Sevgililer günü kadar saçma bir gün biliyor musunuz?

ondan saçma bir gün bilmiyorum.

1. dinimize aykırı bir gün

2. sırf adı sevgililer günü diye o gün sevgililer türlü saçmalıklar yapıyor.

3. para tuzağı

4. batıdan taklit olarak alınan bir gün(onlara benzemeye çalışmanın dinimiz ve kültürümüz açısından ne kadar iğrenç olduğunu söylememe gerek bile yok)

bir de şu çok komik: oğlanlar kızları her yerde satılan o malum 10 tl lik çiçeklerle kandırıyorlar. gel de gülme:))

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• Her şeyi geçtim bence bu gün bir hakarettir insan. Doğum günü, yıl dönümleri hariç bana göre her gün aynıdır. Bence bu günün bu kadar etkili olması kesinlikle kapitalist sistemin sonuçlarıdır.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• sevgilim olsa bile 13 şubatta 15 şubatta alırım ama 14 Şubat sevgililer gününü kutlamam. noeli kutlamam.

0|0
    0|0
  • Dine aykırı olan tarafı ne ? Tamamen ticari amaçlar sonucu oluşmuş bir gün bu gün. Din konusunda benzemeyi söyleyeceksin o zaman bende şunu diyeyim; bu sanal ortamı da onlar yaptı, onlar kullandı bizler onlara benzedik o zaman.

0|0
    0|0
  • Dinimizde uygun karşılanmadığını biliyorum ama ben destekliyorum insanların işlerini güçlerini bırakıp sevgilisiyle vakit geçirmesi onun gönlünü kazanması bence güzel birşey

0|0
    0|0
  • bence çiftlerin sevgilerini pekiştiren bir olay.söylediklerin biraz garip

0|0
    0|0
  • Allahtan yokta o günleri masrafsız kurtarıyoruz...

0|0
    0|0
  • Bence sen bu konuları çok abartiyosun . Tamam bence de saçma ama herseyi de dinle ilişkilendirme yapmak da çok iyi bir şey değil ve ben eminim ki dinde bu konu hakkında kesin bir bilgi yoktur.

0|0
    0|0
  • Gerçekten doğru.

0|0
    0|0
    • neden gizlisiniz çok merak ettim. bunda gizlenilecek bir şey yok ki

Kızlar Ne Diyor 4

• Gül olayını bende sevmiyorum.

0|0
    0|0
  • Neden dıne aykırı

0|0
    0|0
    • kim? kime benzerse o ondandır. diyor Efendimiz(sas)

İnsan kıyamette sevdikleriyle haşrolacak kimlerin adetlerini sevdiğimize dikkat etmemiz gerek bu yüzden.ve Seviyorsak temiz bir niyetle o sevgimizi bir güne değil her güne sıgdıralım bu bizim dinimizinde gereği, yeterki dinimizi iyi anlayalım

• dınınız cok ılgıncmıs pekı

• sevgilin mi yok :(( bence de yasaklasın hökümet hülooğğğ

0|0
    0|0
  • saçma anlamlar yüklenilen bir gün

0|0
    0|0
Yükleniyor...