Babanızın veya başka birinin arabasını kaçırdınız mı?

Ben kaçırmadım hiç ne babamın nede abimin arabasını.Zaten babam bana güvenip vermedi arabasını bende elimi sürmedim hiç.Siz kaçırdınız mı neler geldi başınıza :) ?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Ben gizlice kaçırmıştım 2 3 sene oluyor alıp gezmiştim müzik dinleye dinleye bir kaç saat, harcadıgım benzını de geri koydum ( hesapta anlamicaklar ) arabayı da garaja aynen parkettım her seyi aynı bıraktım süper falan diyorum kendi kendime. Fakat kimle dansediyoruz dün parkettikten sonra aynaları kapamışlar bende unuttum tabi aynaları, geldiklerinde babam dedi aynalar neden açık öyle pat diye sorunca kıvıramadım tabi yakalanmıştım pek kızmadılar ama ayrı bir heyecan olmuştu yasak bır seyler yapmak :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• kuzenim kaçırmıştı bütün aile çok kızdı tabi ona ondan kendi adıma öyle bişeye yeltenmedim

zaten bana ikinci el bir araba aldılar bu sene, kaçırmama gerek yok kimsenin arabasını yani :D

0|1
    0|0
  • hayır çok cesaretsizim ya kaza yaparsam

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Arabayı haberi alıp, habersiz yarım saatlik yola gitmiştim. Ama arayıp sorma fırsatım olmadı. Dönünce de söylemedim.. Kaçırmış oluyor muyum şimdi :)

0|0
    0|0
  • düşündüm ama yapamadım

0|0
    0|0
  • 6 kuziyle birlikte (hepsi erkek) ben şoför koltungunda 13-14 yasındayız ergenlige yeni giriyoruz güya rusyaya gidip kız tavlıcaz :)

0|0
    0|0
  • Kaçırmıştım,arabaya baya dikkat ediyor anlamıştı ama.Anahtarı 3. çekmeceden alıp 2.ye bırakmışım,teybi değiştirmiştim unutmuşum,tekerlerde biraz çamur olmuş :) Arkadaşların yanında gelip dün araba biraz gezmiş haberin var mı diye dalga geçmişti

0|0
    0|0
  • Bende Kaçırmadım. Düzgünce istemek varken. Bi arkadaşım kaçırmıştı bizide gezdiricekti Sonra kaza yapmıştık zaten olay yerinden biz kaçmıştık arkadaşta sövüyodu :D

0|0
    0|0
    • İstemedim daha ama ehliyet yok istesemde vermez kıymetli arabası :)

Yükleniyor...