Arkadaşınızın aşkına yan gözle bakar mısınız?

Arkadaşınızın aşık olduğu kadını elde etmek caiz midir ? Neden caizdir , neden değildir ?

Soruyu birkaç açıdan masaya yatırmanızı istiyorum.Düz bakmayın.

Güncellemeler:
Offf

Arkadaşınızın bir kadına aşık olması illa onun sevgilisi olduğu anlamına mı gelir

Birçok seçenek sunun bana

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

• Arkadaşımın aşkının aşkı değilse bakarım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• arkadaşımın aşkına yan gözle bakmam hiç bir gözle bakmam.sevgilisi olan birisine yan gözle bakmam.bence arkadaşının sevgilisine yan gözle bakmak elde etmeye çalışmanın birisine ait olan bir şeye bakmaktan hiç bir farkı yok.bir şekilde o kişiyi arkadaşından çalmaya çalışıyor en azından bunu düşünüyorsun...

0|0
    0|0
  • bu çok kötü bişe böyle bişe başıma geldi benim tarafımdan değil ama arkadaşımın aşkı tarafından arkadaşım duycak diye ödüm koptu sinir bozucu bi durum

0|0
    0|0
  • Ayrılmışlarsa mesele yok devam eden ilişki varsa düşünmem

0|0
    0|0
  • valla ben zamanında erkek arkadasımın en yakın arkadaslarından birine asık olmustum... tabiki kabul edilicek birşey değil ama doğal bişey bi yandan da..sevgilimden sıkılmıstım beni bunaltıyordu o nedenle boyle oldu bi daha da asla yan gozle bakmam yani.ama boyle seylerin insanın istegi dısında gerceklestigini de unutmayalım!..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• pek hoş bi durum degil..

bakmam..

0|0
    0|0
  • Arkadaşlarımın eşleriyle , kendileriyle olduğu kadar samimiyiz ve bir kardeşlik bağımız var bir şekilde. Ha Bekar olupta Sevgilisi olan arkadaşlarımın Sevgililerine de hiç bakmam ve oralı da pek olmam. Genelde yanlız buluşur eğleniriz. Neme lazım..her insanda bir şeytan tüyü olur...( Bende birkaç yüz tane var üstelik) risk'e girmem bu hususlarda..desem..

0|0
    0|0
  • Olaya birini elde etmek olarak bakmamak lazım karşılıklı bu işler ve karşındaki kadın arkadaşıma karşı birşeyler hissediyorsa zaten olayı bana çevirmesi pek mümkün olmaz yok hissetmiyor ve onla beraberse bu sefer de arkadaşım dediğim adamı aldattığı sevmiyorken onunla birlikte olduğu için yine bana çevirmez bu sefer ben istemem yalanla işi olan kadını.yani her türlü olmaz bu iş.

Not:arkadaşımın birlikte olduğu kadını olarak cevapladım ben platonik açıdan bakmadım

0|0
    0|0
  • Değildir abi öyle düşünebilen insan herşeyi yapabilecek güce sahiptir.Korkulur öyle insanlardan

0|0
    0|0
  • gönül ve kalp aşk ı bildiği sürece yan gözle bakmak ona düşmez

0|0
    0|0
Yükleniyor...