Neden bu sene değişti sizce beni seviyormu?

öncelikle geçen sene okuldan birinle bakışıyordum.en yakın arkadaşımda onun yakın arkadaşıyla bakışıyordu (en yakın arkadaşımla birbirimize görev vermiştik ordan biliyorum yani.)birgün en yakın arkadaşımın telefonuna onunki benimkinin numarasıyla mesaj atmıştı bende benim numaramla aramıştım akşamda biraz konuşmuştuk yani numaralarımız birbirimizde idi...demiştim ondan sonra ben zaten buna mesaj atıyordum toplu olarak. Yazında attım sonra telefonu odaya koydum gittim sonra bu cevap verdi kimsin felan dedi bende tanıttım kendimi işte naber gibilerine o gece konuştuk sonraki akşam özledim yazdı bende neyi dedim seni seninle konuşmayı felan demişti o gecede konuştuk sonraki konuşmalarımızın bazılarında cinsellikle alakalı seyler demişti azdım felan.hayal kuralım felan demişti ben normal konuşma konuları felan acıyordum sonra tekrar aynı konuyu acmıştı bu sefer ona ben senin neyinim-biz neyiz demiştim sevgili olacaz demişti tekrar aynı konudan açtı birgün bende yine konu değiştirdim sevgili olacaz biz demişti o gece kavga etmiştik upuzun mesaj atmıstım defalarca aramıstım cevap vermemişti sonra trip atma bana yazdım ağır konuştu bende daha birşey yazmadım ardan 1 hafta gecmişti aradı özür felan dilemişti neyse tekrar barışıp konuşmaya basladık derken okullar acılmasına 1 hafta kala bana whatsapptan biz arkadaşlarla senle daşşak gectik falan demişti.tabi bu sene yani okul acıldı okula gec gittim kapıdan girer girmez onu gördüm bana baktı bende telefonuma baktım kafasını eğdi felan normalde geçen sene ben onu görebilmek için beklerdim bu sene o beni bekledi sınıfıma kadar çıktı sınıfımın olduğu koridordan gecti sürekli normalde alt katta sınıfı gecen sene ben sınıfına girip adımı sıraya yazmıştım bu sene o kendi adını büyük bir şekilde yazdı sürekli bana bakıyormuş en yakın arkdaşım söylemişti.boş derste bahceye indik ders dinlemeyip bana baktı (perdeyi açıp kapattı dikkatimi çekmeye çalıştı sonra farketim)beden dersindede camdan beni seyretti ,kantine sınıftan erkek arkadaşlarım birde en yakın arkadaşımla inmiştim bu arkası dönük oturmuştu ben sınıftan erkek arkadaşın kolunu tuttum arkadaşları ona birşey yaptı herhalde hemen arkasına dönüp kızgınca baktı sonra ben gecerken arkadaşı onun adını bağırdı geri geldi vb. gibi sehir değiştirdi o .ben aynı okuldayım. 23 ocakta beni özel numardan aradı arkadaşlarının yanında arkadaşları konuştu ama ben o olduğunu gülüşünden anladım birde o i*ne arkadaslarından arkadaşları telefonda laf sokmaya calıştı ama ben gerçekten laf soktum hatta o da arkadaşlarına oo yapıp güldü neyse 24 ocak karne günü okula geldi cıkışta arabalarını görünmeyen park etmişler güya ben gördüm kapıya cıktım aramızda mesafe var ama gördüm arabalarını bana baktı baktı sonra arkamı dönünce arabaya bindi gittiler neyse dün whtsapp durumuna f sonsuzluk işareti koymuş (futbol oynuyor) neyse işte ben bu çocuğu ailesinden sonra en çok ben seviyorum şimdi anlattıklarıma göre neden bu sene değişti sizce beni seviyormu ya da ne yapmak istiyor?

Güncellemeler:
lütfen okuyup cevaplıyın

kızlarrrrrrr ve erkeklerrrrrrrrrrrr lütfen
özellikle erkekler

0|0
2|0

En İyi Kız Görüşü

• yuh be kardeşim ne yaptın sen bu okunur mu yaa özet geçeydin yaa :(

0|0
    0|0
    • kızlar okuyun ve cevaplayın lütfen

• ilk mesaj değil yalnız

• olsun ikinci üçüncü mesaj. daha arada hiç samimiyet yokken Allah bilir el ele bile tutuşmamışken konuyu oraya getiriyor

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 1

• okuyamadım:(

0|0
    0|0
    • okuyun ve cevaplayın lütfen

• özet geç asıl sormak istediğin ne

• okumadan cevap veremezsinki sorularda yazıyor orda

Yükleniyor...