Çok önemli ,lütfen okuyun.

Üzerimize sıktığımız parfümler yeterince yoğun kokuyor ve maalesef bazılarımız bir iki fıs ile yetinmiyor üzerine boşaltıyor.

Bu çekici olmaktan çok rahatsız edici boyuta ulaşıyor PEKİ ya bu rahatsız edici olan boyut Çağımızın yaygın hastalığı olan ASTIMsa ?

Evet arkadaşlar annem bugün markete gidiyor uzak mesafe olamaması nedeniyle ilacını yanına almıyor ve market sırasında parfüm kokusundan krize giriyor .Kriz halinde eve kadar gelebiliyor ki nefes alamamanın paniği ile ilacını bulması yeterince zor oluyor.Neyse ki ilacını buluyor biraz da dinlenmesiyle atlatıyor krizi.

Hiç güzel kokmak adına KATİL olabileceğinizi düşündünüz mü?

Lütfen daha duyarlı olup sadece yanınızdakilerin hissedebileceği kadar ile yetinin..

Güncellemeler:
vay be ne kadar duyarlı insanlar . Allah topunuzun belasını versin.
Soruyu okuyup destek veren arkadaşlarım hepinize teşekkürler . Belki sayınız az fakat bu benim içimi tahmin edemeyeceğiniz kadar rahatlattı ..

Üstteki güncellemem bu sorunun ana sayfada görülmesine rağmen kimsenin zahmet edipte bir şey yazmamasına verilmiş bir tepkiydi kusura bakmayın .

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• ne yazıkki düşünceli davrananlar yok hem çevresindekilere rahatsızlık veriyorlar hemde kendi ciltlerine zarar veriyorlar bunu söylediğinde kabul etmezler ama başka konularda oldukça anlayışlı filozof vari konuşurlar

0|0
    0|0
    • Kesinlikle inan bu tepkisizlik o kadar üzüldüm ki .. ve o kadar utanç verici ki bu insanlık değil.Bizim toplumumuz buymuş.

• Sadece kendimizi düşünmemek gerekiyor etrafımızda yolda yürürken toplu taşıma araçlarını kullanırken en ufak desteğimizle mutlu olabilecek insanlar var Allah sorumsuz birey yapmasın bizleri

• Teşekkür ediyorum güzel görüşün için arkadaş olmayı isterdim seninle

Erkekler Ne Diyor 9

• çok haklısın bazıları hem çok ağır parfüm kullanıyor hemde cok fazla sıkıyor özellikle toplu taşıma araçlarında cok rahatsız edıcı oluyor bırde anneniz gibi astım hastası olan bırı varsa resmen ölümüne sebep olur insanlar çok geçmiş olsun

benim bir arkadaşımda sıgaradan nefret eder bır gun benım yanımda sıgara içip sağlıgımla oynarsanız hakkım haram olsun dedı haklıydı o ınsanın saglıgıyla oynamaya kımsenın hakkı yok bır daha da içmedim

1|0
    0|0
    • Sigara kokusundan kaçabiliyor ama parfümde öyle bir şey söz konusu olmuyor, ve bu durum gerçekten çok sık karşılaşılan bir durum.

• bu gidişat nasıl değişir bilemiyorum ama herşey bence eğitimle başlar sen belli ki bu yönden iyi yetişmişsin ya da ailen okul öğretmenlerin tarafından iyi yetiştirilmişsin ki duyarlısın, veya hiç biri olmasa da kendin isteyerek kendi kendini bu doğrultuda eğitmişsin, insanlara bunu öğretmek gerek okullarda işte herşey ders değil, herşey din de değil, biraz gözünü açıp etrafına bakmalısın duyarlı olmalısın o zaman bu dünyaya ait bir vatandaş sayılırsın bence böyle :)

• çok saçma :S namazı ceza olarak vermesi saçma + zorlama varsa bu da kötü bişey yani namaz kılmazdı diyelim ki zorlama varsa bu çok yanlış bence :(

• Sakin Olun Bayan.Biz Gayet Duyarlı Kişileriz Sadece Sinirlisiniz.Kim Bu Kadar Sürünmüşse Kokuya Hıncınızı Ondan Alın Bize Ne Diye Bela Okuyorsunuz.

0|0
    0|0
    • Soru anasayfada görüldü fakat bir kişi de çıkıp ''evet dikkat etmek lazım demedi'' siz sonradan görüp ilgilenenlerdensiniz.

• Ben burada ne yakınlarını kaybedenler gördüm hiç çekinmedim destek vermekten. Ne uzun saçma aşk yazıları okudum cevapladım ciddisini de gördüm , eğlencesini de ama böyle duyarsızlık görmedim .Umuyorum aynısı başlarına gelir ve şu an çok içten diliyorum bunu..

• Umarım Öyle Olur.

• bu toplumumuzda yapılan bir hata ama sıkılmak zorunda ter kokusu ve diğer yiyecek kokuları daha çok rahatsız ediyor ama tabi 1-2 fıs sıkılması gerekiyor

0|0
    0|0
  • anneniz astımdan kurtulabilir bana ulaşabilrsiniz

0|0
    0|0
  • Hiç böyle düşünmemiştim

0|0
    0|0
  • bi şişe parfim sıkanların topuğuna sıkarım len, az dökünün

0|0
    0|0
  • jil sender parfümümü tek geçerim

0|0
    0|0
    • Umuyorum çocuğun astımlı doğar :) tek geçersin sende..

• Yüzsüz müsün sen?

• çocuksuzmusun sen ?

• 5 puan verdim diyecek birşeyim yok başkalarıda duyar umarım.

0|0
    0|0
  • ben parfüm kullanmıyorum kullancağım zaman bir fıs bir dızıltı yetiyor oh mis kendi kokun bokun terin insan alışmalı kakasına terine

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• benim annemde de var aynı şey ama hangi kokular ya da toz vs tetiklerse bunu tam bilemiyorum ama ilacını yanına almadığında genelde anneme kızarım ben, senin dediğin de doğru ancak kişinin kendini bildiğinden kendi kendisini biraz sakınması koruması gerek malesef insanlar pek de duyarlı değiller bu tür konularda çünkü yaygınlığı pek yok bu durumun...

0|0
    0|0
    • gözle görünen engelliler için bile bu kadar saygısız bir toplumda astım hastalarının da aralarında var olduğunu düşünerek hareket etmelerini beklemek hayal :(

• mesela sırasıyla kendımı bırer gun engellı yapmayı dusunuyorum gözlerimi bağlayıp bır gun görme engellıler gıbı yaşamayı bır gun ıkı kolumu bağlayıp kolları olmayan ınsanlar gıbı yaşamayı bır gun tekerleklı sandalyede gecırmeyı o ınsanları daha ıyı anlayabılmek ve onları önemsediğimi göstermek ıcın

• Bende kızıyorum .Ama iki adımlık market yani evimizin alt katı sayılır .O kadarcık olan birşeye kızamıyor ki insan .

• ayy canım ya çok üzüldüm gerçekten annen adına :( çok geçmiş olsun anneciğini başından eksik etmesin İNŞAALLAH :(

bu dediğini dikkate alıcam gerçekten

ve benim de parfüme allerjim var bende böyle olmasına rağmen bol bol sıkıyorum :(

0|0
    0|0
    • Alerjiden sonra astıma çeviriyor lütfen ihmal etme çok zor bir rahatsızlık .

• allerjik bronşit var zaten bende astıma ramak kalmışken iyileştim çok şükür

• astım hastası oldugum ıcın fazla kullanamıyorum en fazla bır fıs .

0|0
    0|0
    • Çok zor bir rahatsızlık çok geçmiş olsun .

Yükleniyor...