Babam cok alkol kullanıyo..

58 yaşında kendımı bıldım bılelı ıckı ıcıyor. karaciğerlerınden amelıyat oldu. siroz olacak dıye korkuyorum . hem maddı hem manevı zarara gırıyor. ıctıgı zaman dışarıya karşı bı sapıtıklığı yok , ama ister istemez evde huzursuzluk cıkıyor. hergun nerdeyse kavga var evde .idare etmekten yoruldum. napabılırım :( ?

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• Benim babamda 54 yaşında ve bnde kendimi bildim bileli içiyor.İçinde dışarıya bir zararı olmuyor evdede öyle kavga durumu yok hatta aksine içince şen şakrak oluyor sıkıntılı olduğu zaman olmasa da bırakmasını çk istiyorum.Çünkü 54 yaşına geldi artık sağlığına çok büyük zararı var ve bizim maddi durumumuz da belli yani düşük gelirli bir aileyiz bu yüzden çok büyük zararı oluyor dini açıdan zararını hiç katmıyorum bile..

0|0
    0|0
    • allah yardımcıları , yardımcımız olsun

Erkekler Ne Diyor 6

• söyleyeceklerimi uygularsan baban içkiyi bırakabilir. Baban içki içtiği sıralarda küçük bir canlı balık yutturacaksın. Ama bunu hissetmesin. Hemen içkinin pis ve kötü olduğunu hatırlatacaksın. içkinin fenalıgından bahset. Balık karnında oynadığı zaman midesi bulanacak. Ve ıstifra yapacak. istifra yaptığı için içkiden tiksinecek. bir daha içeceğini sanmıyorum.

0|0
    0|0
  • Baba bu atsan atılmaz satsan satılmaz idare edeceksin ve ona sevgi ile yaklaşıp azaltmasını sağlayıp bırakmasına yardımcı olacaksın

0|0
    0|0
    • babamı cok sevıyorum , onu hiç bişeye değişemem

• Bende dedim ya satsan satılmaz atsan atılmaz diye :D

• evet kesınlıkle. içki içerken tek başına bırakırsam kendını daha kötü hısseder

• yapacak bişey yok tek yapabileceğin şey derslerine ağırlık verip iş sahibi olup aileni kurtarmak ve bunu kendin için değil ailen için yap o zmn etkili olur

0|0
    0|0
  • kötü bir duyum ya allah yardımcın olsun alt komşumuz böyleydi alışmış kudurmuştan beterdir diye bir laf vardır ya zor biraz öyle bir insanı kolay kolay değiştiremezsin iyi şeyler söylemek isterdim ama durum bu .

0|0
    0|0
  • babana deki baba de bırak şu zıkkımı de biraz baskın ol sende ya kocaman çocuk değilsin artıkk

0|0
    0|0
    • kardesım neler demedım kı

• bende babma sigarayı bıraktıramıyorum :))9 ama baya baskı altına aldım yakında bezer diye düşünüyorumm :999 ama önce o kabullenmeli hata yaptını

• sigara içerken kafa ayık olur konusursun , ama kafa yerınde degılken kımle ne konuşabilirsin

• yasin kac?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...