Siz olsanız ne yapardınız....?

diyelim ki sevgiliniz var çoook seviyorsunuz ama her gününüzü burnunuzdan getiriyor sürekli üzüyor ağlatıyor size yalan söylüyor aptal yerine koyuyor ve bundan hiç utanmıyor. çok acı çekiyorsunuz en sonunda tavrınızı koyup birdaha aynı şeyleri yaparsa ayrılacağınızı söylüyorsunuz oda kendini düzeltiyor eski halinden eser kalmıyor ama yinede emin olamıyorsunuz. onunla sevgiliyken birgün başkasından hoşlanıyorsunuz ve bu hoşlantı giderek fazlalaşıyor..hatta sevgilinizden ayrılmayı düşünüyosunuz bu yüzden. bu durumda olsanız ne yapardınız? sevgiliniz tam adam olmuşken ( emin değilsiniz) bırakır mıydınız?

Not: benim başıma gelmedi bir yakınımın ricası üzerine soruyorum küfür hakaret gibi şeyler yazmayın lütfen.Şimdiden teşekkürler..

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• hayır bırakmazdım çünkü o berbat halinden kaybetme korkusuyla toparlanmış ve adeta hayatında bir dönüm noktası oluştmuş olabilir çocuğun kalbide kırılabilir ama eğer yeni hoşlandığı kişiye gidicekse emin olmaması çocuğun üzülmesi halinde vicdadını rahatlatıcak bir düşünceden başka bişey değildir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Hocam İş Kötüye Gidiyorsa Ayrılmak Durumundayım Çünkü Ve Ayrılırım da Affetmem Yani Hele ki Başkasında Gözüm Varsa (:

0|0
    0|0
  • bir kere sevgilisi varken başka biriyle konuşup ondan hoşlanmaya başlayan kız erkek farketmez ona dicek laf yok

0|0
    0|0
  • valla ben en basta öyle biriyle cıkmam yani :) cıksamda döve döve yola getiririm :)

0|0
    0|0
  • s...tiri çekerim

0|0
    0|0
  • Biraz boynuz olur sanki..?

0|0
    0|0
  • bence o yakının çok kötü biri

0|0
    0|0
  • HEP Mİ KADINLAR ŞİKAYET EDER KARDEŞİM . BİZİ KİM MUTLU EDİCEK AMK!

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• onu yeteri kadar sevseydin başkasından hoşlanmazdın gbi bişi demek istemiyorum :D bak nap bliyomusun uzan yatagına gözlerini kapat ondan ayrıldıgını düşün. bir daha ondan mesaj alamıycaksın görüşemiyceksiniz ama o hoşlandıgın çocuk da senden hoşlanıyo mu onu blmiyorum. neyse içinde korlu oluyosa ayrılma ama yok ben o hoşlandıgımla da mutlu olurum diyosan senin blcegin iş

0|0
    0|0
  • Bir kere öyle yapan, davranan, hep yapar benim düsünceme göre. Zamana kalmis birsey yani yine yapmasi. Onun yüzünden o arkadasinin hissettikleri cok normal. Okadar negatif seyler yasamis, icindeki güven ve sevgi ermis gitmis bunun simdi farkinda olmayabilir ama bu böyle. Ben olsam coktan ayrilmistim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...