Kız arkadaşınız doğum gününüzü unutursa naparsınız?

sorum hemcinslerime, kız arkadaşınız doğum gününüzü unutursa, kuru bir tebrik bile etmeyi unutursa tepkiniz nasıl olur?

kızları biliyorum unutulduğunda ortalığı karıştırırlar

0|0
7|8

En İyi Kız Görüşü

• ben unuttum ama :( 14 aralıkta erkek arkdaşımın doğum günüydü.ama biz küstük.o ayrılmak iştemişti.hemde unutmuştum.(ama benim kesinlikle unutkanlık sorunu var) yinede arayabilirdin dedi.bende ım hımm yaptım.sonra sordu benim dogum gunum ne zamandı diye.12 aralıktı dedim.şok oldu.sanırım kzıdı.ama o da benimkini hiç önemsemedi asla da kızmadım

0|0
    0|0
    • ben hediyyeyi önemsemem ama bari bir tebrik iyidir :)

• 20 Şubat mı* bende yarın zannettim.kız ne yapsın simdiden mi kutlasın

• yok, şu sıralar kafası o kadar karışık kı, annesinin ismini unutmuştur o yüzden :)

En İyi Erkek Görüşü

• Bende onun doğum gününü unuturum ödeşiriz sıkıntı yok.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• bende onunkini unutmasam bile unutmuş gibi yaparım kutlamam. hemcinsin değilim ama sadece tavsiyee

0|0
    0|0
  • Unutabilir , ben zaten önemsemiyorum özel günleri.

0|0
    0|0
  • Soru hemcinslerine ama cevap vermek istedim. Benm erkek arkadaşm doğum günümü unutursa, ben güzel bir hediye alır ona verir doğum günün kutlu olsun iyiki doğdun derdim;) gerisi... jeton düşer heralde.

0|0
    0|0
  • onu yastıkla gebertirim erkek arkadaşım unutursa yani ya da elektirikle şok verirdim

0|0
    1|1
  • asla unutmam 26 aralık ayrılmış olsakta her yıl ilk ben kutlarım

0|0
    0|0
  • bunu sallamayan erkek çekiciliği<3

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• ben doğum günü kutlamıyorum zaten birşey olmaz

0|0
    0|0
  • tepki yok bende onun doğum gününü kutlamam

0|0
    0|0
  • sorun değil ben de kendi doğum günümü unutuyorum çoğu zaman.

0|0
    0|0
  • Umursamıyorum ki valla :DKutlamasın :).Unutsun ertesi gün sarılsın bir kerecik öpsün yeter :D

0|0
    0|0
  • Ben kendim bile unutuyom bazen ona neden kızayım

0|0
    0|0
  • pek umursamiyorum boyle gunlero

0|0
    0|0
  • Doğum günü dedinde aşkımın doğum günü vardı bak unuttum şimdi kafamı kıracak kesin cepte kuruş para yokki hediye alıp gönlünü yapıyım :(

0|0
    0|0
Yükleniyor...