Takıntıları olan var mı :D .?

Takıntılari olan var mi ?

Mesela ben yatağımı toplamadan dışarı çıkamam :)

Sizin nedir ?

0|0
9|15

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• Evet bende öyleyim sabah kahvaltı yapmadan çıkmam, ayakkabilarım boyalı olacak odqm jilet gibi herşey yerli yerinde

1|0
    0|0
  • kapı kapalı uyuyamam

rüzgarlı havada rüzgar bilekliğimi takmadan dışarı çıkmam(korkmuyorum biraz ürküyorum)

fenerbahçe maçını ablamla izlemem(hep kaybettiriyo uğursuz)

saçımı sola taramam

1|0
    0|0
  • İncik boncuk tarzı şeylerden nefret eder elleyemem,gözümün içine bakıp kitlenen kedileri islatmadan edemem,bir hasere böcek felan görürsem kolonya döküp ateşe vermeden rahat edemem,kazagimin sokulen ipini hepden kazak kullanılmaz olana kadar oynamadan edemem,musluğu iyice yikamadan dislerimi fircalayamam,temiz bardağı yinede kendim yikamadankullanamam,tırnak makasini yıkar kolonya döküp yakmadan kullanamam,küçük bozuk paraları tiksinir alamam incik boncuk hesabı. Aklıma gelenler

1|0
    0|0
  • sen asker ol o zaman ... askeri okul disiplini tam sana göre..

1|0
    0|0
  • her gördüğüm ambalaj üzerindeki markayı yazıyı vs. okurum

1|0
    0|0
  • Seninki takinti degilll

1|0
    0|0
  • Ben yemekten önce ve sonra ellerimi yıkarım , ve her yemekten sonra dişlerimi fırçalarım.

1|0
    0|0
  • iş bittikten sonra seti mutlaka toplarım.evden çıkmadan önce bikaçkez kontrol ederim.

1|0
    0|0
  • Ben de yatağımı tolu bırakıp dışarı çıkamam. :D

1|0
    0|0
  • Takıntım yok.

1|0
    0|0
  • Ayakkabılarım hep siyahtır farkli renk giyemiyorum..

1|0
    0|0
  • çekirdek alsam illaki elimde bir miktar biriktirip sonra yerim

1|0
    0|0
  • asla dişlerimi fırçalamadan dışarı çıkmam.

1|0
    0|0
  • karşımdaki ne dediğimi anlamazsa sinir oluyorum, bu yüzden ayrıntılı anlatırım herşeyi :D böyle oluncada karşımdaki kendini gerizekalı sandığımı zannediyor bu sefer daha çok sinir oluyorum :D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Saatleri tamamlama gibi bir takıntılığım var.

12.27de dışarı çıkmam, mutlaka 12.30 olucak.

1|1
    0|0
  • her gün duş almadan asla dışarı cıkmam.

1|0
    0|0
  • çok fazla var

1|0
    0|0
  • Kapı açıkken uyuyamam

1|0
    0|0
  • var asla yarım bardak su içmem :D

1|0
    0|0
  • Yaz kış uyurken uzerimde bişey olması gerekir.mesela kısın battaniye,yazın ince Bi çarşaf :D

1|0
    0|0
  • her uyandıgımda duş almam gerekiyor

1|0
    0|0
  • cok soguk bile olsa sacımı yıkamadan cıkamıyorum ama cabuk yaglanıyor ondandır belki odamda saat bulundurmam uyuyamıyorum birde yaglı bir cerez ya da cips yersem elimi yıkayana kadar sanki oje sürmüş gibi birseye dokunamam belki normali budur ama cips yiyen erkekleri cok gördük sanki sanırsın catalla yemiş :)) elini her yere atıyor sacını filan bile düzeltiyor igrenccc..

0|0
    0|0
  • üstumde örtü olmadan uyuyamam.

1|0
    0|0
Yükleniyor...