Sevdıgınız insan dost kalalım derse ne dersınız

sevdıgınız ınsanla 4 yıl gecırdınız ve o sıze dönup ben senı hep bır arkadas olarak gordum bunca zaman denedım senı sevmeyı ama olmadı dost kalalım derse nerdesınız hatta senı cok sevıyorum ama dost olarak derse ?

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• my shit.s dost olabileceğinize inanıyorsan olur bence. ama sen ona aşıksan ona her baktığında için acır yarın öbür gün sevgilisi olduğunda ne yapacaksın. bence bırak çünkü dost olursan daha çok acı çekersin gibi geliyor bana

0|0
    0|0
    • bende soyledım bunu ona göz gore gore senın baskalarına iat olusunu izleyemem dedim ama dost kalırsak o mutlu olucakmıs öyle dıyor bense hala ona kıyamıyorum

• insan yinede kıyamıyor sevdıgıne işte o mutlu olsun dıye kendını yakmak ıstıyor

• bilmezmiyim uğruna günaha bile giriyor insan daha ne olsun. aşık olmak çok zor bişey gerçekten ama sen dene istersen bir veya iki ay takıl unutabileckmisin aşkını dost olabileckmisin baktın olmuyor konuşur aranızdaki sohbeti bitirirsiniz

Kızlar Ne Diyor 2

• kafasinin ezip beyninin suyunu kendine icirirdim :/

0|0
    0|0
    • onca yil onun ugruna herseyi yap onra cikip boyle desin insana en icimi acitan onun uguna onca savas vemisken kendimdn bile gecmisken onun buna degmedigini anladigim an

• cehenneme odun ol derdim. Kocaman dört yıl ver sonra yok öyle yok böle arkadaslıgını al basına cal derdim

0|0
    0|0
    • canim yaniyor iste ama o kendi vicdani rahatlasin diye beni atese atiyor adalet mi bu

• Benzer bır dsurumu bende yasadım ama bana seni sevdiğim kadar kimseyi sevmedım dedı ama araya grenler sagolsun şimdi oda aynı kapıya cıkan bı cümleyle ayrıldı artık cok degıstım eski ben degilim olmuyo dıyıp cıkıp gıttı acısını yasamak da sen ben gibilerine kalıyor işte ama ilahı adalet tecellı eder er gec

Erkekler Ne Diyor 1

• Bir daha gözüme gözükme derim 4 sene koyun m otlatmış öyle...

0|0
    0|0
    • :) bu durum onuda üzüyormus oyuzden dost kalırsa benımle daha cok konusacakmıs benı hıc sevgılı yerıne koymamıs galıba evet koyunları otlatmıs

• Muhattap alma

• en iyisi bu galıba kökten iletisimi koparmak

Yükleniyor...