuyu açıyors cinsel bir çağrışım veriyodur sna eğer sen sorduysan normal bu arada kesen 2 kadınla baş erkek doktor hala aklımdaa onlarııı bulacammm oğlummm :DD

0|0
    0|0
  • kızlar türk toplumunda çok namus baskısı altında büyütülür erken olgunlaşır ama erkekler şahlandırılır anneler tarafından sünnet resimler komşulara bak oğlumun cükü diye heyecanla anlatılır bunu gören gençte düzgün birşey yapmış gibi yaymaya başlar

0|0
    0|0
  • adamın başka hatırası yok demekki kayda değer.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Anlatsın sorun değil de konu mu kalmamış :D

0|2
    0|0
Yükleniyor...