Dany beşiktaşa geldi sizce faydalı olurmu ?

galatasaraylı dany beşiktaşa geldi sice faydalı olurmu ?

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• Bana Chedjou mu kalsın yoksa Dany mi deseler ben Dany derim çünkü Dany hızlı bir defans oyuncusu ama Chedjou da hiçbir özellik yok birde Fikret Orman Galatasaray ın dünya yıldızlarını kötüleyip duruyordu şimdi gözden çıkardığımız Dany i aldı ne diyelim Hayırlı olsun

0|1
    0|0
    • Dany dünya yıldızı mı? Sneijder veya Drogba'yı alsak neyse ayrıca Fikret Orman sadece bir kere genç futbolculara önem verileceğini belirtirken seninde bildiğin o malum cümleyi kullandı. Onun dışında her seferinde özellikle stat konusu açıldığında bizimde Sneijder, Drogba gibi dünya yıldızlarını almamız için statın bitmesi gerekir diyor olumsuz bir şey söylemiyor yani sadece bir kere söyledi o da seçim zamanı siirli olduğu bir gündü.

• Doğru diyorsunda Amrabat çalımda atamıyordu ki önceden topu atar adamın yanından geçip giderdi bu sene her omuzu dayadıklarında Amrabat yere düşüyordu ölmüş resmen ağlayanı yok yazık verilen paralara. Bana da Hajroviç elinizde patlayacak gibi geliyor Alex Telles çabuk uyum sağlarsa takımın yıldızı olur Brezilya ligini izliyorum Drogba'nın kafasına alda at diye ortalar yapar.

• Yaa zaten Mancini'den olmaz o konuya hiç girmeyelim bence. Drogba tek forvet oynasa daha iyi oynar diye düşünüyorum Burak'la anlaşamıyorlar ikisi de birbirini bozuyor. Çok dikkat ediyorum özellikle kanattan atak geliştiği zamanlar çoğu zaman aynı yere hareketleniyorlar ve maç içinde birbirlerine baya bir trip atıyorlar pozisyon alma konusunda. Galatasaray tek forvete dönse sırf isminden dolayı yine Drogba oynar.

Kızlar Ne Diyor 4

• Öncelikle Dany evini değiştirmeyecek,Ümraniye'ye gidecek sadece ve uyum sorunu da yaşamaz ha rakip bir takıma gitmek onun için zorlu olabilir ama kiralık zaten iyi bir performans sergilerse orada kalmayı isteyebilir aynı şey Amrabat için de geçerli çok güzel oynadı dün Sevilla-Malaga maçında ve hakkıyla da kazandılar yani Dany kupa maçlarında özellikle de geçtiğimiz Elazığ maçında çok güzel oynadı Mancini de teşekkür etti hatta ama Riera olsun Dany olsun yabancı sınırı yüzünden asıl olması gereken performanslarından hep yoksundular umarım ikisi de daha başarılı olurlar hayatlarında yolları açık olsun

0|0
    0|0
  • Çarşıdan aldım Lescott eve geldim Dany :) :) Dany iyidir yaaa geçen maçta çok iyiydi umarım faydalı olur sizede :)

0|1
    0|3
  • Dany ile gani gani galibiyetler :)

0|0
    0|2
  • Beşiktaş'a iyi kakaladık ha :D

1|0
    0|2

Erkekler Ne Diyor 9

• Dany ve amrabat konusunda galatasaray hata yaptı bence. dany çok soğukkanlı bir defans oyuncusu beşiktaşa faydalı olacaktır

0|0
    0|0
  • Fener'den Cimbom'dan topçu almayın dedikçe transferdeki beceriksizliklerini yine bu şekilde gidermeye ısrar ediyorlar. Allah belalarını versin.

0|0
    0|0
    • Ben dünya yıldızı derken Sneijder ve Drogbayı kastettim Galatasaray ın gözden çıkardığı bir adamı transfer eden bir başkanın Sneijdere hayran olması olması lazım

• Yani mecburende olsa gözden çıkarmış olduk tamam Amrabat pek katkı vermedi ama bizde Robben ya da Di Maria gibi kanat oyuncuları yokki Amrabatı gönderelim Brumada sakatlandı şimdi Galatasarayda çalım atıp kaleye giden bir tane kanat oyuncusu kalmadı bir Hajroviç var bence gereksiz bir transfer

• Ama adamı devamlı oynatmadıki 6 maç Tribünde tutuyor sonrada Madird deplasmanında 11 de oynatıyor sonrada adama neden kötü oynadın diye sitemde bulunuyor Sneijder ve Melo da 6 maç oynamasa performansları düşer açıkçası Drogba da bu saatten sonra kafa atmaktan başkada birşey yapamaz artık sahada geziniyor maç seçiyor topları eziyor ben olsam tek forvet Burak oynatırım

• Tam anlamıyla gereksiz. Ligde bir sıra öndeki takımın çöpe attığı oyuncuyu banko oyuncu diye kadroya almak taraftara ayıp aynı zaman yönetimin transfer konusunda nekadar aciz ve amatör olduğunu gösterir.

0|0
    0|0
  • besıktasta nerde çıkma oyuncular var onları topluyor...

besıktasın buyuklugune yakısmıyor boyle oyuncular..

0|1
    0|0
  • dany Türkiye ligi için yeterli bir stoper hayırlısı olsun Bjk için

0|0
    0|0
  • daha kesin bir dille konusmuyorlar ama isteyince gsdeki halinden iyisini yapabilir diye düsünüyorum

0|0
    0|0
  • hiç bir işe yaramaz

0|0
    0|0
  • orayı batırır bu seferde sıkıntı olmaz .d

0|0
    0|0
  • maçlarda bakıcaz şimdi yorum yapmanın anlamı yok.

0|0
    0|0
Yükleniyor...