Bir ilişkide birliktelikte baskın olan tarafmısınız yoksa iteatkar olan tarafmı?

Bir ilişkide birliktelikte baskın olan tarafmısınız yoksa iteatkar olan tarafmı? sevmeyen kişiler aynen yukardaki ifademe göre cevap verecektir ya peki sevenler nasıl.

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• ben davranışlarımı yazayım siz sınıflandırın...

karşımdakine değer veriyorsam onu kırmamak ve o üzülmesin canı sıkılmasın diye hoşgörüyle davranırım...genel olarak kırmamaya özen gösteririm...dominant bir karakter hiç olamadım...ama tek başıma dik kafalı oldupumu söylerler...

0|0
    0|0
    • bireyler tek başınayken birliktelikten daha çok yanlışlar içerisindedir bu yüzden ilişkilerdeki ortak hareket etmeler yasaklanmalar planlamalar önceleri çok yanlış ve zulum gibi gelir ama yaşıyarak anladıkça onları zamanla ne kadar iyi yapmışımm diye yaptıranla övünür daha çok sever bağlanır.

• seviyorum derken bile egoyu ve benliği bir kenara atamıyorlar sanırım...

gerçekten ortada bir sevgi varsa bilemiyorum...

• o sevgi varsa o bilemiyorum dediklerini yaşıyarak anlarsın sadece sorunun cevabıda burada

Kızlar Ne Diyor 4

• asla itaat etmem

0|0
    0|0
  • Tabi ki baskın... Sevgilim bana tapar :))

0|0
    0|0
  • ortayı bulamadgm için ayrılanlardanım

0|0
    0|0
  • Dominant teyzeyim.

0|0
    0|0
    • her zamanmı yoksa hiç çok sevdiğin oldumu aşırı sevgiyle aynı dominant oldunmu

• Anlayişla karsil�mali . Sevgilim yokken arkadasim vardi . Benişu antek anlayan insan o sevgilimle bir sorun yasasam ona anlatiyorum. Beni secime zoramasi gicik bir durum. O mu ? ben mi ? Diye..

• seçim yapmanı istediği şey ailen ya da çok yakın biri değil bu kişi kankin diye hitap ettiğiniz bir erkek arkadaşın sanrım bence çocuk haklı o gıcık durumuna devam edceksin sediğini unutcaksın ayrılcaksın o zaman o arkadaşınla ilişkine devam edeceksin ilerde anlarsın çok sevdiysen bunları

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...