Fenerin son dakika golleri şike değilde nedir?

hep mi ++larda gol atılır? 45+ - 90+. bence aziz yıldırım şikeye devam ediyor. Bu kadarıı da artık şans değil savaş değill kazanma arzusu değil bas baya şike var ortada?

Güncellemeler:
Erkan, Aziz'den daha Zenginn :D :D

0|0
5|19

En İyi Erkek Görüşü

• bugün ki hakem resmen fener için oynadı saydım holmen en az 20 faul yaptı kartı bırak uyarı bile gelmedi hakeme rağmen yendi es-es helal olsun

1|3
    1|5
    • feneri yenmek zor değil, hakemleri yenmek zor. bunu da Eskişehir başardı helal olsun..

• ben icemiyorum diyette oldum icin evde var iciceksen benim icinde ic :)

• ee kas yapıyoruz kilo vere vere hep futbollamı ılgılencem :) ic valla can bogazdan gelir

Erkekler Ne Diyor 18

• Şike değilde şans diyelim bugün bile sabaha kadar maç devam etse gol atamayacağı Eskişehirspora Caner vurdu Kuyt´un ayağında çarptı gol oldu ama bu rezalet futbolu şans bile kurtaramadı

1|1
    0|1
  • bayan oldugun için herkes dalga gecmiş senle futbol bilgin var mıvs vs fenerin şike yuaptıgını bilmek için futbol bilgisine gerek aşağıdakilerde uefa niye öyle karar vermiş madem

1|0
    0|0
  • evet sike yapıyoruz kadıkoyde gs yide satın aldık yoksa 2-0 yenemezdık dimi.

2|3
    1|3
  • evet galatasarayıda 2-0 yendik. her satlık malın bir alıcısı bulunur.

2|0
    1|1
  • Saçmalama Son Dakikaya Kadar Mücadele Ediyor Takım Sen 6alatasarayla Karıştırıyorsun Sanırım. Nede Olsa Bedava Pen6 Rakibe Kırmızı vs vs 6alatasaray Maçlarında Bol Bol Oluyor..

2|0
    1|1
  • Şikeciyiz biz <3

1|3
    0|3
  • Futbol bilgin sıfır senle tartışmaya girilmez

1|0
    1|0
  • şike değilde ne maçlar 80 dakka olsa fenev küme düşerdi :))))))))

1|1
    0|1
    • aynennn

• Adaletli Maçlar Yönetilse 6s Küme Düşerdi Az Ofsayttan Bedava Penaltıdan ve Rakibin Kırmızı Görmesinden Faydalanmadınız Hani Ama 6slısınız Ağlamak Sizin Kaderinizde Var :) 2-0

• enazından biz kabulleniyoruz siz...

• Huylu huyundan vazgecmez devam ama her zaman tutmuyor :D

1|1
    0|1
  • Şike mike yeniyor adamlar. Fenerbahçe bu sene ligde iyi Gs de Avrupada.

1|1
    0|0
  • İyi saçmalamışın.

1|2
    0|2
  • bıraz ozguvenın olsa gızlıden cıkardın once :)

kızlar futbol ızlemesın abi !

1|1
    0|2
  • Kafan çok güzelmiş kardeş,Güle güle kullan =))

1|0
    0|0
  • sıke var ama dam yok dıye .d sans degıl tabı .d

1|0
    0|0
  • Bugün fener maçımı vardı :S

(Maksimum Gizlilik)

0|0
    0|1
  • öncelikle herkese günaydınlar :D

0|0
    0|0
  • ula ne alaka

fenerli değilim

1|2
    0|1
  • kardeşim inan üst katımda fanatik fenerli bir abi var dediki ilk zamnlar evet şike yaptık aziz gitsin yemin ederim şimdi diyorki yapmadık şimdi bu insanlara laf anlatamazsın he bunda türkiyedeki demokrasininde payı var bu adamlar ilk yaptıklarında direkt düşseydi diycekleridki hee biz yapmışsz ama s*ktiminin masonları yine araya birşekide fitne fesat sokup onuda ortadn kaldırdılar

1|1
    0|2

Kızlar Ne Diyor 5

• Bunu sezon başından beri bilmeyen yoktu kendileri istikrara oynama isteğine bağlıyorlar şans kelimesini kesinlikle kabul etmiyorlar fakat ortada neler olduğu belli Fenerli bir arkadaşım bile biz büyük kulüp olduğumuz için bize torpil geçiyorlar falan diyordu hatta

1|0
    0|1
  • He yaw he

1|2
    0|2
  • Kafan mı güzel senin? Saçmalığın dibine vurmuşsun kardeş. Söylediklerine çekememezlik denir. Ama merak etme Fener Eskişehir'e yenildi hadi şimdi bağır "Aziz şike yapsana" diye!

0|2
    0|1
  • ağlama bu kadar yenildik sevinebilirsin bir tarafına kına yakarsın artık :)

1|1
    0|2
  • Fenerbahçe masonik kuruluştur.arastırın

0|1
    2|3
Yükleniyor...